WLtoys V977 3D 6 Kanal Heli : Kutu İçerik Inceleme

Dtümit

Yeni Uye
Kutu açma videosu çektim. Çok çok amatörce oldu kusura bakmayın.

Forumda Paylaşılan diğer V977 Konuları
WLToys V977 Power Star X1 - Brushless 6 Kanal Mikro
WLtoys V977 : Kullanıcı Yorumları / Tavsiyeleri / Önerileri / Bulgular
V977 - Incelemem: Ilk Deneyimlerim

V977 mi V922 mi ?

V977 Türkçe Manuali

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle emek verip, video çekip böyle bir konu açtığınız için elinize, emeğinize sağlık Umit Bey :thumbup:

Sayenizde V977 Türkçe Kutu Açma videosunu da ilk kez bizim forumda paylaşılmış oldu :RCKolik:

Bir de unutmadan videodaki samiyetiniz, içtenliğiniz takdire şayen %p Ne yazık ki son zamanlarda "Bilmiyorum" diyebilen kişi sayısı o kadar azaldı ki :embarras: Neyse derin konulara girmeden tekrar ellerinize sağlık diyorum ve teşekkür ederiyorum.

Ben videoyu şu an Youtube yüklüyorum ve birazdan ilk mesajdaki linki değiştiririm. Normalde forum üzerinden video paylaşımını Youtube kullanarak yapıyoruz. Detaylae ekte :)

Merhaba
V977 yi Aurora 9 ile bind etmek için Ht8 modul kullanımı hakkında bilginiz varmı acaba? Bildiğim kadarıyla ht8 modul v922 ile bindleniyor ama v977 ile kullanan duymadım.Zira kendi kumandam ile kullanmak istiyorum..

Ümit bey çok güzel bir kutu açma videosu olmuş Tebriklerr :halay:

Ümit Dincel' Alıntı:
Kutu açma videosu çektim. Çok çok amatörce oldu kusura bakmayın.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Video ici tesekkurler umit bey %p amatorce falan degil, bunu ilk yapan sizsiniz bence buna bakin %p ayrica herseyin bir ilki yok mudur :RCKolik: Kazasiz ve keyifli ucuslar dilerim :saygilar:

Ali ÜNAL' Alıntı:
Merhaba
V977 yi Aurora 9 ile bind etmek için Ht8 modul kullanımı hakkında bilginiz varmı acaba? Bildiğim kadarıyla ht8 modul v922 ile bindleniyor ama v977 ile kullanan duymadım.Zira kendi kumandam ile kullanmak istiyorum..
Aynen öyle Ali Bey HT8 ne yazık ki V977 uyumlu değil :-\

Ümit Bey elinize, emeğinize sağlık. :bravo: Türkiye'de bu helinin ilk unboxing videosunu paylaşan bir modelci olarakta tebrikler. :RCKolik:

Şahsen merak ediyorduk ilk kimden izlemek nasip olacak diye. :laugh: Çok samimi ve güzel bir video olduğunu düşünüyorum ayrıca hepimiz amatör modelcileriz bence yoksa içimizdeki bu heyecanı nasıl koruyabilirdik. :thumbup:

Kırımsız, keyifli uçuşlar. :saygilar:

Çok teşekkür ederim ben de. Gerçekten son derece doğal ve samimi bir video olmuş. Sanki sizi yıllardır tanıyormuş gibi hissettim bir an :)
Yalnız, ürünün kutusu benim dikkatimi çekti. Kutu, kırmızı ağırlıklı canopy'li versiyona, yani Brushless olmayanına ait. Acaba Banggood kutuları mı karıştırmış? :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen öyle Ali Bey HT8 ne yazık ki V977 uyumlu değil :-\

Teşekkür ederim Mehmet Bey..Kutu içeriğindeki kumandanın yeterli gelmeyeceğine neredeyse eminim..Malzemem kalitesi ve tasarımı extra kötü..Brushless bir micro ile pasımı atar sonra 550-600 bi model ile sahalara geri dönerim diyordum fakat bu micronun v977 olmayacağı kesinleşti sanırım :)

Ali ÜNAL' Alıntı:
Teşekkür ederim Mehmet Bey..Kutu içeriğindeki kumandanın yeterli gelmeyeceğine neredeyse eminim..Malzemem kalitesi ve tasarımı extra kötü..Brushless bir micro ile pasımı atar sonra 550-600 bi model ile sahalara geri dönerim diyordum fakat bu micronun v977 olmayacağı kesinleşti sanırım :)
Ali Bey yaklaşık 5-6 ay V922 kendi kumandası ile zevkle kullandım. Tabii ki kumanda malzeme olarak çok süper değil ama şahsen kullanırken çok da rahatsız olmadım. Tek eksikliğini hissettiğim nokta TIMER olmaması idi. Pasınızı atmak için bence bu kumanda ve heli hayli hayli işinizi görecektir ;)

Yok ben daha iyi bir seçenek ile geri döneyim diyorsanız, o zaman size şunları tavsiye edelim.

Spektrum Kumanda (DX6i,DX7,DX8...) + Blade mCPx ya ya mCPx BL tercih sizin :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ali Bey yaklaşık 5-6 ay V922 kendi kumandası ile zevkle kullandım. Tabii ki kumanda malzeme olarak çok süper değil ama şahsen kullanırken çok da rahatsız olmadım. Tek eksikliğini hissettiğim nokta TIMER olmaması idi. Pasınızı atmak için bence bu kumanda ve heli hayli hayli işinizi görecektir ;)

Yok ben daha iyi bir seçenek ile geri döneyim diyorsanız, o zaman size şunları tavsiye edelim.

Spektrum Kumanda (DX6i,DX7,DX8...) + Blade mCPx ya ya mCPx BL tercih sizin :)

Aslında spektrum kullanıcı olsam hiç düşünmeden tavsiyelerinize uyardım.Ama sizde bilirsinizki insan alıştığı kumandadan kolay vazgeçemez.Hatta bir aksilik çıkmadan farklı bir marka yada modelede geçmez..Valla çok isterdim bu güzel microyu a9 ile kullanmayı ama madem bind olmuyor biraz daha uygun modul varmı diye araştırayım.Sonuç içaçıcı olmazsa bir adet sipariş geççeyim o halde..Videoda bahsedildiği gibi 1 ayda gelecekse uzatmamak lazım:)

Tebrikler vallahi bende v977 im hala gelmedi youtubede v977 videoları izliyordum dedim şu unboxing videosunuda izleyeyim yazıya hiç dikkat etmeden girdim videoyu izledim yaklaşık 1 dk civarı sonra sesi açınca birden şaşırdım oda ne Türkçe konuşuluyor :eek: en başa sarıp tekrardan izledim paylaşım için gerçektende teşekkürler çok yararlı olmuş bende inşallah v977 siparşim geldiğinde bir unboxing videosu ve ardındanda uçuş videolarını sizlerle paylaşacağım inşallah :RCKolik: :saygilar:

Çok güzel olmuş alırsam eğer v977 bundan faydalanacağıım :lollol:

merhabalar. V977 kumandasını simülasyonda kullanabiliyor muyuz? Bir kaç yerde farklı cevaplar gördüm. İlk ağızdan duyarsak daha yararlı olacaktır.

ibrahim şimşek' Alıntı:
merhabalar. V977 kumandasını simülasyonda kullanabiliyor muyuz? Bir kaç yerde farklı cevaplar gördüm. İlk ağızdan duyarsak daha yararlı olacaktır.
Önce sizi tanısaydık daha hoş olurdu Ibrahim Bey ;)