Yeniyim ve RC Uçak İçin Yardım İstiyorum.

Abilerim hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.. burda söylediklerinizle birlikte kafamda ki soru işaretlerinin büyük kısmı çözüldü..Şuanda stajyer olduğum için maaşım az o yüzden düşük fiyatlara bakıyorum ve hem uçak hemde kumanda içinde olsun istiyorum :) ama seneye kadar bişeyler öğrenip bu hobide ilerlemek amacındayım. O yüzden seneye alacağım model hem daha iyi olur hem de kaliteli bi kumanda eklerim bunun yanına. Şuan tek sorunum olarak dragon ve tiger arasında gidip gelmem.. burda bir arkadaş tiger al demiş bi abim dragon demiş.. Benim beynim yandı burda mundar ettiniz beni ;D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Hmm benim devreleri bi elden geçireyim. :p :D

Estağfurullah abi ama fırçalı ve fırçasız motor arasında ki farkı tam bilmemekle birlikte fırçasız motorun daha iyi olduğunu duyduğum için sana da bi fırçasız motor bulalım ;D :p

Oğuz Emre Özdemir' Alıntı:
Estağfurullah abi ama fırçalı ve fırçasız motor arasında ki farkı tam bilmemekle birlikte fırçasız motorun daha iyi olduğunu duyduğum için sana da bi fırçasız motor bulalım ;D :p

Fakir miyim ben ki fırçasız kullanıcam. En fırçalısından alırım!

Sümer Yamaner' Alıntı:
Fakir miyim ben ki fırçasız kullanıcam. En fırçalısından alırım!

Abi bende internetten baktım ama fırçasız olanlar daha pahalı niye ki acep? :rolleyes:

Ben olsam fırçasız motorlu model tercih ederdim.

Her iki uçak da güzel. Ankara'dasınız. Vaktiniz varsa isterseniz bir de İskitler / Atatürk Kültür Merkezi civarında civarında THK yi ziyaret edin.

Mehmet abi mis gibi uçak işte :D
Bende bu hobiye başlamadan önce araştırırken bu uçağın videosunu gördüm ben bunu asla almam bu ne biçim uçak dedim. Büyük lokma ye büyük laf söyleme demişler. Gittim wingdragon aldım. :D plastik gövde olması ve pervane arkada olması baya avantaj sağladı. İlk uçuşlarda çok şiddetli düşüş yaşamadım ama en son zamanda kırım yaşadım sonra uçak kendine gelmedi.
Kutu içersinden sim kablosu çıkıyor. Arttech kumandayı phoenix de kullanabiliyorsunuz. Ama bu kumandayı sim kumandası yapmakta fayda var.

Wingdragon alacağınıza uçağa benzeyen birşey alın :laugh: