"Adana Super Team ®" Buluşması: 03.08.14

Eline sağlık Erhan. :bravo:

Eşine de bizi bu uçuşlardan mahrum bırakmadığı için ayrıca teşekkürler. :saygilar:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Yeni modelci arkadaşlarımızla buluşma yaptık. Benim eve yakın diye sofullu pisti ni kullandık. Foto ve videolar.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hava karanlıktı arkadaşı bekledik. Güzel olmadı uçuş ama önemli olan paylaşım.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

her şey çok güzel fakat pisti kirleten içtikleri bira şişelerini oraya atıp oranın kullanımına engel olmaya çalışan kötü kişilikli ahlaksız terbiyesiz kişiliksiz adamlarda oraya gelmese orası daha da güzel olacak

Eline koluna sağlık senin videolarınla bu yağmurlu günlerde kendimi avutuyorum :thumbup: Erhan yine beni kıskandırdın hava durmuyorki uçalım 3 model ayarları bitmiş dênenmeyi bekliyorlar salı günü hava açacak inşallah yeni governorlu ayarlarla kırımsız uçuşlar yaparız. Bu arada bu günüde değerlendirmişsin bizde grup olarak toplanıp kapalı spor salonu baktık mikrolar için en azından yağmurlu havadada uçarız.

Ynt: "Adana Super Team ®" Buluşması: 03.08.14

Muammer Akbulut' Alıntı:
Eline koluna sağlık senin videolarınla bu yağmurlu günlerde kendimi avutuyorum [emoji106] Erhan yine beni kıskandırdın hava durmuyorki uçalım 3 model ayarları bitmiş dênenmeyi bekliyorlar salı günü hava açacak inşallah yeni governorlu ayarlarla kırımsız uçuşlar yaparız. Bu arada bu günüde değerlendirmişsin bizde grup olarak toplanıp kapalı spor salonu baktık mikrolar için en azından yağmurlu havadada uçarız.
Ya nedemek Muhammer. Benim için zevk. Amacım paylaşım. Senin de videolarını bekliyorum.