180 cfx gaz sorunu

180 cfx gaz sorunu

Çok teşekkürler abi aydınlatıcı bilgilerin için on gündür izlemediğim video okumadığım konu kalmamıstı esc degıstırdım şimdi motor değiştirmeye hazırlanıyordum ama boyundan büyükmüş keratanın yeteneği şimdi gözümde daha bir büyüdü güzelleşti.

180 cfx gaz sorunu

castle link alarak sorunumu çözdüm. ESC ayarlarından governor modu açıktı. Kapattım ve tam istediğim gibi oldu. Helinin üzerinde ve bir adette yedek sıfır castle 15a esc mevcuttu. İkiside fabrikasyon olarak governor modu açık olarak geliyor. Castle link ile esc ayarlarına girip governor modu kapatmak gerekiyor.

180 cfx gaz sorunu

Oğuz Gün' Alıntı:
castle link alarak sorunumu çözdüm. ESC ayarlarından governor modu açıktı. Kapattım ve tam istediğim gibi oldu. Helinin üzerinde ve bir adette yedek sıfır castle 15a esc mevcuttu. İkiside fabrikasyon olarak governor modu açık olarak geliyor. Castle link ile esc ayarlarına girip governor modu kapatmak gerekiyor.
Öncelikle gözün aydın diyelim, istediğin oldu ise ne mutlu %p

Şahsi olarak yerinde olsam Governor modu kapatmak yerine hangi kafa devrini istiyorsan onu girerdim. Hazır Governor gibi her daim sabit ve istenilen deviri verebilecek bir sistem var, bence kullanmak lazım. Böyle küçük modelde çok da lazım olmasa bile :laugh:

180 cfx gaz sorunu

Teşekkürler abi. İddle up açıkken governor modda olması güzel tabiki. Ama iddle up açmadan önce normal modda governor gereksiz bence. Heliyi yerden kaldırdıktan sonra yön kontrollerini yapıp sonradan ıddle up açıyorum. bu yüzden yerdeyken havalanmadan governorle çalışması riskli ve helinin iniş takımı boom giren yerler zaten zayıf ve kendi kendini parçalayacak gibi çalışıyor. Seçeneklerde var mı tam bilemiyorum inceleyemedim. sadece iddle up devrede iken governor moda geçse tadından yenmez.

180 cfx gaz sorunu

Kuyruk servom yandı. En acilinden kuyruk servosuna ihtiyacım var. Bunlar kaç gramlık servo kullanıyor illa adi kendi servosundan almak zorunda mıyız? Elinde 180 cfx e uyacak kuyruk servo olupta satacak olan var mı?