[Video]: Solaklar Buluşması - 03.12.16

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar benim kameradaki videolar karşınızda. Önceliği izninizle NX7'ye veriyorum. Motor rodajı ve ayarının ardından ilk gerçek uçuşu. İlk defa nitro uçurmanın heyecanı, sanki havada susuverecekmiş korkusu, bir de üntenin titreşimden kaynaklı olduğunu düşündüğüm hafif sapıtık olmasının tedirginliği ile, 7dk'lık izlemesi sıkıcı bir uçuş :D Motorda çok küçük ince ayarlar yaptıktan ve üniteyi de milton mod ile sıkıca bağladıktan sonra inanılmaz keyif verecek bir makine olacağı şimdiden belli.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mordo abimizin özlediğimiz uçuşu, videonun sonuna dikkat :)

Özkan abi ve Goblin "Kara Canavar"

Son videolar bu buluşmada sahada kalma süresiyle bir rekora imza atan Türker'in :) 180CFX ile barışma videosu ile başlıyoruz

Orta sahanın kalbi, bitmeyen enerjisiyle takımın dinamosu Logo 690SX'in uçuşunun yarısı ;D

Bu video çok özel, silinmeden izleyin!

Güzel bir hava ve ortamda harika bir buluşma olmuş, stiklerinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.

Bütün uçuşları zevkle izledim paylaşım için teşekkürler Emre, tabi nitroların ortalığı dumana saçması ve gökyüzün tüm güzelligi ile buluşması seyrinide çok keyifli yapıyor.Bu arada x7 nitronun ayarlarının bitmiş olması ve göklerle buluşması da çok güzel bir haber. :saygilar:

Eline gözüne sağlık Emre sağol... :bravo: :bravo: :bravo:

Videoların hepsi birbirinden güzel olmuş, eline sağlık Emre. :bravo: :bravo:

Bende mesajıma önce NX7 ile başlayayim. Makina resmen uçuyor, dumanı yeter. :coolxf:

NX7 herşeyden önce çok heybetli bir model. :coolxf: Benim Align 700 sahada olsaydı yanyana koymuş olsak farkı görebilirdiniz. İnşallah yaparız ilk fırsatta. ;)

En önemlisi rödajı biten YS Tareq 96'nın nasıl bir performans vereceğiydi. :rolleyes: Sonuç bence mükemmel oldu. :yuppi: Emre'yle motorun huyunu suyunuda epey hissettik, tanımaya başladık diye düşünüyorum. :thumbup:

Motor istenirse biraz daha fine-tune edilebilir, videolarda gözüktüğü üzere epey bir zengin durumda. Şahsen ben motoru zengin çalıştırmayı ve bol dumanlı kullanmayı seviyorum. Nitro modelden öyle çokta agresif bir performans beklentim olmuyor, kafa devrim bile tavsiye edilenin bir tık altında uçuyorum. :laugh: Uçuşlarda motorumuz maksimum 65 derece sıcaklığa ulaştı, zengin zengin uçtuk hiçbir masraftan kaçınmadık yani anlayacağınız. :lollol:

Emre bundan sonra modeli ayar konusunda zirveye doğru taşıyacaktır eminim. :) Benim gibi uşengeç değil adam, birşeyi yaptımı en güzelini yapıyor. :thumbup:

Bu defa sahada epey vakit geçirme şansım oldu. :yuppi: Bol bol uçuşları izledim, herkesin sticklerine sağlık. :RCKolik:

Uçak uçuruyormuşum gibi gözüktüğüm videoyla ilgili olarak Cem Yılmaz'a bağlanarak dikkatleri dağıtmak geliyor aklıma. :lollol: :lol: :lol:

Emre abi NX7 hayırlı olsun .kırımsız uçuşlar çok güzel heli..

Paylaşım için teşekkürler abicim :thumbup:
Çok güzel bir buluşmaya daha imza atmışsınız :halay:
Maşallah kış mevsiminde bir araya gelmeniz daha da artıyor. Bu işte bir terslik var :laugh: Allah muhabbetinizi bozmasın.
Nx7 canavar olmuş. Kazasız kırımsız uçuşların olsun inşallah %p
Mordo abim köpüğü patlatmış :bravo:
Türker Abim, Sümer Abi ile girmiş olduğu tatlı takılmalar neticesinde bir uçak videosuyla göstermiş kendini ;D

Herkesin ayaklarına sağlık :saygilar:

güzel buluşma olmuş ellerinize sağlık.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok guzel bir bulusma ve bir o kadar da guzel ucuslar. Elinize saglik

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ellerine emeğine sağlık kardeşim :thumbup: Sen de az video yokmuş valla :yuppi:

Bendeki videoları yeni yüklüyorum şu an. İnşallah 1-2 saat kadar hazır olmuş olur.

Ama öyle bir video geliyor ki, EFSANE Resme ;D "Eksoz Çontası Nasıl Yakılır". Az sonra :laugh: ;D

Aahhh, ya abi aklim cikti, nasil indigimi bilemedim :) en son o contanin basindan beri problemli olduguna ve o malum ayar ucusunda dustugune karar verdik. Neyse o detaylari videolar yuklenince nitro konusunda anlaticam :)

Türker abi heli piyasası zaten durgunken senide mi kaybediyoruz yoksa :evil:

Şaka bir yana Logo uçuşun harika, eline sağlık :bravo:

Mordo ve Özkan abiler de modellerin tozunu attırmışlar :halay:

Nx7 ' de :evil: :evil:

Rezerve mesajımı ancak güncellemeye fırsat bulabildim. Herkese tekrar teşekkürler. :RCKolik:

Süper buluşma olmuş. Ellerinize sağlık arkadaşlar. :saygilar: