Align Helicopter Team

Align Helicopter Tea

Abi valla benim de bildiğimden değil de, phasing işleri falan giriyordur işin içine diye tahmin yürüttüm.

Align Helicopter T

Bunlar da benden arkadaşlar. Modeli alalı 1 yıl oldu ama kah kırım kah mekan sorunu kah ayar yapamama kah acemilik kah zamansızlık vs derken ilk kez şöyle ağız tadı ile uçuş yaptım :laugh: Bundan sonraki ilk 5 uçuşta invert denerim herhalde artık :)
:RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Align Helicopter

Hüseyin Cem ASLAN' Alıntı:
Bunlar da benden arkadaşlar. Modeli alalı 1 yıl oldu ama kah kırım kah mekan sorunu kah ayar yapamama kah acemilik kah zamansızlık vs derken ilk kez şöyle ağız tadı ile uçuş yaptım :laugh: Bundan sonraki ilk 5 uçuşta invert denerim herhalde artık :)
:RCKolik:
Bence uçuş gayet başarılı. Hava çekimi de hiç de fena olmamış doğrusu :D Invert için acele etmeyin derim. Eğer simde uzun süredir çalışıyor ve hazırsan orası ayrı tabii ki ;)

Align Helicopter T

Teşekkürler Mehmet abi %p Yani sim de invert hoverlarını rahatlıkla yapabiliyorum. Ve artık yavaştan deneme güvenim de geldi gerçek uçuşlarda. Ama dediğiniz gibi aceleye gerek yok. Ama yakında umarım ;D Bu arada konu dışı birşey sorayım hava çekimi videosu aslında 4k ama youtube 360 p yaptı yav bunu :eek:

Align Helicopter

Teşekkürler Mehmet abi %p Yani sim de invert hoverlarını rahatlıkla yapabiliyorum. Ve artık yavaştan deneme güvenim de geldi gerçek uçuşlarda. Ama dediğiniz gibi aceleye gerek yok. Ama yakında umarım ;D Bu arada konu dışı birşey sorayım hava çekimi videosu aslında 4k ama youtube 360 p yaptı yav bunu :eek:
360 olan şey o an ki bağalntı hızına göre seçilen çözünürlük. Elle değiştirmek istersen videonun sağ alt köşesine tıklaman yeterli ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Align Helicopter T

Hahh. Tamamdır. Yok ben de seçeneklere tıkladım da orda 360p den yukarısı yoktu. Geçici bir aksaklıkmış demekki. O kadar süre upload beklememe değdi o halde. ;D

Align Helicopter Tea

Hüseyin paylaşım için teşekkürler :thumbup:
Uçuşlar güzel olmuş, daha da iyi olacaktır. Çalışmalara devam :saygilar:

Align Helicopter Tea

eline sağlık uçuş gayet iyi.
youtubeye video yüklediğin zaman ilk önce düşük çözünürlükte yayınlanır. bu arada video işleme devam eder. yüksen çözünürlük hazır olduğunda yayınlanır.

İnvert için bence de acele etmeyin. Simde iyice her yönde invert hover çalışması yapın. eğer kullandığınız ünite rescueli olsaydı daha rahat yapabilirdiniz.

Align Helicopter Tea

Yorumlar için sağolun üstadlar :saygilar:

Ynt: Align Helicopter T

sim de invert hoverlarını rahatlıkla yapabiliyorum.

Baya ilerletmişsin işi hüseyin. Allah nazarlardan saklasın. Durmak yok uçuşa devam

rafet odabaş' Alıntı:
Baya ilerletmişsin işi hüseyin. Allah nazarlardan saklasın. Durmak yok uçuşa devam

Sağolasın Rafet abicim. Kendimize göre ilerliyoruz işte yavaş yavaş. Yola devamm :)

Sağolasın Rafet abicim. Kendimize göre ilerliyoruz işte yavaş yavaş. Yola devamm :)
Yola devam ederken, video isini de ihmal etmeyelim Huseyin :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yola devam ederken, video isini de ihmal etmeyelim Huseyin :D

Olur abi tabi ki :laugh: Gerçi kameramanımın performansını pek beğenmedim ama kendisini uyaracağım birdahakine :laugh: