Yurtdışı lipo pil alınabilecek siteler

- konumuz şu an pillerin elimize ulaşması
- eğer hollanda kargosu deyip takipsiz kargosu gönderiyorsa disput sebebi
- eğer takipsiz gönderi aliexpress ten alıyorsan allaha emanet değil paranı geri alıyorsun %p

Aliexpresten 'HRB battery super market' adlı satıcıyla konuştum hollandadaki xray olayından bahsettim, haberimiz var artık pakete lipo yazmıyoruz ve gemi ile gönderiyoruz dedi. Bende sparişi verdim bakalım ne olacak yazarım yeni bir aşama olduğunda :)

bugün itibarı ile pilim Türkiye ye giriş yaptı :halay: takip no: RS436295943NL

Aliexpress ten benim pilleri takipsiz gönderdiler birbuçuk ayda geldi YF101228485
üzerine ürün bilgisi olarak Adapter yazmışlar
ve pilleride aliminyum folyoya sarmışlar pillerim geçen hafta geldi %p

Benim de Aliexpress ten 09.06.2016 da aldığım pil halen PTT ekranında görünmedi. Hollanda üzerinden gönderdim diyor satıcı ama takip no sonunda NL fln yok. Bakalım bekliyoruz :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Benim de Aliexpress ten 09.06.2016 da aldığım pil halen PTT ekranında görünmedi. Hollanda üzerinden gönderdim diyor satıcı ama takip no sonunda NL fln yok. Bakalım bekliyoruz :D

Araya bayram girince iş sekteye uğradı galiba benim kargolarda kaç gün oldu Türkiye'ye ulaşamadı. Eskiden olsa şimdiye gelirdi.

Şafak abisi
Senin kargon takipsiz
yani çin ve çin sınırına kadar izleyebilirsin
Türkiye sınırlarında ve sitesinde izleyemezsin göremezsin
(onun için adı zaten Takipsiz kargo)
birgün ansızın gelebilir %p

semih Balkar' Alıntı:
Şafak abisi
Senin kargon takipsiz
yani çin ve çin sınırına kadar izleyebilirsin
Türkiye sınırlarında ve sitesinde izleyemezsin göremezsin
(onun için adı zaten Takipsiz kargo)
birgün ansızın gelebilir %p

Semih abi takip no : A00019160610097A
Bunu verdi satıcı. Dediğinizi ilk defa duyuyorum. Böyle bir seçenek var mı?
Benim kargo o zaman ansızın gelecek :D

aliexpress te tek dikkat etmen gereken
takipsiz kargolarda bildirilmiş teslimat gününü kaçırmaman ve ürün gelmediyse disput açıp paranı geri alman
ama gelecek olan pil olduğundan 1 veya 2 defa süreyi uzatabilirsin %p
Satıcılar 20 dolar civarında ürünleri risk alıp takipsiz olarak gonderebiliyorlar ucuz kargodan dolayı
takipsiz kargo diye bir seçenek yok aslında
ama
küçük paket veya gönderici tercihli kargo yazan satıcılar bunu yapıyor
ama riske asıl kendileri giriyor
%p

An itibarı ile bugün pilimi teslim aldım :halay: :hoppa: kutunun üstüne RC PARTS yazmış. denemeye vaktim olmadı, sarja koydum artık yarın evin bahçesinde bir deneme yapacağım. ağırlığı 332gr civarı. Bir tane daha alayım dedim satıcının mağazasına girdim 50$ kargo eklemiş artık pillere :( bakalım belki kaldırır kargo ücretini beklemedeyim.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

tek lipo pil sipariş gönderen gearbest vardı . o da son siparişte su koyverdi.sizin ülkenize pil nakliyesi yok dedi.siparişi iptal ettiler.napcaz şimdi.liposuz mu kalcaz.

Tugay Yemişçi' Alıntı:
An itibarı ile bugün pilimi teslim aldım :halay: :hoppa: kutunun üstüne RC PARTS yazmış. denemeye vaktim olmadı, sarja koydum artık yarın evin bahçesinde bir deneme yapacağım. ağırlığı 332gr civarı. Bir tane daha alayım dedim satıcının mağazasına girdim 50$ kargo eklemiş artık pillere :( bakalım belki kaldırır kargo ücretini beklemedeyim.

Hocam piller nasıl kaliteli mi. Malum kalitesiz piller birkaç kullanmada balon yapıyorlar.

4 dolum yaptım ilk günkü gibi piller. Çok hafif ısınıyor. şuan için memnunum bakalım kaç uçuş performansını kaybetmeyecek. Pillerin verebildiği akımdan daha çok akım çekersen şişme yapar diye biliyorum

Merhaba.Aliexpress sitesi üzerinden HobbyStar isimli mağazadan lipo batarya sipariş vermiştim.İlk siparişim oyuncak ayıcığın içine gizleyip göndermişler sorun olmadı.Fakat 2.siparişimde x-ray den geçmiş ve kabul edilmemiş.Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu? Şuan dispute açtım ne yapmamı tavsiye edersiniz?

satıcı takip numarasından kontrol edip paranı geri verecektir, paranın hesabına yatması bankalara göre farklılık gösterebilir. 10-15 gün sürebilir