[Duyuru]: A Kalite YENI RCKOLIK Tişört Siparis Listesi-2

Özellikle ilk defa sipariş verecek arkadaşlar için bazı detayları 1.mesaj ilave edilmiştir.

Sürekli güncellenen Sipariş listemiz ise 2.mesajdadır :

Bu arada Ismail arkadaşımız firma ile görüştü. Fiyatlar bir önceki sipariş ile aynı ve 49 TL / Adet.

Buna göre sipariş veren arkadaşlar yavaş yavaş ödeme yapıp, adres bilgilerini bizlerle paylaşabilir. :saygilar:

Garanti Bankası, Mehmet Küçüksarı
IBAN : TR75 0006 2000 2120 0006 6957 73

Mehmet abi zahmet olmassa beni Tasarım-2 yani siyah olana ekleyebilir misin? Ana tasarımı iptal edelim..

Rica etsem beni de T-800 listesine yazabilir misiniz ? O yoksa T-2 de olur :D :D :D ...

Benim favorim T-1000 :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet arkadaşlar son durum şu şekilde. Buna göre MIN 10 adet siparişi adeti hem "ANA Tasarım" hem de "TASARIM-2" için sağlanıyor gözüküyor.

Lütfen listeyi bir kez daha kontrol edelim, varsa bir yanlış anlaşılma düzeltelim :)

Mehmet abi benim soy ismin biraz zor insanlar okuyup yazmakta sıkıntı çekiyorlar lütfen yanlış yazmasınlar :D rezil olmayalım :lol: :RCKolik:

Zafer SAHIN' Alıntı:
Rica etsem beni de T-800 listesine yazabilir misiniz ? O yoksa T-2 de olur :D :D :D ...
Taslak-2'ye 1 adet doğru mudur ? Eski ölçüler aynen geçerli değil mi Zafer hocam :) Yoksa ben şakayı ciddiye mi almış oldum acaba :laugh: :D

Aytekin AŞANTAYRUL' Alıntı:
Mehmet abi benim soy ismin biraz zor insanlar okuyup yazmakta sıkıntı çekiyorlar lütfen yanlış yazmasınlar :D rezil olmayalım :lol: :RCKolik:

İnşallah Aytekin. Şu ana kadar bir sıkıntı olmadı, inşallah seninkinde de bir sorun olmaz :)

Taslak-2'ye 1 adet doğru mudur ? Eski ölçüler aynen geçerli değil mi Zafer hocam :) Yoksa ben şakayı ciddiye mi almış oldum acaba :laugh: :D

İnşallah Aytekin. Şu ana kadar bir sıkıntı olmadı, inşallah seninkinde de bir sorun olmaz :)
Amin :laugh: :lol: :lollol: :saygilar: :RCKolik:

benim beden ölçüsünü (L) ile düzeltebilirmiyiz. :)

Mehmet hocam, hala XXL'yim :D . Havaleyi geçtim ....Şimdiden emeği geçen ve geçecek herkese teşekkür ederim :) .

:saygilar:abi zahmet olmazsa benim siparisleride tasarim 2 olarak guncelleyebilirmiyiz tesekkur ederim :RCKolik:

Abi kusura bakma fikir değiştirdim Tasarım 2 gözüme daha güzel görünmeye başladı Siparişi Tasarim 2 olarak güncellermisin Teşekkürler :saygilar: :RCKolik: :embarras:

Selamlar

Geçen sefer oğlanın adına yaptırmıştım bu seferde kendi adıma yaptırayım. 1 adet xl tasarım 2

teşekkürler

up up up :D

abi benim talebi tasarim 1 ve tasarim 2 olarak isimli (L) 1 er adet olarak guncelermisin. toplamda 2 adet. teşekkürler

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akay GÜLMERSİN' Alıntı:
abi benim talebi tasarim 1 ve tasarim 2 olarak isimli (L) 1 er adet olarak guncelermisin. toplamda 2 adet. teşekkürler

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 Adet Tişört için ödemeyi gönderdim. talebi tasarim 1 ve tasarim 2 olarak isimli (L) 1 er adet olarak guncelermisin. toplamda 2 adet. teşekkürler