[Davet]: Adana 1.Geleneksel Funfly ve Kebap Bulusmasi

Benim tarih hakkında sormak istediğim bir soru var . Tarih 13-14 Aralık kesin midir ? Yoksa 20-21 Aralık olma ihtimali de var mıdır ? :)

Ynt: [Davet]: Adana 1.Geleneksel Funfly ve Kebap Bulusmasi

merhabalar, bu heyecan ve enerji için herkese teşekkür ederim. Doğru yerde olduğumu bir kez daha farkettim. Gelmeyi çok istiyorum ancak 4 projeyi aynı anda bitirmeye çalışıyorum ve uyuyacak vakti neredeyse zor buluyorum. Bu yüzden neredeyse son günlere kadar kendi adıma bir plan yapamıyorum, kusura bakmayın lütfen. Ama olur da vakit uydurabilirsem otobüs uçak tren ne bulursam geleceğim. Sizlerle tanışmayı gerçekten çok isterim.

abi ben eğer gidersem sizden 1 gun önce gidip 1 gun sonra dönme durumu olabilr malum amcamlar orada laf yaparlar neden bizle kalmadın vs diye :D onlarında gönlünü hoş etmek lazım :D

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Emre birlikte düşünelim istersen :) Bir araba gidelim desek baya uzun yol, uçak zaten ankaradan zahmetli bence en mantıklısı istanbul ekibinin aracına katılmak şayet gidecek isek
iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Eskişehir ekibini de orada görmek isteriz dogrusu. Ama buyuk ihtimal otobüs ıcın yeterli sayıya ulaşamayacağız gözüküyor, bakalım yarın Mesut üstaddan gelecek cevaba bağlı.

mustafa yildiz' Alıntı:
mehmet abi ıns aralık ayının ılk haftası gelırsınız sızı mısafır ederız yoksa ızın donusu cok kotu olurum tum modelcı abılerımız adanada bende hakkari de zaten bı yoldasımız yok ucacak
bu arada gelen ekıb ıcın kımse bır yere soz vermesın yemek ısı bende
Mustafa bu tarihi seçmenizin 2 sebebi vardı. 1. Ucuz Ucak bileti en erken bu hafta sonu var, digeri de Adana ekibin müsait olması. Ben şimdi tam anlamadım senin ıcın hangi tarihler uygun, bunu tarih vererek paylaşır mısın. Bakalım zaman olarak değiştirmemiz mümkün olabilecek mı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İbrahim HOPA' Alıntı:
Benim tarih hakkında sormak istediğim bir soru var . Tarih 13-14 Aralık kesin midir ? Yoksa 20-21 Aralık olma ihtimali de var mıdır ? :)
Bu tarih olursa sen de mı gelebileceksin Ibrahim ? Sanki bu tarih bizden birilerine uymuyordu ama ben not aldım bir daha bakalım

Akın Bulat' Alıntı:
.....Bu yüzden neredeyse son günlere kadar kendi adıma bir plan yapamıyorum, kusura bakmayın lütfen. Ama olur da vakit uydurabilirsem otobüs uçak tren ne bulursam geleceğim. Sizlerle tanışmayı gerçekten çok isterim.
Bizler de seninle tanışmalardan buyuk keyif alırız Akın. Şayet müsait olamazsan da canım sagolsun, başka bir buluşmada mutlaka tanışınız inşallah.

yusuf bakar' Alıntı:
abi ben eğer gidersem sizden 1 gun önce gidip 1 gun sonra dönme durumu olabilr malum amcamlar orada laf yaparlar neden bizle kalmadın vs diye :D onlarında gönlünü hoş etmek lazım :D
O zaman Yusuf sen gelme ve kalma isini kendin organize ediyorsun doğru mudur ?

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Valla gidebileceklere helal olsun, bana maalesef hayal gibi.:+(
Valla Mehmet 1 yıldır niyetliyiz :) bakalım bu sefer niyetten öteye gidebilecek miyiz :) :)

Inşallah bahara cok daha onceden plan yaparız ve bu sefer seni de aramızda görebiliriz.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu tarih olursa sen de mı gelebileceksin Ibrahim ? Sanki bu tarih bizden birilerine uymuyordu ama ben not aldım bir daha bakalım

Mehmet Abi , bu tarih olursa Antalya'dan 88 liraya gidiş-dönüş uçak bileti var . Bu tarih olduğunda gelme ihtimalim yükselir. Diğer tarihlerde durumu tekrar gözden geçirmem gerekecek.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eskişehir ekibini de orada görmek isteriz dogrusu. Ama buyuk ihtimal otobüs ıcın yeterli sayıya ulaşamayacağız gözüküyor, bakalım yarın Mesut üstaddan gelecek cevaba bağlı.

Valla ben de istanbulda olsam ben de uçak tercih ederdim Mehmet abi, her açıdan daha avantajlı, otobüsten daha ucuz ve çilesiz :) Biz 700km mesafedeyiz, istanbul 930km... Ama onların yolculuğu çok daha kolay...

Ekibe bağlı ama mevcut tabloda benim de gelişim zor gibi... uçağımız yok :(

mehmet abı 15 aralık tarıhıne kadar adana da olacam sız eger gecıkeceksenız ona gore ıznımı ayarlayım

İbrahim HOPA' Alıntı:
Mehmet Abi , bu tarih olursa Antalya'dan 88 liraya gidiş-dönüş uçak bileti var . Bu tarih olduğunda gelme ihtimalim yükselir. Diğer tarihlerde durumu tekrar gözden geçirmem gerekecek.
İlk sayfaya bunu da not aldım. Bugun akşam arkadaşlar ile telefonda konuşurken durumu son kez değerlendiririz İbrahim ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Valla ben de istanbulda olsam ben de uçak tercih ederdim Mehmet abi, her açıdan daha avantajlı, otobüsten daha ucuz ve çilesiz :) Biz 700km mesafedeyiz, istanbul 930km... Ama onların yolculuğu çok daha kolay...

Ekibe bağlı ama mevcut tabloda benim de gelişim zor gibi... uçağımız yok :(
Gerçekten ısrar edebileceğimiz bir mesafe olsa, hiç kaçarı yok ama 700 km az bir mesafe de değil ki Rasim :-\

mustafa yildiz' Alıntı:
mehmet abı 15 aralık tarıhıne kadar adana da olacam sız eger gecıkeceksenız ona gore ıznımı ayarlayım
Mustafa bugun netleştirip, en geç yarına bu işi bitiriyoruz inşallah. Son durumu buradan da paylaşacağız. Sen de inşallah buna göre kendini ayarlarsın :)

Hadi bir karar verin artık. Kışın at yarışlarıda Adanaya gelir havası yumuşak oluyor diye :) Funflyıda getircez işallah.

şunu baharda yapsanızda ClubRC olarak bizde gelsek :(

Ynt: [Davet]: Adana 1.Geleneksel Funfly ve Kebap Bulusmasi

Mesut AKIN' Alıntı:
şunu baharda yapsanızda ClubRC olarak bizde gelsek :(
Bahar dada yaparız mesut abi. Sen yeterki iste[emoji6]