FLY SKY FS-i6s

FLY SKY FS-i6s

valla tehtit falan yok 3 aydır falan forumdayım ne sorduysam kullanma klavuzu deniliyor. forum sitelerinin amacını benmi yanlış biliyorum acaba yanlışım varsa düzeltin burda birinin sorunu varsa bilen kişiler çözmeli değilmi bu sitenin amacı bence bu eğer değilse ben gideyim :D
herkeste aman ben ustayım sorular benim seviyemden gelsin tarzı var herkes sizin kadar usta değil belki benim gibi görüp heveslenmiş bu işe girmiş hiç bilgisi olmayan arkadaşlar olabilir değil mi ?
eğer bu rc işinin eğitimi kursu varda önce oraya gidip sonra bu siteye gireceksem onuda söyleyin.
Bir otomobil formunda yazarım gerekirse gidip video cekip anlatıp yolluyorum inanmayabilirsiniz yakın illerdeki arkadaşlara yardım için yanına bile gidiyoruz bunu beklemiyorum ama en azından klavuza bakmayı bende biliyorum söylemenize gerek yok.

yazan diğer arkadaşlara ise ben diğer kanalların çalışma prensibini öğrenmek, servolarda nasıl kullanırım onu öğrenmek istiyorum mesala uçakta iniş takımı yada ışık gibi işlerde kullanmak istiyorum

kumanda fs i6s
alıcı bu kumandanın 10 kanallı alıcısı i10a olması lazım bilenler bilir belki tam kodunu yazamadım.
niyetim kimseyle tartışmak kalbini kırmak değil onun için klavuzdan bahsedecekseniz yazmayın dedim

FLY SKY FS-i6s

Alıcıdaki fazla kanala hangi switchin atanacagi menu var. Tek kademeli switch i atarsiniz on-off yapabileceginiz bir fonksiyonu yerime getirir. İniş takimi,ışık vs size bagli. Benim kumandam da böyle kumanda menusunu biraz kurcalamak gerek

FLY SKY FS-i6s

Ok tuşuna uzun basılır
Fonksiyon menusune girilir
Aux Channel seçilir
5,ve 6 ya istediğiniz switch yada potans atanır.

DragonFLY

FLY SKY FS-i6s

kadir bey teşekkürler...

ercan bey şuan kumanda yanımda yok aux menüsünden 7 , 8 ve diğerlerinide secebiliyoruz değilmi?
birde ironiyi anladım ercan bey :) yalnız ok tuşu derken açma tuşunu kastediyorsanız bende iki tuşa birden basmak gerek :)

FLY SKY FS-i6s

Ercan cinar bey cok tesekkurler sizin dediginiz gibi ayarladim kendime gore simdi 10 kanalida kullanabiliyorum ancak kumandanin altinda key 1 ve key 2 boşta kaldi onuda ya sizin onerinizle yada kendi cabalarim bulurum insallah ama sorunum cozuldu sagolun