Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Ynt: [Video]: Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Başarılı kbar kurulumundan sonra ikinci bi seans yapamadım x3 üm ile...

Mcpx imi arazide göremedim. Ev içinde tek lipo da tat vermedi...

Slash için lipo bekledim sürmeyeli haftalar oluyor.

Kısaca özledim modellerimin kokusunu özledim :laugh:

Haftasonu çok namüsait bir durum olmadıkça, hafif yağmur, şiddetli rüzgar, buz gibi hava da dahil olmak üzere her koşulda arazideyim. Burdan çağrımı yapayım, ben de varım diyen varsa bekleriz :)

[Video]: Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Çok acayip hasta ve kış çayı mıymış neymiş onu içerken, hüzünle yazdım bu şiiri.. :lol: :lol:

Bir X5 ağlıyordu,
Gel diyordu uçalım beraber.
Bir 700 inim inim inliyordu,
Hani diyordu, postacı amca,
Nerede yedeklerim.

Ağzım yüzüm birbirine geçmiş,
Öksürükler içindeyken ben,
Bir SCP, bir Slash, ve bilimum modeller,
Bakıyorlardı gözümün elifine,
Hazır yağmur da yağmazken.

Edit: Göndere bastım, yağmur başladı deli gibi :lollol:

Emre Kaman' Alıntı:
Çok acayip hasta ve kış çayı mıymış neymiş onu içerken, hüzünle yazdım bu şiiri.. :lol: :lol:..
Gecmis olsun Emre. Acil sifalar :embarras: Siir tek kelime ile harika, buram buram model hasreti kokuyor :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gecmis olsun Emre. Acil sifalar :embarras: Siir tek kelime ile harika, buram buram model hasreti kokuyor :thumbup:

Saol abi, antibiyotik gillerden ve a,b,c bilimum vitaminlerden de yardım alarak iyileşmeye çalışıyorum. Üç gündür yattığımdan iyice canım sıkıldı, baya geyiğe sardım :D şiiri posta gazetesine de göndermeyi düşünüyorum.

Emre Kaman' Alıntı:
Çok acayip hasta ve kış çayı mıymış neymiş onu içerken, hüzünle yazdım bu şiiri.. :lol: :lol:
...
Geçmiş olsun Emre, valla bu mevsimin hastalığında ayrı bir çekilmez oluyor. :( Bende 1 ay oldu nerdeyse kurtaramadım bir türlü. :'(

Şiir gerçekten yürekleri dağlıyor. :lollol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Geçmiş olsun Emre, valla bu mevsimin hastalığında ayrı bir çekilmez oluyor. :( Bende 1 ay oldu nerdeyse kurtaramadım bir türlü. :'(

Şiir gerçekten yürekleri dağlıyor. :lollol: :lol:

Saol Türker, sana da çok geçmiş olsun. Bende kronik bronşit vardır, her baharda ve sonbaharda birer kez hastalanırım. Eşimin annesinin bir reçetesi var, taze zencefil suyu, limon ve bal karışımı. Yıllardır denediğim onlarca şeyden en iyi geleni bu. Hem gribe, hem de bronşite çok iyi geliyor, bir köşede dursun :)

Emre Kaman' Alıntı:
Bende kronik bronşit vardır, her baharda ve sonbaharda birer kez hastalanırım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Geçmiş olsun abi :)

bak postacı geliyor, selam veriyor, herkes ona bakıyor merak ediyor...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

çok teşekkür ederim postacı sana, pek sevimli lipolar getirdin bana :laugh:

eksik kalmadı, pazar günü bu başlıkta görüşmek üzere :)

Geçmiş olsun Emre dikkat et soğuklara pazara kadar iyileş :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Rasim Öztürk' Alıntı:
bak postacı geliyor, selam veriyor, herkes ona bakıyor merak ediyor... çok teşekkür ederim postacı sana, pek sevimli lipolar getirdin bana :laugh:

eksik kalmadı, pazar günü bu başlıkta görüşmek üzere :)
Hadi gözün aydın Rasim, sıra sıra piller de gelmiş :thumbup: Gelsin bolca micro uçuşlar :thumbup:

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Geçmiş olsun Emre dikkat et soğuklara pazara kadar iyileş :)

Saol abi, pazar sahaya çıkarım sanırım, bugün baya toparladım.

Emre Kaman' Alıntı:
Saol abi, pazar sahaya çıkarım sanırım, bugün baya toparladım.

Modelci çetesi çökertildi!!!

Polis ekiplerinin uzunca bir zaman önce takibe aldığı yasadışı modelci çetesi bir süredir faaliyetlerini minimum seviyeye indirmiş, yer altına çekilmişti. Bayramdan sonraki dönemde yeniden faaliyetlerine hız vereceği yönünde ihbar alınan çetenin hücre evlerinden birine bu öğlen saatlerinde yapılan baskında, çete üyelerinden R.Ö. suç aletleri ile birlikte kıskıvrak yakalandı. Uçuşa ve sürüşe hazır modeller, radyo vericiler ve çok sayıda patlamaya hazır durumdaki batarya ekipler tarafından toplandı.

R.Ö. , sorgusunun ardından tutuklanarak cezaevine sevk edildi. Sorgusunda, ülkenin geneline yayılmış bir modelci örgütünün üyeleri olduklarını, hemen hemen her şehirde faaliyet gösterdiklerini, şehirlerde hücre yapılanması şeklinde örgütlendiklerini, 12.10.2014 tarihinde saat 10.00 sularında eylem hazırlığında olduklarını itiraf etti. Eskişehir yapılanmasının diğer üyeleri olan E.K. , M.Y. ve H.A. yı arama çalışmaları sürmektedir. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aha hemen kaçalım

Rasim Öztürk' Alıntı:
Modelci çetesi çökertildi!!!
...
Bu ne arkadaş böyle. :mad: Sallandıracaksın bunlardan bir iki tane bak bir daha yapıyorlar mı. :lollol: :lol: :lol: