[Davet]: Adana 1.Geleneksel Funfly ve Kebap Bulusmasi

evet abi ben amcamlarda kalırım size adanada katılırım :D eğer bir terslik olmazsa tabi :)

e aramızda pilot tr yi temsil edicek bi arkadaş lazımdı :saygilar: :saygilar: :saygilar:

Kış zamanları için (ekim kasım) bir adana buluşması düşünülüyor... Eğer bir netleşme olursa planlar dahiline alsak?

Mesafeler ve ulaşım araçlarının eskişehire uyumsuzluğu yüzünden gelemedik geçen yıl... Bu yıl ankaradan uçakla gelmek bir tercih olabilir ama netleşmesi lazım ki ona göre biletimizi önceden alalım.

Şöyle birşey yapılabilir mesela;

KAS
06
CUM
19:50
Ankara , Esenboğa
20:55
Adana

KAS
08
PAZ
21:25
Adana
22:30
Ankara , Esenboğa

07- 08 Kasım tarihi ben ve Türker için uygun gözüküyor.

Burada esas olan SAHA'nın uygunluğu. Erhan'ın bunu teyid etmesinde fayda var.

Bende ayarlarım büyük ihtimalle ama net tarihleri belirleyelim şimdiden. :halay:

O zaman Adana ekibi 07-08 Kasım için saha durumunu kontrol edip dönsün, hemen yeni konu açıp, katılımcı listesini belirleyelim :RCKolik:

Mehmet abi Saha sizin için her zaman uygun. Geçen Seneki gibi uçuş eğitimi ve kalabaliği yok. O yüzden rahat olabiliriz.Elimizden geldiğince Adana ekibi olarak size yardımcı oluruz inşallah. :RCKolik:

Eğer gün kesin ise ordaki görevli Arkadaşımıza önceden bilgi verip sahanın son durumunu teyid edebiliriz.sağolsun bizi çok sever Kubilay abi:

Mesut Sert' Alıntı:
Mehmet abi Saha sizin için her zaman uygun. Geçen Seneki gibi uçuş eğitimi ve kalabaliği yok. O yüzden rahat olabiliriz.Elimizden geldiğince Adana ekibi olarak size yardımcı oluruz inşallah. :RCKolik:

Eğer gün kesin ise ordaki görevli Arkadaşımıza önceden bilgi verip sahanın son durumunu teyid edebiliriz.sağolsun bizi çok sever Kubilay abi:
O zaman Olası Tarih 07-08 Kasım olsun ve yeni konu ile katılımcı durumlarını alalım :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
07- 08 Kasım tarihi ben ve Türker için uygun gözüküyor.

Burada esas olan SAHA'nın uygunluğu. Erhan'ın bunu teyid etmesinde fayda var.
Mehmet abi saha için bir sıkıntı çıkmaz. Zaten oranın sorumlusu meslektaşım, zaten böyle buluşmalarda kendileri daha mutlu oluyor.

Şimdi burda geçen sene ki organizasyonda, eksiklikler varsa yeni konuda bunlarıda paylaşırsak çok iyi olur.

Ben gine fiyat alırım otel ve araç için.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten az önce görüştüm. Kubilay abi, ile buyursunlar gelsinler başımızın üstünde yerleri var. Otel dene de fiyat alırız.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
...Şimdi burda geçen sene ki organizasyonda, eksiklikler varsa yeni konuda bunlarıda paylaşırsak çok iyi olur.
Eksikler çok Erhan, şimdi bir kere katılımcıların her birine ufak bir jest olarak Goblin 700, X7,... falan gibi naçizane hediyeler vermek lazım hiç olmazsa. :lollol: :lollol: :lol:

Şaka bir tarafa Adana buluşması unutulmazdı bana göre, şiddetle tavsiye ederim. :thumbup: