[Video]: Trex 600N & YS60SR First Test // Arda Erkan (Akşam Uçuşu)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu gece uçuşundan da anlaşılacağı üzere artık Arda kardeşimizin de KALP GÖZÜ açılmış durumda, maşallah diyelim :thumbup: :bravo: Artık o da "Görerek" değil de "Hissiyatla" uçan pilotlar kervaneni katılmış :laugh: :D
İşin şakası bir yana şehrin ışıkları ortamın ne kadar karanlık olduğunu net olarak gösteriyor. Ama buna rağmen yine yere yakın, yine heyecanlı harika bir uçuş olmuş. Epey olmuştu uçuş videosu paylaşmayalı. Teşekkürler arkadaşlar, her ikinizin de ellerine emeğine sağlık :bravo: :halay: Bu arada video sonundaki "Kalp atışları" da en az giriş kadar etkileyiciydi :yuppi:
NOT: Burak bu arada yeni Avatar resmi de şahane %p

Çok teşekkür ederiz Mehmet abi. :saygilar: Avatar için ayrıyeten teşekkür ederim. :)

Aynen, artık Arda biyolojik gözünden kalp gözüne geçiş yapmış durumda. Zaten kendisi ''modeli görerek değil, sezgilerimle ve önceki hareketin nasıl biteceğini bilerek uçuyorum'' diyor. :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Twilight: Arda Erkan n' Burak Öğüt... :)
Uçuş harika, video editing şahane... Elinize sağlık ;)

:laugh:

Teşekkürler Rasim. :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Bence olay Burak da. Arda nın yaptığı bişey yok. Bence Arda hover da duruyor . Burak kamera ile funnel yapıyor . :):):):)
Ardacım ellerine sağlık. Hatta geçen aklımdan geçtin. Neden hiç uçuş video su yok diye. Gerçi Ankara soğuk sizde haklısınız.
Burak cım senin de ellerine sağlık.

Çok teşekkür ederim Erhancım. :)

Ben heli kadar dönsem, 3 ay yataktan kalkamam sanırım. :lollol:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Avatarı Facebookta da görmüştüm kardeşim harika çıkmış :yuppi:
E fotoğrafçı adamın böyle bir pozu olur :bravo:
Çekim ve editleme mükemmel Burak'ım ellerine sağlık :saygilar:
Haaa bu arada biz uçuşu unuttuk yahuuu :lol: :lollol:
Abi ona yazacak yorumumuz yok artık ben bulamıyorum, adam aşmış kendini normal uçuştan akşama geçti, sonra geceye geçer ben sana söyleyeyim, sonra sabah aç karnına felan diye gider bu :laugh:
süpersiniz kardeşim :saygilar:

Çok teşekkür ederim abim. :saygilar:

Avatarım sağolsun Arda'nın ellerinden çıkma. Adamın on parmağında on marifet, öyle otururken çekti çaktırmadan. Uzun zaman sonra kendimi beğendim. :laugh:

Bu uçuş bittikten sonra '' ledsiz gece uçuşuda yaparım ben artık'' demeye başladı zaten. :lollol:

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
Özlettiniz valla paylaşım için teşekkürler elinize sağlık

Teşekkürler Özkan abi.

Can Sismaneli' Alıntı:
Benim de aklımdan geçmiyor değildi, uzun zamandır yeni video göremiyoruz Arda ve Burak hocadan diye. :)
Ama dönüşünüz muhteşem oldu, uçuş harika, çekim, düzenleme harika, söylenecek çok laf yok, elinize sağlık. :bravo: :saygilar:

Teşekkür ederim kardeşim. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Elinize sağlık arkadaşlar, harika bir video olmuş özlemişiz. :bravo: :bravo: :bravo:

Çok teşekkürler Türker abi. :saygilar:

Abi ve kardeslerim herkese cok tesekkurler..Aksam vakti gormedigimiz kadar uctuk iste ;D.Biraz ayar filan derken tamamen aksama kaldik.

Nitro gercekten benim ruhum,ozlemisim :)