Walkera Devention Devo 12 nasıl bir kumandadır

Muammer Akbulut

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Hepsi
Walkera Devention Devo 12 arkadaşlar bu kumandayı helide kullanan varmı artı eksileri nelerdir banggood dan sipariş versem gümrüğe girermi girerse nekadar vergi alırlar

İlk çıktığı zamanlar renkli ekran, 12 kanal ve transformer dizaynı ile epey ilgi çeken bir kumanda idi. Kendim ne kullandım ne de gerçeğini gördüm. Fakat forumlardan takip edebildiğim kadarı ile Türkiye'de alanlaran çoğu özellikle heli ile uğraşanlar ya sattılar ya da daha bilenen bir kumandaya geçtiler.

Her ne kadar Walkere ürünlerine ısınamamış olsamda, bu ürünün kötü olduğu anlamına gelmez. Fakat şurası kesin ki, takıldığınız yerlerde yurtdışı kaynak bulmak durumundasınız.

Fakat yurtdışı fiyatı $400- $350 olan bu kumanda yerine rüştünü ispatlamış olan başka bir kumanda olmak sanki daha mantıklı ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben de kumanda arayışına girdiğim dönemler dikkatimi çeken bir kumanda idi.başka forumda kullanan birine sordum tavsiye edermisin diye. Bana tek kelime ile "alma" diye cevap vermişti.

anlaşılmıştır ;D helimi aldım trex 450pro dfc v3 yarın kargoya verilecek fakat kumandam yok :lol: artık elimde oynar uçurur gibi yaparım.
iyi bir kumanda istiyorum ama 2. el piyasasını alt üst ettim futaba 10cg spectrum dx9 veya üstü jr 8 veya üstü uygun fiyata ve sorunsuz alıcısıyla beraber arıyorum bu modellerden birini alsam sıkıntı olmaz yada hangisini önerirsiniz

Muammer bey öncelikle heliniz hayırlı uğurlu olsun :thumbup: Söylediğiniz kumandaların hepsi iyi ve güzel kumanda. Tercih yapmak tamamen size kalmış. Şahsi tercihin şu an yolda olan Spektrum DX9 oldu ;)

Valla birsürü kumanda kullandım gittim en son dx6i aldım sadeliği seviyorum fazlasına gerek yok sadece gidip son modelini alasım var :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Muammer Akbulut' Alıntı:
anlaşılmıştır ;D helimi aldım trex 450pro dfc v3 yarın kargoya verilecek fakat kumandam yok :lol: artık elimde oynar uçurur gibi yaparım.
iyi bir kumanda istiyorum ama 2. el piyasasını alt üst ettim futaba 10cg spectrum dx9 veya üstü jr 8 veya üstü uygun fiyata ve sorunsuz alıcısıyla beraber arıyorum bu modellerden birini alsam sıkıntı olmaz yada hangisini önerirsiniz

Kimine göre Jr kimine göre Futaba kimine göre ise Spektrum en iyi kumanda, bana göre en iyi kumanda kullanıcısı ile bütünleşebilen kumandadır. kompact, ele iyi oturan hafif kumandalar çok daha kullanışlı bana göre hele ki helikopter kullanıcıları için bahsettiğim ögeler çok daha önemli. Bu açıdan bakarsak yoğun olarak helikopter uçuruyor olsam spektrum ilk tercihim olurdu.

Ynt: Walkera Devention Devo 12 nasıl bir kumandadır

yakin bi arkadasimda Devo 12 vardi , cok-isiniyor diye arkasina delik acip fan takmisti :D 2 3 ay sonrada satti zaten :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hiçbir zaman kullanmayacağım kumanda tüm devo serisi

hitec aurora 9x + optima 9 Alıcısı ile 1300 tl sıfır 8 taksit türkiye fiyatı fakat mayıs ayı sonuna ancak gelirmiş
hitec aurora 9 + optima 6 alıcısı ile 750 tl ikinci el taksitsiz
spectrum dx8 + ar8000 alıcı 700 tl ikinci el ve bana 40 km uzaklıkta gidib elden alma imkanı var
şu an seçeneklerim 3 tane hangisi daha mantıklı olur helikopterim yarın kargolanacak trex 450 pro dfc modeli ama bu v922 den sonraki 2 modelim 3d kullanma hevesim var ama o pilotaj sevyesine baya var :)

3 modelde güzel model. Hangisini seçerseniz seçin seçiminiz yanlış olmaz ;)

Kumanda işi beklenti ve zevk işi. Bu nedenle tercih size kalıyor. Şayet büyük ve dokunmatik ekran, tüm switch özel olarak kendime göre ayarlayabileyim diyorsanız Hitec. Ama genişlik olarak biraz büyük doğal olarak
Yok ben ilerde micro uçak ve heliye de girer ve Blade ürünlerini de kullanmak isterim diyorsanız o zaman DMS2 ve DMSX desteği olan DX8.
(Bu arada DX8 hangi versiyonu. DMSX destekleyen ve problemsiz seri değil mi ? )

Her iki kumanda ile ilgili gerek bizim forum gerekse nette yapacağınız araştırma ile size en çok neyin mutlu edeceğini daha iyi tespit edebilirsiniz Muammer Bey ;)

Ynt: Walkera Devention Devo 12 nasıl bir kumandadır

Mehmet abi

DSM2 ve DSMX :) harflerin yerleri karismis sanki :p

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

600 TL YE spektrum dx8 + ar8000 alıcısıyla birlikte anlaştık hayırlı olsun :halay:

Ahmet bey bu kumandanın resmi DSM2 heralde sorunsuz olan değil mi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol