[Duyuru]: A Kalite YENI RCKOLIK Tişört Siparis Listesi-2

Tasarım 2 dende 1 tane alabilirim. ama tasarım 3 modelinin beyaz yerleri siyah olursa daha güzel gözükür gibi sanki.

Akay Gulmer' Alıntı:
Tasarım 2 dende 1 tane alabilirim. ama tasarım 3 modelinin beyaz yerleri siyah olursa daha güzel gözükür gibi sanki.
Tasarım-3 şu an için RCKOLIK Ana tisörtü olup, herhangi bir dizayn değişikliği yapamıyoruz ne yazık ki. 1 adet M beden isimli (Akay GÜLMERSİN) ve 1 adet isimsiz olmak üzere toplam 2 adet sipariş veriyorsun değil mi ?

Bir de rica etsem, sana ulaşabileceğimiz telefon numarası ve adres bilgisini özelden paylaşabilir misin ? Gerekli sayıya ulaşılınca sipariş sırasında sizinle temasa geçmemiz gerekecek :)

Abi banada 2xl bir adet isimli yeterli abi. (Doğuş Arısoy)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hangi tasarım ağırlıklıysa bende bir tane M beden alabilirim (isimli) S beden tam oturdu ama biraz boyu kısa geldi , M alıp bedeni terzide küçültürüm biraz :)

Abi zahmet olmazsa TASARIM-2 den 2 Adet XL almak isterim eğer alım olacaksa. Bir de adres bilgilerini ilerleyen günlerde siparişin alım durumuna göre versem olur mu? :saygilar:

Tasarım-2 Listesi

1- Rasim Öztürk --- L
2- Tevfik Sıkılı
3- Onur Turan (2 adet) --- XL
4- Türker Akgün (2 adet)
5- Akay Gülmersin
6- Mehmet Küçüksarı

Toplam: 8 adet

:saygilar: ben bi degisiklige gitmek istiyorum 1 adet XL beden GÖKHAN CÜNLÜ yazili 1 adet S beden CUMHURİYE CÜNLÜ yazili olacak sekilde siparislerim tesekkur ederim hayirli cumalar dilegiyle

1 adet tasarım 2 L beden istiyorum bende :RCKolik:

Şimdi Forum bütünlüğünün bozulmaması, toplu fotograflarda görsel bütünlük adına, ilk listede -büyük bir çoğunlukla- kabul edilen tasarımın "RCKOLIK ANA TASARIMI" olarak kabul edildiğini vurgulayarak başlayayım.

Bu gruptan bazı arkadaşlar (aralarında ben de varım) "ANA Tasarımı" beğendiler, sipariş verdiler, severek kullanıyorlar. Ama "TASARIM-2" de aynı derecede sevdiler ve olursa "TASARIM-2" için ikincil bir imalat, bundan da alacaklarını beyan ettiler.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu durumdan hareketle, aşağıda ismi yazılı arkadaşlardan "Tasarım-2" için yeni bir talep varsa "Tasarım-2" listemize adını ekleriz. Buluşmalarda, toplu fotoğrafta "RCKOLIK ANA TASARIMI" ile katılınırsa da memnun oluruz.

1- Mehmet Küçüksarı
2- Türker Akgün
3- Mevlüt Yılmaz
4- Rasim Öztürk
5- İsmail Şencan
6- Hakan Ülgenalp
7- Doğukan Ocak
8- Emre Kaman
9- Mordo Ortaşı
10- Erhan Yılmaz
11- Özkan Çıkıkçı
12- Onur Turan
13- Muammer Akbulut
14- Ahmet Sağır
15- Zafer Şahin
16- Cahit Kaş
17- Evrim Sütel
18- Mustafa Hacılar
19- Tevfik Sıkılı
20- Sümer Yamaner
21- Ahmet Apuhan
22- Mesut Sert
23- Adnan Kaptan
24- Mustafa Çoban
25- Kemal İplikçioğlu
26- Mustafa Atabek
27- Hakan Daşpınar
28- Murat Samastı
29- Erdeniz Samastı
30- İlker Sönmez
31- Sinan Şengüler
32- Mustafa Yıldız
33- Fatih Cebir
34- Arda Erkan
35- Erdener Şensoy
36- Ömer Erkan
37- İbrahim Demirbilek
38- Ergün Gürer

** Bu listede bulunmayıp, ilk defa tshirt alacak arkadaşlar için ise, eğer tasarım "farketmez" diyenler olursa, onları "RCKOLIK ANA TASARIMI" listesinde görmekten memnun oluruz.

** Yeni tshirt alacak arkadaşlar, bir adet "Ana Tasarım" , bir adet "Tasarım-2" gibi talepleri olursa, onları her iki listeye de ilave ederiz. Sadece yukarıda dediğim gibi toplu faaliyetlerde bütünlüğü korumak adına "RCKOLIK ANA TASARIMI" ağırlık vermelerini rica ederiz.

** Hayır kardeşim, ben ilk defa tshirt alıyorum ve "Tasarım-2" olsun diyen arkadaşlar olursa da, saygı duyar yine" Tasarım-2" listesine ekleriz.

Sonuç olarak,

Ana Tasarım Listesi;

1- Doğukan Ocak // 1 adet (M) -- Isimli // Adres :Var
2- Akay Gülmersin // 1 adet (M) -- Isimli, 1 adet (M)-- İsimsiz // Adres :Var
3- Emre Kaman // 1 adet (?) -- (İsim : Derya Kaman) // Adres :Var
4- Doğuş Arısoy // 1 adet (2XL)-- İsimli
5- Gökhan Cünlü // 1 adet (XL) (İsim : Gökhan Cünlü), 1 adet (S) (İsim : Cumhuriye Cünlü)
6- İbrahim Hopa // 1 adet (L)-- Isimli
7- Aytekin Aşantayrul // 1 adet (3XL) -- İsimli

Toplam: 9 adet

-------------------------------------------

Tasarım-2 Listesi;

1- Rasim Öztürk // 1 adet (L)
2- Tevfik Sıkılı // 1 adet (XL)-- Isimli // Adres :Var
3- Onur Turan // 2 adet (XL)-- İsimli
4- Türker Akgün // 2 adet (XL) -- İsimli
5- Akay Gülmersin // 1 adet (M) -- Isimsiz // Adres :Var
6- Mehmet Küçüksarı // 2 adet (2XL)
7- Mustafa Hacılar // 1 adet (L)
8- Ali Yörük // 1 adet (?)-- İsimli

Toplam: 11 adet

İşte bu işin tekrardan canlanmasına çok sevindim. İlk partiyi askerde olduğum için kaçırmıştım. Şimdi yapılana katılmazsak ayıp olur . Emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler. :)

1 adet L Beden RCKOLIK ANA TASARIMI

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şimdi Forum bütünlüğünün bozulmaması, toplu fotograflarda görsel bütünlük adına, ilk listede -büyük bir çoğunlukla- kabul edilen tasarımın "RCKOLIK ANA TASARIMI" olarak kabul edildiğini vurgulayarak başlayayım.

Bu gruptan bazı arkadaşlar (aralarında ben de varım) "ANA Tasarımı" beğendiler, sipariş verdiler, severek kullanıyorlar. Ama "TASARIM-2" de aynı derecede sevdiler ve olursa "TASARIM-2" için ikincil bir imalat, bundan da alacaklarını beyan ettiler.

.......

Bu durumdan hareketle, aşağıda ismi yazılı arkadaşlardan "Tasarım-2" için yeni bir talep varsa "Tasarım-2" listemize adını ekleriz. Buluşmalarda, toplu fotoğrafta "RCKOLIK ANA TASARIMI" ile katılınırsa da memnun oluruz.

** Bu listede bulunmayıp, ilk defa tshirt alacak arkadaşlar için ise, eğer tasarım "farketmez" diyenler olursa, onları "RCKOLIK ANA TASARIMI" listesinde görmekten memnun oluruz.

** Yeni tshirt alacak arkadaşlar, bir adet "Ana Tasarım" , bir adet "Tasarım-2" gibi talepleri olursa, onları her iki listeye de ilave ederiz. Sadece yukarıda dediğim gibi toplu faaliyetlerde bütünlüğü korumak adına "RCKOLIK ANA TASARIMI" ağırlık vermelerini rica ederiz.

** Hayır kardeşim, ben ilk defa tshirt alıyorum ve "Tasarım-2" olsun diyen arkadaşlar olursa da, saygı duyar yine" Tasarım-2" listesine ekleriz.

Güzel özet için teşekkür ederiz Rasim ellerine sağlık :RCKolik:

Tasarım-2 Listesi;

Akay Gülmersin --- M (isimsiz)

Ana Tasarım Listesi;

Akay Gülmersin --- M (isimli ve isimsiz)

RC KOLİK ANA TASARIM dan 1 adet 3XL (İSİMLİ) Aytekin AŞANTAYRUL Rica etsem benide listeye yazarmısın mehmet abi :RCKolik: :saygilar:

Evet arkadaşlar son durum şu şekilde. Buna göre MIN 10 adet siparişi adeti hem "ANA Tasarım" hem de "TASARIM-2" için sağlanıyor gözüküyor.

Lütfen listeyi bir kez daha kontrol edelim, varsa bir yanlış anlaşılma düzeltelim :)

Ana Tasarım Listesi;
1- Doğukan Ocak // 1 adet (M) -- Isimli // Adres :Var
2- Akay Gülmersin // 1 adet (M) -- Isimli, 1 adet (M)-- İsimsiz // Adres :Var
3- Emre Kaman // 1 adet (?) -- (İsim : Derya Kaman) // Adres :Var
4- Doğuş Arısoy // 1 adet (2XL)-- İsimli
5- Gökhan Cünlü // 1 adet (XL) (İsim : Gökhan Cünlü), 1 adet (S) (İsim : Cumhuriye Cünlü)
6- İbrahim Hopa // 1 adet (L)-- Isimli
7- Aytekin Aşantayrul // 1 adet (3XL) -- İsimli

Toplam: 9 adet

-------------------------------------------

Tasarım-2 Listesi;
1- Rasim Öztürk // 1 adet (L)
2- Tevfik Sıkılı // 1 adet (XL)-- Isimli // Adres :Var
3- Onur Turan // 2 adet (XL)-- İsimli
4- Türker Akgün // 2 adet (XL) -- İsimli
5- Akay Gülmersin // 1 adet (M) -- Isimsiz // Adres :Var
6- Mehmet Küçüksarı // 2 adet (2XL)
7- Mustafa Hacılar // 1 adet (L)