Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

[Video]: Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Emre Kaman' Alıntı:
6s setup kullaniyordun, max 25-26A cekebilir o motor. Amperden yanmadi yani esc, zaten yerdeyken yandi. Benim fikrim timing yonunde, sahada da ilk onu soylemistim. Ya da tamamen kotu sans. Cunku bu esc bir yildir hic problem cikarmadan 3 helide uctu.
Ben kötü şansa daha çok ihtimal veriyorum. Bana bu iş pek timing'ten olmazmış gibi geliyor. :rolleyes:

Emre Kaman' Alıntı:
... Hedefi değiştirdim, quadı apm+gps ile uçurup havada bir noktaya dikicem, heli uçuşlarını çeksin. Önümüzdeki sezona kış projesi.
Bu çok güzel bir proje bence. :thumbup:

Aslında dahada kötüsü olabilirdi bu en azından kötünün iyisi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hep başka başlıklara dağıldık, buralar kaldı böyle... Haftasonuna bi Gaui X5 maiden paylaşalım bari de şenlensin buralar ;)

Buralar hep bostandi bee... X5 ucacak bi aksilik olmazsa :)

Emre Kaman' Alıntı:
Buralar hep bostandi bee... X5 ucacak bi aksilik olmazsa :)
Allah allah buralar bostanlık iken çevirmek lazımdı buralardan 10-20 dönüm arazi :lollol: :lol:

Yaaa hafta sonu Antalyada olacağım inşallah sonraki hafta sonu. X5 görürürüz. Trafikte gördüklerimizden farklı olsun ama :)

Ahaha :D :D oyle deme abi, onlardan da bi tane olsa fena mi olur?? Ama benim x5 gerek guc/agirlik orani olsun, gerek 0-100 olsun ezer :)

Kesinlikle ezeceğine eminim. Bu hafta sonu göremiyeceğim ama önümüzdeki hafta sonu görürüm inşallah

Emre Kaman' Alıntı:
Ahaha :D :D oyle deme abi, onlardan da bi tane olsa fena mi olur?? Ama benim x5 gerek guc/agirlik orani olsun, gerek 0-100 olsun ezer :)
Hem taşırken rahat olurdu, bence de X5 olsun bizim olsun. ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

X3 de güzel... Bütçe dostu, 200bin liracık en azından...

Yeter baba :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Hem taşırken rahat olurdu, bence de X5 olsun bizim olsun. ;D

Ayni seyi dusunmustum :) 700 benim civic'e sigmiyor, arka koltugu yatirarak koyuyorum. Mesela bi x5 olsa, 770 de sigar. O zaman bi de 770 almak lazim :lol:

Emre en ıyısı senin Hondayla benim Toyotaya bir portatif bagaj alıp üstüne Rasim beyin X3'ü senin X5 i rahatça koyarız :)

X5'le uğraşarak saati 3 etmişim :) Daha bitmedi ama.. :-\ Bayadır bu kadar özenerek bi heli toplamamıştım, ancak X5 küçük kardeşi gibi kolay toplanmıyormuş. Biraz huyunu suyunu öğrenmek gerekiyormuş. Önceden parçaları ve birleşimleri inceleyip, biraz manueldeki sıradan ayrılmak gerekiyor, çünkü önce yaptığınız bir iş sonradan bir şeyi yapmanızı engelleyebiliyor. Özellikle kuyruğun toplanması, frame ile birleştirilmesi, tt gear mesh'in ayarı falan biraz gıcık :) Kitten çıkan servo kolları ve ball'ları da pek tutmadım. Kollar çok kaba, modeli kaba gösteriyor, toplar ise şaka. Linklerin tam dik inebilmesi için uygun ölçülerde spacer'lar kullanmak gerekiyor, kitle gelenler ve vidalar uygun açıyı sağlayamıyor. Vida kutumda uygun parçalar vardı, olmasa uğraş dur. Kitle gelen parçalar gaui servolara tam uyuyormuş ama benim align'lara tam uyamadılar. Neyse, o kısım halloldu. Sabah devam edilecek bir-iki saatlik daha iş var. Yarın öğleden sonra hava gıcıklık yapmazsa maiden! :yuppi:

Emre Kaman' Alıntı:
X5'le uğraşarak saati 3 etmişim :) Daha bitmedi ama..
.......
Sabah devam edilecek bir-iki saatlik daha iş var. Yarın öğleden sonra hava gıcıklık yapmazsa maiden! :yuppi:

Mutlaka video bekleriz :halay: :yuppi: