[Davet]: RCKOLIK Golyaka Havacilik Festivali Buluşması

Zafer SAHIN' Alıntı:
:halay:

Otelde kalmak isteyenler için listeyi, şu mesajda güncelliyorum.
Tek ve iki kişilik odalarda bir indirim daha aldık.
Tek kişi 80
İki kişilik oda 110

Zafer SAHIN' Alıntı:
Tek ve iki kişilik odalarda bir indirim daha aldık.
Tek kişi 80
İki kişilik oda 110
Ellerine sağlık Zafer Hocam :bravo:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Beni arayan soran olmadı henüz :)
Mehmet Beyin teyid için sana dönmüş olması lazımdı şimdiye kadar Rasim. İstersen sen bir alo de (0 554 824 36 15) . Otel için iptal işlemleri sırasında bir karışıklık olmasın sonra.

Otel rezervasyonumuz aşağıdaki mesajdaki liste dahilinde yapıldı.

Ellerine saglık Zafer Hocam.

Ben de bu listeye göre Mehmet Beyi arayıp Konuk evinden iptalleri gerçekleştirdim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mehmet Beyin teyid için sana dönmüş olması lazımdı şimdiye kadar Rasim. İstersen sen bir alo de (0 554 824 36 15) . Otel için iptal işlemleri sırasında bir karışıklık olmasın sonra.

Gün içinde foruma bakamadım akşam üstü... Saat geç oldu ancak görüyorum. Yarın gün içinde arayayım. Konuk evinde yer olur illa ki. Açıkta kalmayız bir şekilde :)

Jenerator ile ilgili donus yaptilar mi??

Emre Kaman' Alıntı:
Jenerator ile ilgili donus yaptilar mi??
Sizin ilk Kocaeline gelirken getirdiğiniz gibi büyük bir jeneratör vereceklerini söylediler. En son o şekilde anlaştık Emre :)

Bugun Cumadan sonra nasipse yola cikkacagim, 5 gibi orda olurum insallah,
4 kisi olarak guncelledim Mehmet beyide arayip, 3 yetiskin 1 cocuk,

Orda gorusmek uzere :RCKolik:

Mehmet bey ile görüştüm, sorun yok. Bursadan eskişehire geçtim, pilleri şarja koydum, modelle ilgili hazırlıklar sürüyor...

Loading... :)

Mıkadoyu haylice merak ediyorum Rasim hocam, demekki merakimizi giderecegiz inşallah,

Uçuş alanına yakın yerde ağaçlar olduğu için şimsiye sorunumuz olmayacakmış arkadaşlar.

Ama İçeceklerin soğuk / Sıcak kalabilmesi için Termos / Buzluk olan arkadaşlar arabalarına almayı unutmasın.

Mehmet Bey programın son detaylarını akşama burada paylaşacak. Cumartesi günü sahaya gelecek arkadaşlar olarak en geç 10:00 civarı sahada olmayı hedeflerse güzel olacak gözüküyor :)

Biz saat 5 gibi yola çıkacağız, 7.30-8 arası orada olmayı planlıyoruz. Organizasyona güvenerek şemsiye/tente türü bişey ve jeneratör almıyorum, inşallah pişman olmayız :)

Ekibin yarısı yarın gelecek gibi, bugünden gelenler ilk etapta sahaya mı geçeceksiniz, yoksa otelde mi takılacaksınız? Biz nereye gelelim?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Cumartesi günü sahaya gelecek arkadaşlar olarak en geç 10:00 civarı sahada olmayı hedeflerse güzel olacak gözüküyor :)

Emre Kaman' Alıntı:
Biz saat 5 gibi yola çıkacağız, 7.30-8 arası orada olmayı planlıyoruz. Organizasyona güvenerek şemsiye/tente türü bişey ve jeneratör almıyorum, inşallah pişman olmayız

Rasim Öztürk' Alıntı:
Mehmet bey ile görüştüm, sorun yok. Bursadan eskişehire geçtim, pilleri şarja koydum, modelle ilgili hazırlıklar sürüyor...

Loading... :)

Alıntı yaptığım 3'lünün Gölyaka uçuş videolarını takipteyim. Bakalım sim çalışıldı mı, yoksa yaz sıcağı diye yan gelip yatıldı mı... :mad: