ALIGN TREX 550L Team

ALIGN TREX 550L Team

Cahit Kaş' Alıntı:
Model çok şık olmuş. Yeni kumandan da hayırlı olsun. Artık uçuş videolarını bekleriz :)
Teşekkürler Cahit Hocam :saygilar:
Daha da iyileri sizlerin olsun :thumbup:
Şu ayarlar bir biterse video paylaşcam inşallah.
Spirit e geçtim geri.
Kuyruğu oturtamıyoz bir türlü ama hallettik sayılır %p

Mordo Ortasi' Alıntı:
İbrahim,harika olmuş eline sağlık,
kırımsız ve keyifli uçuşlar...
Çok teşekkür ediyorum abicim :saygilar:

Mustafa Hacılar' Alıntı:
İbrahim model süper görünüyor kardeşim eline sağlık, kırımsız kazasız günlerde kullanırısın inşallah :thumbup:
İnşallah kardeşim hep birlikte :saygilar:
Beğenmene sevindim daha da iyileri sizlerin olsun inşallah :thumbup:

ALIGN TREX 550L Team

Ne yalan soyleyeyim Monster canopyleri pek begenmem oldum olasi :D Ama bu canopy, paller, renkli finler tek kelime ile harika olmus Ibrahim :bravo: Modelin havada gorselligini arttiran her turlu upgrade yanayim ve su an model 4x4 olmus resmen :halay:

Guzel gunlerde kirimsiz, Bol keyifli ucuslarin olsun kardesim :RCKolik:

ALIGN TREX 550L Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ne yalan soyleyeyim Monster canopyleri pek begenmem oldum olasi :D Ama bu canopy, paller, renkli finler tek kelime ile harika olmus Ibrahim :bravo: Modelin havada gorselligini arttiran her turlu upgrade yanayim ve su an model 4x4 olmus resmen :halay:

Guzel gunlerde kirimsiz, Bol keyifli ucuslarin olsun kardesim :RCKolik:
Teşekkürler Abim :saygilar:
3 tane seçenekten fazlasını bulamadım canopi olarak, en ideali de buydu ve buna karar verdim.
Sonra finler turuncu olursa kombinde güzel durur diye düşündüm. Birde Lynx'in turuncu pallerini bulunca dedim tamam budur. En son zealin sarı parçalı paliyle tam oturdu abi.
Ne de olsa sarı kırmızı kombin aşkı ;D bizimkisi sarı turuncu oldu ama güzel oldu :thumbup:
İyi dileklerin için tekrardan teşekkür abim :saygilar:

ALIGN TREX 550L Team

Bende diyorumki İbrahim imzasına neden internetten bulduğu bir 550 fotoğrafı koymuş, kendi modelinin fotoğrafı yerine. :lollol: :lol: :lol:

Ne yapmışsın öyle İbrahim, valla albümlük model olmuş. :halay: :halay: :halay:

Maşallah, maşallah, maşallah........... :RCKolik:

ALIGN TREX 550L Team

Türker Akgün' Alıntı:
Bende diyorumki İbrahim imzasına neden internetten bulduğu bir 550 fotoğrafı koymuş, kendi modelinin fotoğrafı yerine. :lollol: :lol: :lol:

Ne yapmışsın öyle İbrahim, valla albümlük model olmuş. :halay: :halay: :halay:

Maşallah, maşallah, maşallah........... :RCKolik:
:lollol: :lol:
Teşekkürler abicim :saygilar:
Valla yaptık abi bişeyler görünürlüğü arttırmak adına :thumbup:
Beğenmene sevindim %p
Çayır çimende çektiklerim vardı müsait bir zamanda eklerim :RCKolik:

ALIGN TREX 550L Team

Çayır, çimen geze geze :laugh:

birkaç poz ve :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

uçuştan pozluk bir kaç kare :saygilar:

ALIGN TREX 550L Team

Maşallah ibo modeli modifiye yapmışsın çok cix olmuş Allah nazarlardan saklasın[emoji106]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALIGN TREX 550L Team

Hay maşallah ne şeker duruyor çok güzel resimler olmuş demekki bu gün uçulmuş inşallah Kuyruk olayı çözülmüştür.

ALIGN TREX 550L Team

Model yakıyor, yakışıyor :) Allah nazarlardan saklasın... Harika kareler yakalanmış gerçekten, aralarından birkaç tanesi posterlik olmuş :bravo:

Kırımsız uçuşlar İbrahim hocam :saygilar:

ALIGN TREX 550L Team

Mustafa Atabek' Alıntı:
Maşallah ibo modeli modifiye yapmışsın çok cix olmuş Allah nazarlardan saklasın[emoji106]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amin kardeşim cümlemizinkini :saygilar:
Görünürlük şart ;D

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Hay maşallah ne şeker duruyor çok güzel resimler olmuş demekki bu gün uçulmuş inşallah Kuyruk olayı çözülmüştür.

Eyvallah kardeşim.
bir kaç poz çekmek için uçtuk Mustafa, kuyruk olayı daha çözülmedi, ama sanırım taşlar yerine oturacak gibi, bakalım belki bir konu açarım :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Model yakıyor, yakışıyor :) Allah nazarlardan saklasın... Harika kareler yakalanmış gerçekten, aralarından birkaç tanesi posterlik olmuş :bravo:

Kırımsız uçuşlar İbrahim hocam :saygilar:

Teşekkürler Rasim'im :saygilar:
cümlemizinkini inşallah, ama Logo'yu da özlemedim değil inan, bugün sahaya gitmişsinizdir, valla konuyu bekliyom yeni video, görseller görmek için ;D

ALIGN TREX 550L Team

Kazasız bol bol uçarsın inşallah.
Fotoğraflar harika. Kanopi görünürlük açısından çok iyi. Yine de orjinalini daha çok beğeniyorum.

ALIGN TREX 550L Team

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Teşekkürler Rasim'im..
cümlemizinkini inşallah, ama Logo'yu da özlemedim değil inan, bugün sahaya gitmişsinizdir, valla konuyu bekliyom yeni video, görseller görmek için..

Konuyu pek yakında açarız %p Çok güzel bi gündü, tadı damağımızda kaldı :) Bi kare de ben atayım şimdilik...

ALIGN TREX 550L Team

Cahit Kaş' Alıntı:
Kazasız bol bol uçarsın inşallah.
Fotoğraflar harika. Kanopi görünürlük açısından çok iyi. Yine de orjinalini daha çok beğeniyorum.
İnşallah abi, hep birlikte.
Orjinal kanopiyi bende beğeniyorum ayrı bir havası var ama bu da diğer kombinlerle güzel oldu diye düşünüyorum :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Konuyu pek yakında açarız %p Çok güzel bi gündü, tadı damağımızda kaldı :) Bi kare de ben atayım şimdilik...

Gördüm konuyu, süper olmuş sizin açınızdan, çok güzel bir buluşma olduğu kesin %p

ALIGN TREX 550L Team

Canopy de invert pozlar da tek kelime ile şahane, ellerine sağlık İbrahim :thumbup:

Resim de çekildiğine göre model artık bizden biraz daha uzakta durabilir diye düşünüyoru :laugh: :D

ALIGN TREX 550L Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Canopy de invert pozlar da tek kelime ile şahane, ellerine sağlık İbrahim :thumbup:

Resim de çekildiğine göre model artık bizden biraz daha uzakta durabilir diye düşünüyoru :laugh: :D

Teşekkür ediyorum Abicim beğendiğin ve uyarıların için :saygilar:
Evet evet kesinlikle katılıyorum abi, sırf poz vermek için o kadar yaklaştırdım ;D
bizden uzak havaya yakın olması en iyisi ve güveniliri. %p