[Video]: PILOT-TR Model Air Festival //250 Mini Quad M.Serdar TERZİOĞLU MsTerziFPV

M. Serdar TERZİOĞLU

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Öncelikle böle bir buluşma düzenlediği için PİLOT-TR teşekkürlerimi sunuyorum... Ve ayrıca RCKolik ailesi ne çok teşekkür ediyorum ellerinden geldiğince bizi yalnız bırakmayıp bizlere eşlik ettikleri için. 250 mini quad klasının ayrı bir kısım da olmasın dan dolayı tanışıp konuşmak istediğim o kadar çok değerli insanlar vardı ki görüşmeye fırsat bulamadım. mini yarışları ilk olduğu için diye düşünüyorum inşallah ilerleyen zamanlar da rayına oturacaktır... Genel olarak bize de yer ayırdıkları için tabi ki çok sevindim...
Tişört ünü gözünü kırpmadan bana hediye eden Türker abiye,
Banamısın demeden saatlerce güneşin altın da video çeken Mehmet abiye,
ve heyecanlı bir şekil de ora dan oraya koşan diğer RcKolik ailesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum...
Teşekkür etmek de bu kadar geciktiğim için lütfen kusuruma bakmayın Yozgat da soğuk aldığım için birkaç gün dinlendim ve anca vakit bulabildim...

Dennis Riessbeck arkadaşımızın mini quad çekimi...
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yarışlar da ağırlık dan dolayı video çekimi yapmadım ama öncesin de çektiğim videoları paylaşıyorum iyi seyirler...

Bur da da bize ayrılan gösteri süresin den kareler...

Bu da şahsıma ait olan bir video iyi seyirler...

[Video]: PILOT-TR Model Air Festival //250 Mini Quad M.Serdar TERZİOĞLU MsTerziFPV

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
... Ve ayrıca RCKolik ailesi ne çok teşekkür ediyorum ellerinden geldiğince bizi yalnız bırakmayıp bizlere eşlik ettikleri için.
Pazar günü sahaya gittim aklımda hem Musa'yla tanışayim hemde biliyorum yarışacak, destek vereyim diye var. Anons falan edilir nasolsa yarışlar başlayınca haberimiz olur diye düşünüyorum kendimce. Bu arada modelci arkadaşlarla yok sohbetti, yok ayardı zaman geçmiş...

Sonra bir baktım Musa gelmiş :

- Abi nasılsın ?
- Ooo Musa iyiyim kardeşim sen nasılsın ? Yarış ne zaman başlıyor ?
- Yarış bitti abi 1. oldum. :lollol: :lollol: :lol:

Anlıyacağınız ben gevezelik etmekten günün en önemli olayını kaçırmışım. :(

Tişört ünü gözünü kırpmadan bana hediye eden Türker abiye,
Asıl biz teşekkür ederiz Musa. :thumbup: 1.lik kürsüsüne RCKolik tişörtüyle çıkıp bizi gururlandırdığın için. :halay: :halay: :halay:
Başarılarının devamını dilerim. :RCKolik:

...bu kadar geciktiğim için lütfen kusuruma bakmayın Yozgat da soğuk aldığım için birkaç gün dinlendim ve anca vakit bulabildim...
Bende herhalde Musa Yozgat'ta epey yoruldu, biraz dinleniyor diye düşünüyordum. Geçmiş olsun...

Birbirinden güzel videolar için de ayrıca teşekkürler. İzleyemedik ama izlemiş kadar olduk videolar sayesinde. :yuppi:

Çekimler çok güzel olmuş, evdeki yüzde 50 yi zor tutuyorum :)

Musa tebrik ederim :bravo:

Musa ile orada tanışma fırsatı buldum ve memnun oldum. 1.'liği için tebrik ederim! Keşke benim ols... Pardon, keşke daha önce görseymişim!

Bu arada, videolar için teşekkürler, bu işin öyle basit olmadığı gayet net anlaşılıyor. Ayrıca geçmiş olsun!

Türker Akgün' Alıntı:
Birbirinden güzel videolar için de ayrıca teşekkürler. İzleyemedik ama izlemiş kadar olduk videolar sayesinde. :yuppi:

Teşekkürler abi...

Omer Erkan' Alıntı:
Musa ile orada tanışma fırsatı buldum ve memnun oldum. 1.'liği için tebrik ederim! Keşke benim ols... Pardon, keşke daha önce görseymişim!
Bu arada, videolar için teşekkürler, bu işin öyle basit olmadığı gayet net anlaşılıyor. Ayrıca geçmiş olsun!

Teşekkür ederim Ömer abi....

leandro' Alıntı:
Musa tebrik ederim :bravo:

Teşekkürler :RCKolik:

burak s' Alıntı:
Çekimler çok güzel olmuş, evdeki yüzde 50 yi zor tutuyorum :)

Teşekkürler Burak Abi Hafta sonu görüşürüz inşallah...

Gönülden tebrik ediyorum. Videoları izleyince pilotajının bu konuda ne kadar iyi olduğunu görmek mümkün.

Helal olsun. :thumbup:

Tebrikler Musa abi :bravo:

valla ne yalan sölim yozgatta sizlerle tanışınca olaya biraz girdim. ilk fırsatta toplamayı düşünüyorum.

uçuşlara dencek laf yok zaten..

Tatilde olunca bu konuya ancak bakabildim. Tekrar hayırlı olsun kardeşim, başarılarını gururla takip ediyoruz :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk