Aling 3gx 550 dfc yoksa aling 600 e fbl mi yardım

Muammer Akbulut' Alıntı:
600 Özbekistan'da emin keleş abimin idi ben 600 den vazgeçtim zaten tren 450 Pro 3gx dfc ve spektrum dx8 aldım ve v977+80$ yedek yolda eğer 600 olsaydım getirecekti mayısın 14 geldi tekrar Özbekistan döndü dolayısıyla canopy de ordan göndermez mesut bey. Ben 450 Pro nun yanına biraz daha pilotajım geliştimi sırasıyla 550 Pro 3gx dfc ve ondan sonra Sab Goblin 700 diye düşünüyorum
Kesinlikle çok yerinde bir karar oldu Muammer Bey :thumbup: Üstad bu arada Emin Bey'de orjinal canopy ve kırmızı-beyaz Turnigy canopy vardı, yani sana pek gelmeyecek şeyler ;)

Mehmet Bey merhaba ben rc heli ye yeni başlayacağım. İlk helim v977 olcak ama sim den sonra. Düşünüyorum da kendimi geliştirdikten sonra Align T-Rex 550E DFC 3GX Elektrikli Helikopter Süper Combo almayı düşünüyorum fakat bu helinin 3d video suna pek raslamadım bu heli 3d açısından kötümüdür bilgi verirseniz memnun olurum. Hatam olduysa af ola... :saygilar:

600-700 ler ne kadar 3d yapıyorsa 550 de o kadar yapabilir. Ancak model hangi boyda olursa olsun çok uzun süre çalışmak gerekir. Bu çöalışmalar esnasında helikopter bir çok kez kırılacaktır. Model büyüdükçe yedek parçası pahallanır.

550 aksiyonda

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

emre bulut' Alıntı:
Mehmet Bey merhaba ben rc heli ye yeni başlayacağım. İlk helim v977 olcak ama sim den sonra. Düşünüyorum da kendimi geliştirdikten sonra Align T-Rex 550E DFC 3GX Elektrikli Helikopter Süper Combo almayı düşünüyorum fakat bu helinin 3d video suna pek raslamadım bu heli 3d açısından kötümüdür bilgi verirseniz memnun olurum. Hatam olduysa af ola... :saygilar:
Ilker hocam sorunuza gerekli cevabı vermiş ;) Bir de rica etsek size üye olduktan sonra gelen özel iletide ve aşağıdaki konuda belirtilen hususu dikkat eder misiniz Emre Bey :)

İlker bey cevabınız için teşekkür ederim. :saygilar:
Mehmet Bey siz den de o hatam için özür dilerim sonradan gördüm :rolleyes: :saygilar: