[Davet]: Adana 1.Geleneksel Funfly ve Kebap Bulusmasi

mehmet abi inşaallah sınav olmazda gelirim bende :D

Minibüs seçeneği olursa ben de gelmek isterim. Listeye ekleyebilirsin Mehmet Abi :)

Cok keyifli ve lezzetli bulusma olacak oyle gozukuyor :)

Bende gelmek isterim ama zor gibi malesef.

Emre Kaman' Alıntı:
...... Yine de ben çok isterim kendi adıma, bir düşünelim bakalım
Eskişehir ekibi olmadan bu organizasyon olmaz Emre ona göre ;)

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Cok guzel bir plan ama yol cok uzun. Gidip donmek sikintili olur kendi adima. Adanali arkadaslardan rica edelim kebaplari Manisaya getirsinler ortada bulusalim ne dersiniz :D:D mangali ayarlariz. :D:D
Manisa gerçekten bira ters. Inşallah IZMIR Buluşmasında beraber oluruz :)

yusuf bakar' Alıntı:
mehmet abi inşaallah sınav olmazda gelirim bende :D
Pazartesi gününe kadar net sayı belli olmalı ki, ona göre organizasyon yapalım Yusuf. Sınavın hafta sonu değilse, sen zaten 1 hafta önce sınava hazırlanmış olursan değil mi ;)

Isa Sarı' Alıntı:
Minibüs seçeneği olursa ben de gelmek isterim. Listeye ekleyebilirsin Mehmet Abi :)
Minibüs seçenekli olarak ilave ettim Isa ;)

Mehmet abi cevaplardan birisine Izmir buluşması yazmışsında Izmir buluşması ne zaman olacak ?

Kadir Kurt' Alıntı:
Mehmet abi cevaplardan birisine Izmir buluşması yazmışsında Izmir buluşması ne zaman olacak ?
Izmir'de de olur diye dusunerek yazdim Kadir, henuz oyle bir organizasyon ufukta yok :(

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Izmir'de de olur diye dusunerek yazdim Kadir, henuz oyle bir organizasyon ufukta yok :(
Anladım abi inşallah Izmir de de buluşma olur oraya gelebilirim.
Adana nın pisti çok hoşuma gitti ama mesafe çok uzak şimdiden iyi eğlenceler buluşma olursa gideceklere :)

Harika bir düşünce , umarım bol katılımlı olur , sırf ,forum arkadaşlarımızla yüzyüze görüşüp bir çay içmek için bile süper olurdu...
Lakin Aralık ayı benim işlerin en cavcav ayı :( , Adana'ya bir tek Has gider 12 saat yol :( (Askerliğimin acemiliğini Serinyol'da yapmıştım ordan biliyorum)..Kısacası , katılabilen tüm arkadaşlarımıza şimdiden afiyet olsun , uçuşlar da keyifler de daim olsun diyorum.... :saygilar:

Emre Kaman' Alıntı:
Biz de katılmak isteriz, ancak Adana ciddi yol :D
İstanbul-Adana arası 11 saat, Eskişehir-Adana 9,5 saat, Ankara-Adana 6,5 saat civarı. İstanbuldan karayolu ile 11 saat git-gel çok uzun, uçak :yuppi: mantıklı ve hatta ucuz görünüyor. Ankara ise arabayla mantıklı olabilir.

İş bize gelince çok fena :D Arabayla 9,5 saat fazla uzun, o yolun üzerine ne şehir turuna enerji kalır, ne de pazar günü geri dönülür. Uçağa binmek içinse arabayla ya 3 saat Ankaraya, ya da 3,5 saat İstanbula gitmemiz lazım. Hızlı tren falan hikaye, istasyondan havaalanına gitmek apayrı eziyet, hele bir de elde modeller olursa... Hal böyle olunca oturup bir düşünmek gerekiyor. Yine de ben çok isterim kendi adıma, bir düşünelim bakalım

Emre birlikte düşünelim istersen :) Bir araba gidelim desek baya uzun yol, uçak zaten ankaradan zahmetli bence en mantıklısı istanbul ekibinin aracına katılmak şayet gidecek isek

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mehmet abi ıns aralık ayının ılk haftası gelırsınız sızı mısafır ederız yoksa ızın donusu cok kotu olurum tum modelcı abılerımız adanada bende hakkari de zaten bı yoldasımız yok ucacak
bu arada gelen ekıb ıcın kımse bır yere soz vermesın yemek ısı bende

mehmet abı 5 gun sonra ızne ayrılıyorum kesın gelıyorsanız modellerımı getıreyım bende

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Emre birlikte düşünelim istersen :) Bir araba gidelim desek baya uzun yol, uçak zaten ankaradan zahmetli bence en mantıklısı istanbul ekibinin aracına katılmak şayet gidecek isek

Abi onun hesabını yaptım, İstanbul otobüsünün hem gidişte, hem de dönüşte Ankaradan geçeceği saatler trene, otobüse denk gelmiyor. Arabayla gidelim desek, dönüşte gece 12'de Ankaraya inip bir de 3 saat eve gelmek var :D İst ekibi Esk.den geçse desek, bu sefer onların yolu 14 saat falan oluyor. Eğer gitmeye niyetlenirsek arabayla dönüşümlü kullanarak, enerjiyi kebaba saklayarak gitmek lazım :halay: yolun hepsi de gece gidilecek.

Ynt: [Davet]: Adana 1.Geleneksel Funfly ve Kebap Bulusmasi

Ben de başlığı ilgi ile takip ediyorum. Net yavaş pek fırsat olmadı yazmaya o bakımdan ama şimdi iyi gibi.

Bizim için en ideali İstanbul ekibi bir otobüs ile gelirse buna Ankara da dahil olmak ama zamanları iyi ayarlamak gerek. Hızlı trenle pek uymaz saatler muhtemelen. Veya doğrudan eskişehir den otobüs ki o da en azından 10 saat gece yolculuğu. Her halükarda pazartesi işe zor gidilir, izin alırım eğer gelmem kesinleşirse.

İstanbul ekibinin planı netleşirse ve saatler, ona göre şekillenir bizim durum da. Ben başlığı takipteyim şimdilik ;)

Bide pazartesi işi dusunduğümüzde baya zor gibi sizinle bir buluşmaya gelemedim baya üzüldüm bu sefer nasıl olur bir çıkar yol bulmak lazım gibi veya bızım arabayı havaş otoparka koyup uçakla adana

ARKADAŞLAR MODELCİYE ALLAH YARDIM EDER. :):):):)

BİDE ORTALAMA SAYI BELLİ OLURSA ONA GÖRE OTELLER LE İLETİŞİME GEÇİCEZ. ONA GÖRE PAZARLIK EDİZEZ. HATTA OLMADI RACON KESİCEZ... :saygilar: :saygilar: :saygilar: