[Duyuru]: Pilot-Tr Hobby Model Air Festival 2015 --- 05-06/09/15

Festivala

• Kesin Katılırım (Yani inşallah :) )

Oy: 27 60.0%
  • Ne yazık ki katılamıyorum

Oy: 8 17.8%
  • Katılıp,katılamayacağımı henüz bilmiyorum

Oy: 10 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslında bayan pilotların'da gelmesi güzel olucak. eşleri ile gelenler için.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu hatunu izlemeyi çok isterdim biz kumandaya bakıp uçamıyoruz o ise dalga geçiyor.Yine tarihler çalıştığım güne denk geldi :mad:

TSA ve skookum kullanıcıları geliyor yani :)

Forumun iyi takipçilerindenim. Ülkede tsa kullanan yok gibi, skookum da çok az. Hadi hayırlısı... Böyle organizasyonarla bi nebze artar %p

Celalettin Yazkan' Alıntı:
....Bu hatunu izlemeyi çok isterdim biz kumandaya bakıp uçamıyoruz o ise dalga geçiyor.Yine tarihler çalıştığım güne denk geldi :mad:
Hiç sorma abi, hatun resmen dalga geçiyor :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
TSA ve skookum kullanıcıları geliyor yani :)

Forumun iyi takipçilerindenim. Ülkede TSA kullanan yok gibi, Skookum da çok az. Hadi hayırlısı... Böyle organizasyonarla bi nebze artar %p
Yeni ve güzel model çıkarmadıkları sürece bence işleri çoook zor Rasim :-\

Bu arada skookum a bişey dediğim yok, her şeyiyle güzel ünite... Ama full fonksiyonel olabilmesi için gps de almak lazım ve o da iki bin lira para demek... Ben bavariana kampanyada 850 verdik taa ne zaman, ona bile yanarım. Üniteye iki bin çok :)

TSA için yorumum yok, bilmiyorum. Pek albenili bi model değilmiş gibi görünüyor. Yurtdışı yarışmalarda falan da pek göremiyoruz. Kullanıcısı varsa yorumlasın.

Funfly ın benim için esprisi dostlarla, üstatlarla aynı ortamı yaşamak. Gelen pilotların aşırı bi önemi yok :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
aslında bayan pilotların'da gelmesi güzel olucak. eşleri ile gelenler için.
Ama şu da var Rc modeller dışında modellerde hanımların gözüne kötü görünebilir.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bu arada skookum a bişey dediğim yok, her şeyiyle güzel ünite... Ama full fonksiyonel olabilmesi için gps de almak lazım ve o da iki bin lira para demek... Ben bavariana kampanyada 850 verdik taa ne zaman, ona bile yanarım. Üniteye iki bin çok :)

TSA için yorumum yok, bilmiyorum. Pek albenili bi model değilmiş gibi görünüyor. Yurtdışı yarışmalarda falan da pek göremiyoruz. Kullanıcısı varsa yorumlasın.

Funfly ın benim için esprisi dostlarla, üstatlarla aynı ortamı yaşamak. Gelen pilotların aşırı bi önemi yok :)

Spirit ile skokomun ucus hissiyatı cok benziyor.İki ünitede son derece konforlu bir uçuş performansı sunuyor fakat spirit daha kararlı bir unite yapacağınız hareketi daha iyi algılıyor sanki.

Onun disinda aynı gün başka bir yerde organizasyon yapsak ben oraya gelirim şahsen benimde dusuncem tamamen aynı dostlarla aynı ortamı paylasmak o gelecek bu gelecek heyecanlarina hiç gelemiyorum.Bizim bir iki tık ustumuzde ucuyorlar isde,abartmaya gerek yok keşke yabancı pilotlar getirmektense keni ülkemizdeki yetenekli pilotlara destek verseler ve bu yönde yarismalar,eğlenceler duzenleseler.

Tamamen tüm dostları bir kere daha beraber , topluca görebilmek için gitmek istiyorum...Yoksa ne yabancı pilotlar ne de helinin H'sini bile bilmeden ellerine tutuşturulmuş modellerle poz veren hatunlar da pek umurumda değil .
Hadi ben ben mecburen , istikametim ters geldiği için otobüsle giderim , ama koskoca otobüs İstanbul'dan yine kaldırılırsa , temennim tüm koltukların dolmasıdır.Kalabalık olursa , daha eğlenceli geçeceği aşikar...

Bu arada Pilot-tr'nin Gaui distribütörlüğünü aldığını öğrendim ve çok sevindim. Funfly'a Gaui yönetim kurulu başkanı ve sağlam bir ekip de gelecekmiş ve bomba: R5 ve GX9'un da tanıtımı olacakmış. Bu helilerin sesini canlı canlı duyacağız :halay:

Canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum :bravo:

Şuradan buyrun:

Edit: Ancak benim açımdan tehlike büyük :D Geçen yılki festivalde ilk defa X7 ve Skookum gördükten yaklaşık 6 ay sonra birer tane almış olduğum düşünülürse, bu yıl bu modelleri gördükten sonra ben iflah olmam :laugh:

Emre Kaman' Alıntı:
Bu arada Pilot-tr'nin Gaui distribütörlüğünü aldığını öğrendim ve çok sevindim. Funfly'a Gaui yönetim kurulu başkanı ve sağlam bir ekip de gelecekmiş ve bomba: R5 ve GX9'un da tanıtımı olacakmış. Bu helilerin sesini canlı canlı duyacağız :halay:

Canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum :bravo:

Şuradan buyrun:

Edit: Ancak benim açımdan tehlike büyük :D Geçen yılki festivalde ilk defa X7 ve Skookum gördükten yaklaşık 6 ay sonra birer tane almış olduğum düşünülürse, bu yıl bu modelleri gördükten sonra ben iflah olmam :laugh:

O zaman sen şimdiden parayı hazırla Emre... :lollol:

Emre Kaman' Alıntı:
Bu arada Pilot-tr'nin Gaui distribütörlüğünü aldığını öğrendim ve çok sevindim. Funfly'a Gaui yönetim kurulu başkanı ve sağlam bir ekip de gelecekmiş ve bomba: R5 ve GX9'un da tanıtımı olacakmış. Bu helilerin sesini canlı canlı duyacağız

Bence gitmeyelim :D

Şimdi zirai ilaçlama yapamayacağımız göre gx9 boş iş... Havadan görüntüleme olaylarında da yokuz.

R5 güzel olurdu tabi de... Speed modellere biraz mesafelisin abi ve boyut olarak da 500 550 size hitap eder mi bilmiyorum. Yine de gx9 a göre daha olası...

Ama işte gaui oldu mu akan suların duruluyor. Bi R5 lik para koy kenara :laugh:

------------------------------------------------

YENI KONU AÇILMIŞTIR.

YÖNETİM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...