ALIGN TREX 150 DFC Süper Combo : Yeni Kartalımız

Ynt: ALIGN TREX 150 DFC Süper Combo : Yeni Kartalımız

kadir kocaman' Alıntı:
Günaydın forum akşam kafa yapma olayını 2 bira ile noktaladım sabahın 8 inden beri ptt de bekliyorum kartal bir kat aşağıda ama yukarı gelmden vermiyorlar :laugh:) saksı olduk ptt de model aşkına bak peh peh peh
Abi hadi al artik su modelide bi gorelim nasil biseymis cesmedeyim zaten belki yarin sabah seni ziyaret ederim musait olursan :)

Kadir abiden selfie geldi [emoji2] with align 150 [emoji106]
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ogulcan acar' Alıntı:
Abi hadi al artik su modelide bi gorelim nasil biseymis cesmedeyim zaten belki yarin sabah seni ziyaret ederim musait olursan :)
Ogulcan sen de gidersen şayet, o zaman bugün öğlene kadar hemen bir kutu açma ve maiden uçuş videosu bekleriz :thumbup:

Evet beyler tüm mesajlara eve dönünce cevap yazıcam Berkay sağolsun fotoyu göndermiş

Türker Akgün' Alıntı:
Şu boyozdan yemek birtürlü nasip olmadı, inşallah bana da birgün böyle modelimi almaya giderken yemek kısmet olur. :laugh:
Türker bey bir gün misafirim olun boyozyn dibine vururuz :laugh:)

İzmirde ki ilk align 150 hatta ülkede de super combo su ilk bende sanırım super bir zevk arkadaşlar kutuyu taşıması bile metro gelsin eve gitmek için can atıyorum

Berkay35' Alıntı:
Kadir abiden selfie geldi [emoji2] with align 150 [emoji106]

Oğulcan her zaman beklerim ama bende izine ayrıldım biliyorsun salıya kadar izmirde bulunmam sanırım gelince görüşebiliriz heli için kaldım buralarda :laugh:)

kadir kocaman' Alıntı:
İzmirde ki ilk align 150 hatta ülkede de super combo su ilk bende sanırım super bir zevk arkadaşlar kutuyu taşıması bile metro gelsin eve gitmek için can atıyorum
Abi atla 543e 5dakikada bir geliyo [emoji2][emoji2]

kadir kocaman' Alıntı:
Evet beyler tüm mesajlara eve dönünce cevap yazıcam Berkay sağolsun fotoyu göndermiş
Mikro konusundaki tecrübelerini de ilave edilerek çekilen bir KUTU INCELEME VIDEOSU bekliyoruz Kadir, daha azı seni kurtarmaz :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mikro konusundaki tecrübelerini de ilave edilerek çekilen bir KUTU INCELEME VIDEOSU bekliyoruz Kadir, daha azı seni kurtarmaz :RCKolik:

birazdan videoyu çekmeye başlayacam Mehmet Abi, masa üzerinde duruyor kutudan çıkarmadım video için

kadir kocaman' Alıntı:
birazdan videoyu çekmeye başlayacam Mehmet Abi, masa üzerinde duruyor kutudan çıkarmadım video için
Harikasin Kadir :) Eline saglık şimdiden. Su heli sanki benim masamın önünde açılmayı bekliyormuş gibi hissediyorum :)

Ne güzel bir heyecan , sanki kendim almış kadar sevindim valla. :D
Hadi hayırlı olsun diyorum , unboxing ve maideni de merakla bekliyoruz........

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ne güzel bir heyecan , sanki kendim almış kadar sevindim valla. :D
Hadi hayırlı olsun diyorum , unboxing ve maideni de merakla bekliyoruz........

teşekkür ederim,,, telefonun pili dolmasını ve eşimin mutfakta işinin bitmesini bekliyorum yoksa bende kutuyu patlatmamak için kendimi zor dizginliyorum

Video yükleniyor arkadaşlar şimdilik ufak bir resim.. Bu arada modeli alacaklar için önemli uyarım var pili takarken holdu çekip takmayın yoksa hold ters çalışıyor

kadir kocaman' Alıntı:
Video yükleniyor arkadaşlar şimdilik ufak bir resim.. Bu arada modeli alacaklar için önemli uyarım var pili takarken holdu çekip takmayın yoksa hold ters çalışıyor
Bu da nerden çıktı şimdi :-\ Çoğu kumandayı HOLD çekili iken açarsan alarm veriyor zaten. Şimdi HOLD iki defa kontrol etmek zorundayız :embarras: Böyle bir terslik nasıl olabilir ki :eek: