Ailemizin Yeni Uyesi :) GAUI X5 Montaj ve Kurulum

Her kırımdan sonra veya yeni toplanmış modelde uçmadan önce açı ölçerle,holdu çekerek veya motor kablolarını çıkararak min-sıfır-max açıları kontrol edilip ayarlanmalıdır.Bunlara bakmadan hover dahi yapmam ben.Bence en önemli ayarlardan biri pal açı ayarlarıdır.Şahsen bu ayarları ve kontrolleri yapmış olduğunu düşünmüştüm.Neyse tekrar geçmiş olsun ,en yakın zamanda modeli havada görmek dileğiyle,kırımsız uçuşlar...

murat kurdoğlu' Alıntı:
Her kırımdan sonra veya yeni toplanmış modelde uçmadan önce açı ölçerle,holdu çekerek veya motor kablolarını çıkararak min-sıfır-max açıları kontrol edilip ayarlanmalıdır.Bunlara bakmadan hover dahi yapmam ben.Bence en önemli ayarlardan biri pal açı ayarlarıdır.Şahsen bu ayarları ve kontrolleri yapmış olduğunu düşünmüştüm.Neyse tekrar geçmiş olsun ,en yakın zamanda modeli havada görmek dileğiyle,kırımsız uçuşlar...
Murat Bey, Ogulcan bunları zaten doğru ayarladığını düşünmüş ve kırım olmayınca kontrol etmemiş. Aslında - açı olduğunu fark etmişler ama işte gözden kaçınca kaçıyor :-\

Uzun aradan sonra bugun x5 le ucmak icin cesaretimi toplamaya calisiyorum ins becerebilirsem video yu atarim :)

ogulcan acar' Alıntı:
Uzun aradan sonra bugun x5 le ucmak icin cesaretimi toplamaya calisiyorum ins becerebilirsem video yu atarim :)

Kırımsız uçuşlar :) ayarlar oturduysa çok sıkıntı olmaz, rahat olmak gerek uçuşta ;)

Hadi bakalım Ogulcan. Ayarlar tamam ise bence de bir sıkıntı olmaz inşallah. Fakat bu sefer denemeyi soyle boş ve buyuk bir alanda yap :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi bakalım Ogulcan. Ayarlar tamam ise bence de bir sıkıntı olmaz inşallah. Fakat bu sefer denemeyi soyle boş ve buyuk bir alanda yap :)

Alanda sikinti yok abi artik alanlari bajayla oynayabilicegim sekilde seciyorum :laugh:

Ufak bi kirimda olsa keyfim gayet yerinde

http://youtu.be/mwn9Bsahv50

ogulcan acar' Alıntı:
Hadi gözün Aydın Ogulcan. Gayet hasarlı bir uçuş olmuş. Tarla da uçmanın en buyuk handikapını yaşamissin :( iniş sonrasında kırım olduğu ıcın cok bir hasar olacağını düşünmüyorum....

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi gözün Aydın Ogulcan. Gayet hasarlı bir uçuş olmuş. Tarla da uçmanın en buyuk handikapını yaşamissin :( iniş sonrasında kırım olduğu ıcın cok bir hasar olacağını düşünmüyorum....

Skidler ve torqtube dislileri gitti abi zaten ilker abiden aldigim X5 e elektronigi tasima planim vardi tasidim oda aradan cikti :)

Oğulcan , hayırlı olsun ve de geçmiş olsun , kırıma üzüldük , umarım dediğin kadar ucuz atlatılmış ve basit bir kırım olsun. :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Oğulcan , hayırlı olsun ve de geçmiş olsun , kırıma üzüldük , umarım dediğin kadar ucuz atlatılmış ve basit bir kırım olsun. :saygilar:

Abi tesekkur ederim icimdeki ask yavas yavas korelmeye baslamisti valla suan yine ilk gunki gibiyim :)

Hayırlı olsun kırımsız uçuşlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ogulcan acar' Alıntı:
Tebrikler Oğulcan, son andaki kırımda olmasaymış daha da güzel olacakmış ama sağlık olsun kırım hepimizin başında.

Önemli olan moral bozmamak ve keyif almaya devam edebilmek. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Tebrikler Oğulcan, son andaki kırımda olmasaymış daha da güzel olacakmış ama sağlık olsun kırım hepimizin başında.

Önemli olan moral bozmamak ve keyif almaya devam edebilmek. :thumbup:

Valla abi yedek bol gozum kirim falan gormuyo o kadar aksilikten sonra havalandiya benim canavar keyfime dicek yok valla :)

Bana bu akil verin allah askina ya bu seferde horn ustundeki link kirildi havada allahtan hasar yok ama ne olucak bendeki bu bahsizlik :(

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol