600n ile Dumanlı Gün Batımı // Arda Erkan

arda

Kıdemli Uye
Herkes Eskişehiri bekliyor uçmak için herhalde artık. Forum çok sesiz kaldı. :laugh:

Eskişehir öncesi son uçuşum benimde artık. Governoru değiştirdiğim için test yapmak zorundaydım.

Governor problemi çözüldü gibi. Sona doğru ufak bir heycan oldu neyseki toplardık. :D Zaten sonrasında indim kalkış ve inişleri videodan kesiyorum. Malum upload uzuyor.

Ufak bir setup farkı ,

*** Rapicon %30 ve Zeal ana ve kuyruk pallerimiz

İyi seyirler. :RCKolik: :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sorun demek governor'danmış. Düzelmesi çok güzel oldu. :halay: :halay: :yuppi:

Uçuş şahane, canlı canlı izleyeceğiz artık Eskişehir'de. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Sorun demek governor'danmış. Düzelmesi çok güzel oldu. :halay: :halay: :yuppi:

Uçuş şahane, canlı canlı izleyeceğiz artık Eskişehir'de. :thumbup:

Teşekkürler abi. :thumbup:

Bravo Arda şahane uçuş ellerine sağlık kardeşim... %p

Arda elime sağlık. Eskişehir dede dumanı solucaz.

Model süper...

Abi senin uçuşları gördükçe nitroya olan hevesim daha da artıyor. :)
Araştırmaya başladım galiba ben de nitroya bulaşacağım , herkes bulaşma diyor ama kaşıntıya dur denmiyor işte :D

Model Eskişehir'e hazır hala gelmiş :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ardam ellerine sağlık güzel uçmuşşsun yine :bravo:
valla yere her yaklaştığında benim son düşüşüm gözümün önüne geliyor tabi pilotaj farkı çok.
Biraz daha yukarıda olsan gerilmeden izliycem :lollol:

Kısmetse böyle uçuşları Eskişehirde görücez :D. Güzel paylaşım Arda :yuppi: :yuppi:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Bravo Arda şahane uçuş ellerine sağlık kardeşim... %p
Teşekkürler abi. :)
Doğukan Ocak' Alıntı:
Abi senin uçuşları gördükçe nitroya olan hevesim daha da artıyor. :)
Araştırmaya başladım galiba ben de nitroya bulaşacağım , herkes bulaşma diyor ama kaşıntıya dur denmiyor işte :D

Ne olduğu belirsiz nitro heliler alırsan ikinci el başın çok ağrır. Hiç tavsiye etmem.Kit ile beraber sıfır toplarsan herşeyini, merak ediyorum gözün elektrikli heli görür mü ? Toplayınca cevabını bekliyorum. :laugh: Tsa 700 yakışır mesala sana. :thumbup: Nitro heli bu hobiye ayrı bir adrenalin , ruh ve ciddiyet katar. En güzelide yanına gelen alakasız tipler bu helikopter pillemi çalışıyor demez. :lol: :lol:

Elektirikli heli kıyasına girmeyeceğim ama bir tane nitro helin mutlaka olsun. Bu hobiyi yapan herkesinde olmalı her zamanda söylüyorum.:laugh: Pilotaj konusunda katkı sağlar bir depo ile 7-8 dk uçuş yapıyorsun. :D

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Arda elime sağlık. Eskişehir dede dumanı solucaz.

Model süper...

Teşekkürler Erhan. :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Model Eskişehir'e hazır hala gelmiş :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Allah'ın izniyle abi kırımsız güzel bir geçiririz inşallah. :)
İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Ardam ellerine sağlık güzel uçmuşşsun yine :bravo:
valla yere her yaklaştığında benim son düşüşüm gözümün önüne geliyor tabi pilotaj farkı çok.
Biraz daha yukarıda olsan gerilmeden izliycem :lollol:

Teşekkürler İbrahim.Benim yükselik seçimim helinin tepkileri ile doğru ortantılı güven verince irtifayı düşürüyorum.

oğuz kaan kanarya' Alıntı:
Kısmetse böyle uçuşları Eskişehirde görücez :D. Güzel paylaşım Arda :yuppi: :yuppi:

Geri sayım başladı. :laugh:

Ne olduğu belirsiz nitro heliler alırsan ikinci el başın çok ağrır. Hiç tavsiye etmem.Kit ile beraber sıfır toplarsan herşeyini, merak ediyorum gözün elektrikli heli görür mü ? Toplayınca cevabını bekliyorum. :laugh: Tsa 700 yakışır mesala sana. :thumbup: Nitro heli bu hobiye ayrı bir adrenalin , ruh ve ciddiyet katar. En güzelide yanına gelen alakasız tipler bu helikopter pillemi çalışıyor demez.

Abi içimi okumuşsun :lollol: Gerçekten nitro model , modelciliğe ciddiyet katıyor. Her akşam sahilde uçmak zorunda kalıyorum deniz kenarında. E haliyle insanlarda yürüyüş yapıyor havalar ısındı. Uçtuğumu gören insanlarda gelip meraktan pillemi çalışıyor bu abi , ne kadar uzağa gidiyor , abi bu oyuncaklardan nereden buluruz , abi satıyormusun vs. gibi sorulardan artık gına geldi :D Tabi ki soran insanları küçümsemiyorum ama gelip de oyuncak muamelesi yapmaları insanların çok zoruma gidiyor. Nitro da bunun ağırlığını koyuyor ortaya , bizim pistimiz olmadığı için mecburen yoldan geçenler oyuncak damgasını vurup yoluna devam ediyorlar , isyan edicem !!! :D :D
Sıfır toplamak daha sağlıklıdır eminim , ancak 3-4 gündür araştırıyorum da çok maliyetli oluyor. Satılık çok güzel modeller var ama nitro model gördüğüm kadarıyla elektrikliden kat ve kat yoruyor insanı. Yine Align daha çok ilgimi çekiyor bu konuda , yeni çıkan Align 600N modeli yakışıklı güzel ama iş detaya girince ne yazık ki o konuda cahilim :D

Nitro benim de aklımın bir köşesinde her zaman, ama bu cümlenin ardından her zaman bir AMA geliyor işte... Heliyle uğraşmak zaten bir dertken bir de motorla uğraşmayı gözüm yemiyor. Günün birinde alırım bir tane, orası kesin, ama şimdilik aklımda öncelikle X5'i yenilemek, sonra da iki tane elektrikli model var. Onlardan sonra bir nitro neden olmasın. Bu arada NX7 varken başka nitro görmez benim gözüm :D

Nx7yi alırızda Emre abi , geri kalan "ıvır zıvırlar" çok para ;D ;D