[Davet]: RCKOLIK Golyaka Havacilik Festivali Buluşması

Evrim ben gündüz gectim oradan beyaz sandalye masalar vardı akşam eğlence var dedik demek senin konukeviymis.[emoji1] [emoji1]

Yarın gorusmek üzere.

Yaa sorma Celalettin abi,
Iki kiz kardes ayni gün düğün ve karadeniz düğünü,
Böyle yöresel düğün görmeyeli pardon eğlence görmeyeli baya olmustu :lollol:
Utanmiyorumm horona kalkiyorummmm :halay: :halay:

Sabah erken gelin olay sabah 7 de kahvalti ile basliyor :)
Konukevine az önce yarın paraşütle atlayacak cocuklar geldi :)

konuk evini iptal etmemekle iyi etmişiz ozaman.
otel i bilmiyorum ama konuk evinin uçuş alanının yanında olması iyiymiş.

Ben Emre abi ve Derya ile düzce merkeze geldim, tekrar Gölyaka ya gidesim gelmedi. Önceki gün yoğundu, az uyku ile sabah bursadan eskişehire geçtim. Kısıtlı zamanda uçmayan logoyu ayarlayıp tekrar yola çıktık. Haliyle konuk evi için tekrar bir sürü yol gözüm yemedi.

Zafer abi ile bizler keyifli sohbetler kısmına giriş yaptık. Bire doğru otele çekildik... Bu arada otel %p

Sabah erkenciyiz, herkese iyi geceler :)

Gunaydinn,

Gelen varmi ? Ben sahadayim, kayit yaptirdim, yasil alana aileyi yerlestirdim,

Değerli RCkolik üyeleri,
Öncelikle katılımınız için teşekkür ederim. Alanda yaşadığım yoğunluktan sizi ziyarete gelemedim ama Evrim ve Mehmet Beyle bu etkinlik aracılığıyla tanışmış olduk. Aklımda yanınıza uğrayıp sohbet etme fikri vardı ama inanın kayıt ve kordineden kıprayamadım. Alanın daha rahat ve sakin bölgesinde olduğunuz için uçuş sırası ile ilgili programı yayınlamaya gerek duymadım. Mehmet Beyin talepleri doğrultusunda her konuda yardımcı olmaya çalıştım. Eksikler mutlaka vardır ama biliyorsunuz ki sadece kamu desteğiyle sponsorsuz zor oluyor. Yine de iyi bir vakit geçirdiğinizi varsayıyorum. Konaklama ile ilgili problem yaşadıysanız, konaklama ile ilgilenen Zeynep Kara hanımefendi ile alakalı, bunu belirtmek isterim. Ama yine de kpnaklamaya destek olup misafirlerimizin sorun yaşamaması için uğraştım. Alan ile alakalı tavsiye ve görüşlerinizi info@golyakahavaparki.com eposta adresine yollayabilirsiniz. Bu şekilde bir dahaki etkinliklerde eksiklikleri gidermiş oluruz.
Eğer festival alanı ile ilgili fotoğraf ve video çekimi varsa tarafıma yollayabilirseniz harika olur. Bir sonraki festivalde görüşmek, çay içmek ve sohbet etmek dileğiyle...
Mehmet Mercan
Türkiye Hava Sporları Basın ve Halka İlişkiler

Öncelikle böyle bir güzel organizasyonu düzenlediğiniz için başta siz olmak üzere tüm emeği geçen arkadaşlara RCKOLIK Ailesi olarak esas bizler teşekkür ederiz :thumbup:

Sayenizde çok güzel 2 gün geçirdik. Inşallah seneye cok daha güzellerine imza atılır ve bizlerde elimizden gelen gayretle sizlere destek olmaya çalışırız.

Koşturmadan ne yazık ki ben de sizinle yüzyüze sohbet etme imkanım olmadı, lütfen siz de kusura bakmayın. Jeneratör desteği için ayrıca ve özellikle yeniden teşekkür etmek isteriz.

Seneye inşallah görüşmek üzere :saygilar:

Mehmet Mercan' Alıntı:
Değerli RCkolik üyeleri,
Öncelikle katılımınız için teşekkür ederim. Alanda yaşadığım yoğunluktan sizi ziyarete gelemedim ama Evrim ve Mehmet Beyle bu etkinlik aracılığıyla tanışmış olduk. Aklımda yanınıza uğrayıp sohbet etme fikri vardı ama inanın kayıt ve kordineden kıprayamadım. Alanın daha rahat ve sakin bölgesinde olduğunuz için uçuş sırası ile ilgili programı yayınlamaya gerek duymadım. Mehmet Beyin talepleri doğrultusunda her konuda yardımcı olmaya çalıştım. Eksikler mutlaka vardır ama biliyorsunuz ki sadece kamu desteğiyle sponsorsuz zor oluyor. Yine de iyi bir vakit geçirdiğinizi varsayıyorum. Konaklama ile ilgili problem yaşadıysanız, konaklama ile ilgilenen Zeynep Kara hanımefendi ile alakalı, bunu belirtmek isterim. Ama yine de kpnaklamaya destek olup misafirlerimizin sorun yaşamaması için uğraştım. Alan ile alakalı tavsiye ve görüşlerinizi info@golyakahavaparki.com eposta adresine yollayabilirsiniz. Bu şekilde bir dahaki etkinliklerde eksiklikleri gidermiş oluruz.
Eğer festival alanı ile ilgili fotoğraf ve video çekimi varsa tarafıma yollayabilirseniz harika olur. Bir sonraki festivalde görüşmek, çay içmek ve sohbet etmek dileğiyle...
Mehmet Mercan
Mehmet bey elinize emeğinize fikrinize sağlık .
Hiç programda yokken bu festivali fırsat sayıp sayenizde Düzce ve çevresini gezme şansı bulduk.
Ailecek kesinlikle tekrar gelmeye karar verdik inşallah izin periyodum ile çakışırsa koşa koşa tekrar gelirim.
Organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler .

Mehmet Mercan' Alıntı:
Değerli RCkolik üyeleri,
Mehmet Mercan
Biz ailece araçsız olarak festivale katıldık. Zeynep hanım ve Mehmet beyi bi kaç kez aramak zorunda kaldık. Konaklama da ve festivale ulaşım da her hangi bir olumsuzluk yaşamadık. Zeynep hanım ve Mehmet beye ilgilerinden ötürü çok teşekkürler.