[Duyuru]: Pilot-Tr Hobby Model Air Festival 2015 --- 05-06/09/15

Festivala

• Kesin Katılırım (Yani inşallah :) )

Oy: 27 60.0%
  • Ne yazık ki katılamıyorum

Oy: 8 17.8%
  • Katılıp,katılamayacağımı henüz bilmiyorum

Oy: 10 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Detaylar ilerleyen zamanlarda açılacak yeni konularla paylaşılacaktır ama biz Ön Duyuruyu yapmış olalım.

Bu sene 2. düzenlenecek olan "Pilot-Tr Hobby Model Air Festival 2015" tarihi 05-06 Eylül 2015 olarak belli olmuş durumda.

NOT: Konuya Katılım durumu ile ilgili bir Anket ilave edilmiştir.
Sadece bilgi amaçlı bir anket olup, bağlayıcılığı yoktur, tahmini katılımcı sayısını belirlemek için açılmıştır. Lütfen oy kullanınız.

Festival detayları henüz net belli olmasa da :

-- Dünyaca ünlü 2 Yeni Pilot ile Tanışma İmkanı
-- Uçak ve Mini Quad Yarışmaları da yapılacakmış.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu arada geçen sene gidenleri de küçük bir süpriz bekliyor olacak. Geçen sene ki pist büyütülüyormuş

Geçen seneki buluşmaya ait genel videomuzu bir hatırlayalım ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bilemiyorum... :( , geçen sene 2 gün rüya gibiydi ...Ancak katılım çok düşüktü , bu sene umulan sayıya ulaşılır inşallah......

Bu arada face'deki etkinlik davetine Alvin de "Katılıyorum" olarak işaretlemiş ama, nezaketen mi, yoksa hakkaten gelecek mi bilemiyorum. Geçen yıl X7 ve Skookum'u ilk orada görüp kesin alıcam bunlardan demiştim :laugh: Bu sene gelirse bi köşeye sıkıştırıp sorgulamam lazım kesin, çok şey var soracağım ;D ;D

Alvin-Boon-Tareq-simone-raquel heli pilotları gelcekmiş ayrıca yabancı akrobasi model ucak pilotlarıda katılcakmıs. Ve Goblin kızları(mankenleri) nıda getiryolarmış :) ben dedim airbrush yaptırıyomusunuz diyede yokmuş :laugh:

Alvin-Boon-Tareq tamam da... simone-raquel.... işler değişti :)

geliyorum ben de :laugh:

Malesef o tarihlerde yurtdışındayım. Yoksa Raquel ile bir çay içmeyi çok isterdim :lollol:

Geçen sene katılamamıştım ama bu sene çok istiyorum.

Berkay da gelsin fırsat bu fırsat. Raquel i istemeye gidecektik, ayağına geldi :D

İnşaallah bi şekilde işleri ayarlayıp orda olmalıyım,tüm karadeniz çıkartma da yapabiliriz :) geçen sene hanım filan ailece gitmiştik çok eğlenmiştik.Geçen sene yeni yeni başlamıştım heli işine ,elimde hk modelleri,iddle up açmamıştım henüz,zaman ne çabuk ilerliyor 1 seneden fazla oldu...

Lütfen Raquel'i unutun onu bana isticez :D :D :halay:

Takım pilotu olarak şuan detay veremiyorum ama, gelmeyenler bedava 700 lük model kaçırmış kadar üzülecek :halay:

Ne diyosun Deniz :eek:
yoksa bedava 700luk mu dagitacaklar :lol: :lol:

Inanki heyecani simdiden sardi ama 5 eylul.
okullar 1ine basliyo bizim için ama bi rapor ayarlayip katilmam lazim insallah :RCKolik:

Bir aksilik olmazsa katılmayı düşünüyorum ben. :laugh:

Atanırsam kesin , atanamazsam %51 geliyorum :halay:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...