ALIGN TREX 150 DFC Süper Combo : Yeni Kartalımız

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi gözümüz aydın Kadir :halay: Yıllarca Helipross alışveriş yaptım . EMS hem fiyat hem de hız olarak gerçekten güzel bir seçenek :yuppi: Genelde 2-3 hafta için de tüm ürünler elime ulaşmıştı :)

Teşekkürler Mehmet Abi,
Mesut hocam ın tavsiyesi ile 5s hobiden aldığım satalite de geldi,hk da stoklar da yoktu zaten onu bekleyip sinir olmakdan sa yurt içinde bulmak güzeldi.... Kumanda ayarları da tamam geriye sadece helinin gelmesi kaldı bakalım.

Ynt: ALIGN TREX 150 DFC Süper Combo : Yeni Kartalımız

Hayirli olsun abi :) Bende v977 almayi dusunuyorum ya bakalim [emoji2] ne zaman ucuruyoruz bu bebegi [emoji1]

Berkay35' Alıntı:
Hayirli olsun abi :) Bende v977 almayi dusunuyorum ya bakalim [emoji2] ne zaman ucuruyoruz bu bebegi [emoji1]

eyvallah Berkay,, amcalar gümrüğe gönderdiler paketi inşallah hafta içi gelir... bu arada bırak wl ml yi ya blade al ya align

YENİ KARTAL ALİGN TREX-150 DFC SUPER COMBO

Değiştirdiğimiz yedekler taş çaklasın $50 geçmemiştir. O da kuyruk motoru probleminden dolayı (Motor sadece $20) Ama çok şükür küçük bir upgrade parçası sonrasında ona da çözüm bulduk :yuppi

Mehmet Abi
şimdi konuyu okurken dikkat ettim mcpx bl in kuyruk motorunda ne gibi bir sorun oluyordu ? bir ne nasıl bir upgrade ile çözdünüz?

YENİ KARTAL ALİGN TREX-150 DFC SUPER COMBO

kadir kocaman' Alıntı:
Mehmet Abi
şimdi konuyu okurken dikkat ettim mcpx bl in kuyruk motorunda ne gibi bir sorun oluyordu ? bir ne nasıl bir upgrade ile çözdünüz?
Dur ben bunu ayrı bir konu olarak paylaşayım Kadir ;)

Ynt: Ynt: ALIGN TREX 150 DFC Süper Combo : Yeni Kartalımız

kadir kocaman' Alıntı:
eyvallah Berkay,, amcalar gümrüğe gönderdiler paketi inşallah hafta içi gelir... bu arada bırak wl ml yi ya blade al ya align
Abi al demesi ne kadar kolay demi [emoji2]

iyi geceler arkadaşlar,helikopter halen istanbulda bugün 100. arayışımda bir teyzem açtı telefonu 3.60 tl gümrük muaynesi ödeyeceksiniz ve adresinize gelecek dedi ama ne zaman göndereceksiniz soruma belli değil cevabı verdiler :) inşallah paşalar yarın gönderirler de cuma bir maiden yaparız ,, izinle olacağım ama heliyi almak için ofise giderim gelirse azme bak :laugh:) telefonda kendimi zor tuttum ulan dicektim el kadar helikopteri utanmadan gümrüğe soktunuz 700.000 tl lik saatmi aldık diye dedim sus şimdi bu hıyarlar göndermezler aylarca :):)

kadir kocaman' Alıntı:
iyi geceler arkadaşlar,helikopter halen istanbulda bugün 100. arayışımda bir teyzem açtı telefonu 3.60 tl gümrük muaynesi ödeyeceksiniz ve adresinize gelecek dedi ama ne zaman göndereceksiniz soruma belli değil cevabı verdiler :) inşallah paşalar yarın gönderirler de cuma bir maiden yaparız...
Kadir benzer durum benim ve Türker için de geçerli. Biz de Istanbul'dan çıkmasını bekliyoruz :-\

iyi akşamlar arkadaşlar, ptt bugün gönderdi kargoyu izmir e şükür, yarın sabah ptt nin kapısına dayanıcam izin günümde sabahın köründe kaldıracaklar ama helikopter için değer bence :) bir aksilik olmaz ise akşamdan kafayı da çok çekmezsek tabi :) heliyi aldığım andan itibaren foruma resimleri gönderirim inşallah

Hadi gözün şimdiden Kadir :)

kadir kocaman' Alıntı:
iyi akşamlar arkadaşlar, ptt bugün gönderdi kargoyu izmir e şükür, yarın sabah ptt nin kapısına dayanıcam izin günümde sabahın köründe kaldıracaklar ama helikopter için değer bence :) bir aksilik olmaz ise akşamdan kafayı da çok çekmezsek tabi :) heliyi aldığım andan itibaren foruma resimleri gönderirim inşallah
Gozun aydin bende senin gibi heycanla bekliyorum helinin gelmesini :)

Günaydın forum akşam kafa yapma olayını 2 bira ile noktaladım sabahın 8 inden beri ptt de bekliyorum kartal bir kat aşağıda ama yukarı gelmden vermiyorlar :laugh:) saksı olduk ptt de model aşkına bak peh peh peh

kadir kocaman' Alıntı:
Günaydın forum akşam kafa yapma olayını 2 bira ile noktaladım sabahın 8 inden beri ptt de bekliyorum kartal bir kat aşağıda ama yukarı gelmden vermiyorlar :laugh:) saksı olduk ptt de model aşkına bak peh peh peh
Bence Kadir Bey, beklerken şöyle çay ve yumurta eşliğinde bir İzmir boyozu yiyin ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bence Kadir Bey, beklerken şöyle çay ve yumurta eşliğinde bir İzmir boyozu yiyin ;)
Şu boyozdan yemek birtürlü nasip olmadı, inşallah bana da birgün böyle modelimi almaya giderken yemek kısmet olur. :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Abi konuyu mındar etmek istemiyorum ama sende agzinin tadini biliyosun :)

Alisinca bagimlilik yapiyo valla ne zaman izmire gelsem ilk isim firının onunde 3 5 tane goturmek :)