yurtdisindan gelen paketlerde virus tehlikesi varmidir ?

Ben benim uc paketten umudu kestim artik. Zaten adamlarin tatiline denk gelmisti, sonra bu salgin falan derken, hic hareket yok paketlerde. Ucuslar durduruldu falan diyorlar, kargo ucuslari da dahil mi bilemiyorum

Abi ilk gelen paketimin takip nosu LA ile bitiyordu , Laos kargo şirketi sanırım.
CN ile bitenlerden maalesef bende de hareket yok

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ATICI
Ben bu konuda @Sumer Yamaner hocamdan net bir açıklama bekliyorum , hem modelcilikte hemde doktorlukta bence ordinaryus seviyesindedir kendileri dolayısıyla sümer abinin açıklamaları benim icin onemli. @Özgür Evren Varol abimin sumer hocaya muhalif aciklamalarini da okursam konu iyice netlesir benim icin diye dusunuyorum :)

. @Özgür Evren Varol abimin sumer hocaya muhalif aciklamalarini da okursam konu iyice netlesir benim icin diye dusunuyorum :)

Ne yani, her konuda muhalif miyim Sümer abiye!!! Arada sırada o da mantıklı şeyler söylüyor, hemfikir olabiliyoruz :D

Arada sırada o da mantıklı şeyler söylüyor,
1.5 yıldır foruma üyeyim ama böylesini ilk defa görüyorum . Büyük kan dökülür . Gerçi Sümer abi kan dökmeye alışkındır mesleği gereği . Öte yandan kısmen kabadayılıkta var . Hem hasta keser hemde racon keser ama yinede okuduğumda gözlerim yuvalarından fırladı doğrusu.??

Son düzenleme:
cin tatili 10 gun daha uzatilmis , satin aldigim urunu 4 subatta gonderecekti satici bugun eger ölmediysen gonder diye mesaj attim hayattaymis 14 subatta gonderecegini tatilin uzadigini soyledi . siparis verecekler goz onunde bulundursun 14une kadar tatil devam ediyomus

• Üzüldüm
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
1.5 yıldır foruma üyeyim ama böylesini ilk defa görüyorum . Büyük kan dökülür . Gerçi Sümer abi kan dökmeye alışkındır mesleği gereği . Öte yandan kısmen kabayılıkta var . Hem hasta keser hemde racon keser ama yinede okuduğumda gözlerim yuvalarından fırladı doğrusu.??

Aramızda kalsın da Sümer abiyi kan tutar :) :evil:

Ben bu konuda @Sumer Yamaner hocamdan net bir açıklama bekliyorum , hem modelcilikte hemde doktorlukta bence ordinaryus seviyesindedir kendileri dolayısıyla sümer abinin açıklamaları benim icin onemli. @Özgür Evren Varol abimin sumer hocaya muhalif aciklamalarini da okursam konu iyice netlesir benim icin diye dusunuyorum :)
Ben çok net bi açıklama yapmıştım! :D

Ne yani, her konuda muhalif miyim Sümer abiye!!! Arada sırada o da mantıklı şeyler söylüyor, hemfikir olabiliyoruz :D
İşte bu tam bir Corona virüs infeksiyonu bulgusu! :p

Aramızda kalsın da Sümer abiyi kan tutar :) :evil:
Evet bu doğru!

Bu başlıkta krizleri fırsata çevirmeyi işliyoruz ;

Baylar bayanlar, sevgili, hobidaşlar Çin dem gelen paketleriniz itinayla virüsten, mikroptan ve bilimum zararlı canlılardan arındırılır. Hijyenik halde teslimi yapılır. Siz sadece paketlerinizi adresimize yönlendirin gerisi bizde üstelik kampanyalı fiyatlarımızla, gramı sadece 3,5 dolar. Kim korkar coronadan, sarstan:evil:
Firmamız sektöründe lider, çok bol sertifikalıdır. Virüssüz paketler sağlıklı uçuşlar için alo no virüs hattımız : 0500 ... ... ...
Hijyeninizi Önemsiyoruz !

Aha köşeyi döndük şimdi ???