[Davet]: 5. Geleneksel Büyük Kocaeli Buluşması // 20.03.2016

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğukan Ocak' Alıntı:
Mehmet abi en mantıklısı dışarıdan söylemek olur , geçen sefer Murat abi ve siz mangal başında uğraşmaktan vakit ayıramamıştınız. Dışarıdan söylemek (eğer öyle bir imkan varsa) daha iyi olur sanırım. Ya da evden yapıp da getirebiliriz :D
Yakın lokasyonda PIDECIMIZ var, oradan gerekli ayarlamaları yapacağız arkadaşlar, sorun değil :)

Arkadaşlar merhaba,
Bir aksilik olmazsa bende katılmak istiyorum. Helikopterim yok ama sizlerle tanışmayı çok isterim. (V911 i saymazsak :) )
Gerçi olur derseniz bende benim Nitro Off-Road aracımı getiririm, çayır çimen gazlarım biraz :yuppi:

Bu arada iş yerinden bir arkadaşım da inş siteye üye olacak o da aksilik olmazsa katılacak buluşmaya. Sizlerin tecrübelerine çok ihtiyacı var, adam ilk defa heli kullanacak Align 550E aldı, caanım heli öyle duruyor evinde :laugh:

Bu da benim Savage XL 5.9 Nitro

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Safak seni ve arkadasini da ilave ettim listeye. O kalabalikta arkadasinin helisi ile pek ilgilenemeyiz ama tanismis oluruz.

Sonraki haftalarda sahaya yine gelirseniz, elimizden geldigince yardimci olmaya calisiriz.

Bu arada rekoru egale etmeye devam ediyoruz :eek: An itibari ile %p

TOPLAM : 44 Kişi (35 Pilot) // 10 ŞEHIR

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Safak seni ve arkadasini da ilave ettim listeye. O kalabalikta arkadasinin helisi ile pek ilgilenemeyiz ama tanismis oluruz.

Sonraki haftalarda sahaya yine gelirseniz, elimizden geldigince yardimci olmaya calisiriz.

Teşekkür ederim abi. Bizim arkadaşın da katılmaktaki maksatı sizlerle tanışmak, uçuşlarınızı izlemek, ilerleyen zamanlarda da değerli bilgilerinizle kendisini geliştirmek.

Herkese iyi forumlar :RCKolik:

Bir aksilik olmazsa bende izleyici olarak gelmeye çalışacağım :)

Ben de izleyici olarak geleceğim Samet :D Camiayı böylesi bir araya getiren bir buluşma olmamıştı uzun zamandır, bol muhabbetli olur güzel olur... Uçuş şart değil, hep uçuyoruz ama bu kadar arkadaş bir araya her zaman gelemiyor işten güçten mesafelerden...

Ben bu camiaya girdigimdem beri boyle buyuk bulusma olmadi son anlarda muhakkak ertelemeler gelmeyenler oldu fakat bu bulusma gelemiyen olsa bile eski bulusmalara istinaden her halde garanti bi 35 kisi banko gorunuyor bravo :RCKolik: ailesi

Merhaba, bende katılmak istiyorum.

Pazartesi kumandam geliyor. Multiyi toplayabilir miyim bilmiyorum ama en kötü tanışmak için gelmek istiyorum.

Ayrıca İstanbul Kartalda oturuyorum. Araba ile geleceğim. Yol arkadaşı kabul edilir.

Pazarları kursum var ama ekebilirsem geleceğim.Adımı yazarsanız sevinirim.Şu an için bir model aracım yok ama amaç tanışıp kaynaşmak bilgi edinmek oldugu için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum :)

Moral bozmak gibi olmasın ama :D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Moral bozmak gibi olmasın ama :D
Evet durum pek iç açıcı değil. Hafta perşembe günü sıcaklıklarda ciddi bir düşüş oluyor :-\

Bunlar 2 haftalık tahmin olduğu için değişme ihtimali yüksek, yani inşallah ;)

Hava tahmini 3 günlük olmuyormuydu. Bence Pazar günü için hava değerlendirmesi için erken. Hava güzel olsun :embarras:

Daha İki Hafta Var Herşey Değişir...... Sabırsızlıkla Bekliyorum......

Abi üzülerek gelemeyeceğimi bildirmek istiyorum :( 21 Mart'ta vizelerim başlıyor, belki ilk gün sınavım olmaz biraz daha bekleyeyim dedim karar vermek için ama ilk gün sınavım var maalesef :'( Bir sonraki buluşmada sizlerle tanışma fırsatım olur inşallah finallere denk gelmezse :p Bu seferlik görsellerle yetineceğim :RCKolik:

Mehmet Ali AYKUT' Alıntı:
Abi üzülerek gelemeyeceğimi bildirmek istiyorum :( 21 Mart'ta vizelerim başlıyor, belki ilk gün sınavım olmaz biraz daha bekleyeyim dedim karar vermek için ama ilk gün sınavım var maalesef :'( Bir sonraki buluşmada sizlerle tanışma fırsatım olur inşallah finallere denk gelmezse :p Bu seferlik görsellerle yetineceğim.
İnşallah sonraki buluşmalarda tanışırız Mehmet, sana şimdiden sınavlarında başarılar %p Bu arada bilgi verdiğin için de ayrıca teşekkürler :thumbup:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...