[Video]: Trex 450 L Dominator Uçuşum 08.02.2015

Emre Biçen

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese merhabalar :saygilar:

Hafta sonu kardeşimle birlikte attık kendimizi sahalara :)

kardeşim ilk uçuşunu yaptı. Bende 2 pil Trex 450 L Dominator ile uçuş yaptım. Uzun süredir uçuş yapmıyordum.

Lafı fazla uzatmadan buyurun videolar.

1

2

Eline sağlık Emre, abi kardeş güzel organizasyonlar şimdiden başladı. :bravo:

Yalnız ilk pilde 6 dakika uçuş süresi çok uzun geldi bana, indiğinde pilin durumu nasıldı ?

Eren'in uçuşlarda keyifli geçmiştir umarım. %p

Devamını bekliyoruz. :RCKolik:

Tesekkurler Turker abi

6 dk uctugum videoda aslinda pekde farkinda deildim sureyi uzattigimin acikcasi pilide kontrol etmedim :)

Emre BİÇEN' Alıntı:
6 dk uctugum videoda aslinda pekde farkinda deildim sureyi uzattigimin acikcasi pilide kontrol etmedim :)
Bence dikkat et Emre, mutlaka timer kurmanı öneririm. ;)

En basitinden olmadık biryerde cut-off'a girer ESC durduk yere kırarsın modeli. :'(

aslinda timer kuruluydu ama ucusa basladigimda timer coktan dakikalari devirmis 2. kez kumandaya baktigimda fazla uctugumu anladim :laugh:

güzel ucuş emre maşallah diyelim :bravo:

masallah guzel ucus

Yorumlar icin tesekkurler :RCKolik:

harika bir uçuş olmuş.Süper :saygilar:

Herkese teşekkürler yorum için :saygilar:

Epey bir aradan sonra özlemiş uçuşlarını Emre, çok iyi geldi doğrusu :thumbup: Maşallah maşalllah 450 alışılmış ve tam gaz ucuşlar yapılmış %p Yine tek kelime ile harika. Hatta Piro flip denemelerine bile başlanmış :halay:

Keyifle izledim, ellerinize sağlık arkadaşlar :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Epey bir aradan sonra özlemiş uçuşlarını Emre, çok iyi geldi doğrusu :thumbup: Maşallah maşalllah 450 alışılmış ve tam gaz ucuşlar yapılmış %p Yine tek kelime ile harika. Hatta Piro flip denemelerine bile başlanmış :halay:

Keyifle izledim, ellerinize sağlık arkadaşlar :RCKolik:

Tesekkürler mehmet abi. sayenizde bu durumlara geldik :)

gaui x5 ile yaşadıgım ufak bir sorun yüzünden kendimi cezalandırıp :laugh: 450 ile uçuşlarıma devam etmeye karar verdim. Yaza doğruda bir goblin 570 toplama niyetindeyim :D

hatta elektronikleri ayarlamaya başladım :) bu rc aşkı ne zaman sona erer bilmiyorum ;D

Emre BİÇEN' Alıntı:
Tesekkürler mehmet abi. sayenizde bu durumlara geldik :)

gaui x5 ile yaşadıgım ufak bir sorun yüzünden kendimi cezalandırıp :laugh: 450 ile uçuşlarıma devam etmeye karar verdim. Yaza doğruda bir goblin 570 toplama niyetindeyim :D

hatta elektronikleri ayarlamaya başladım :) bu rc aşkı ne zaman sona erer bilmiyorum ;D
Az da olsa faydamız oluyorsa ne mutlu bizlere :RCKolik:

Bu arada demek Goblin 570 geliyor , güzel tercih :thumbup: Şimdiden hayırlı olsun ve RC aşkı hiç sönmesin inşallah :laugh: :D :thumbup:

Teşekkürler mehmet abi bakalım hayırlısı :)

Emre tebrik ediyorum, gerçekten harika bir uçuş olmuş. Tabi bu uçuşu canlı izlemek daha bir keyifli olurdu :) Bu uçuştuğumuz yerde inişler için yanımızda bir kontraplak götürsek de helilerin kuyruk pallerini harcamasak diyorum. Çünkü yerler çok düzgün değil ve hemen hemen her inişte yerle temas oluyor.