FLYSKY FS-T6 ARIZA

bekir1991

Yeni Uye
FLYSKY FS T6 6 kanal kumanda almıştım ama kanal 2 de sorun var ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz kolay gelsin

FLYSKY FS-T6 ARIZA

Öncelikle uye olup hemen konu acmak yerine, üyelik sonrası gelen mesajı okuman gerekiyor bence...

Sent from my iPhone using Tapatalk

FLYSKY FS-T6 ARIZA

kusura bakmayın acele ettim biraz

FLYSKY FS-T6 ARIZA

Bekir ilk olarak bu bir potans arızası gibi görünüyor içini şimdi hatırlamıyorum her kanal ayrı soketle karta bağlı ise diğer kanallardan birisi ile yerini değiştir arıza obur kanala geçerse kesinlikle potans arizasidir.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Bekir ilk olarak bu bir potans arızası gibi görünüyor içini şimdi hatırlamıyorum her kanal ayrı soketle karta bağlı ise diğer kanallardan birisi ile yerini değiştir arıza obur kanala geçerse kesinlikle potans arizasidir.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de Celalettin abimize aynen katılıyorum. İçini açıp, o hareket eden stick ait kabloları takip etmekte fayda var.

FLYSKY FS-T6 ARIZA

çok teşekkür ederim en yakın sürede dediklerinizi uygulayıp burdan haberdar ederim çok sağolun

FLYSKY FS-T6 ARIZA

arızalı olan potansiyometrenin içini açıp en ince zımpara ile üstünden hafif bir kere geçtim mendil ile temizleyip kapattım sorun ortadan kalkmış oldu şuan denemelerimi yapıcam herkese iyi uçuşlar :halay: :yuppi:

FLYSKY FS-T6 ARIZA

Hadi gözün aydın sorunun çözülmesine sevindik :)

Sent from my iPhone using Tapatalk