[DETAYLAR]: 5. Geleneksel Büyük Kocaeli Buluşması // 20.03.2016

Doğukan Ocak' Alıntı:
Şuan İstanbula gitmek için havalanındayım. Kuyruk borusunu ve palleri yuvarlak sünger içerisine sarıp (baya kalın) elimde uçak içerisinde bagaja sokmak istedim ancak kuyruk borusu aliminyum diye almadılar bende normal bagaja vermek zorunda kaldım umarım problem olmaz :) uçakla gelen olur diye bilgilendirmek istedim. :)

Palleri aldılar mı Doğukan? ;D Bence niyeti bozuk birinin elinde pal kuyruk borusundan daha fazla zarar verebilir :lollol:

Pallere bir sey demediler, ben pallere bişe derler diye düşündüm tam tersi çıktı. Geri dönerken kargoya vermeyi planlıyorum. Problem çıkmasın diye dua ediyorum şuan :D

İnince bi kontrol et de, sıkıntı olursa gelirken getireyim :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Anladım, neyse kısmet diyelim :embarras: Bu arada hayırdır umarım dizde önemli bir sorun yoktur :rolleyes: Eskişehir'de görüşmek üzere :saygilar:

Yaklaşık 3 ay önce elektirikli motor ile ufak bir kayma yaşadım. dizim dışa doğru esnedi. baya iyi durumda şuan ama halen bazen kendini hissettiriyor. arkadaşlarımın ve eşimin zorlamasıyla bir MR çektiriyim dedim. oda bu pazar a tarih vermişler. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Yaklaşık 3 ay önce elektirikli motor ile ufak bir kayma yaşadım. dizim dışa doğru esnedi. baya iyi durumda şuan ama halen bazen kendini hissettiriyor. arkadaşlarımın ve eşimin zorlamasıyla bir MR çektiriyim dedim. oda bu pazar a tarih vermişler. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Geçmiş olsun Erhan kısa zamanda hissettiren ağrılardan kurtulursun inşallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İstanbula geldim , çok şükür paketlerde sağlam geldi..

Mehmet abi bilgilendirme için teşekkürler. Herkese şimdiden iyi yolculuklar diyelim.

Omer abimizi yazmayi unutmusuz :embarras:

Bu arada teyidleri almaya devam ediyoruz :thumbup:

TOPLAM : 48 Kişi (35 Pilot) // 10 ŞEHIR

Ben de yarın Gölcük'e geçip oradan geleceğim ama hala pervane- motor bağlantı parçasını bulamadım. Gölcük yakınlarında bildiğiniz modelci dükkanı vs. var mı?

Seçkin Albamya' Alıntı:
Ben de yarın Gölcük'e geçip oradan geleceğim ama hala pervane- motor bağlantı parçasını bulamadım. Gölcük yakınlarında bildiğiniz modelci dükkanı vs. var mı?
Benim bildigim kadari ile ne yazik ki yok Seckin :-\

Biz simdiden yola düştük

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi üzülerek elde olmayan sebeplerden dolayı gelemeyeceğimizi bildirmek istiyorum engin ve usamede gelemicek şimdiden iyi eğlenceler herkese :RCKolik:

Öncelikle bilgilendirme ıcın teşekkurler Adem. Ne diyelim nasip, insallah bir daha ki sefere başka bir buluşmada görüşmek dileğiyle.

Sent from my iPhone using Tapatalk