[Foto]: 09.05.2015 - Ankara // Bizim Ekipten Eskişehir Provası :))

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gobline bir Sipirit, bir HC-3SX yakışır Ardacim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yok abi şaka diyorum zaten 3gx'e bu kadar vefalı olduğum yeter. :thumbup:

Sipirit özelikle aklımda. :)

Recep Şurgun' Alıntı:
Yok artık kanka 3gx mi yakışır o modele skookum takalim kardeşim :) :halay:

3gx düşmanı. ;D

700'e 3gx takarsam sen uçuşlara gelmezsin artık 600'ü arabanın içinden izlediğiniz gibi :lol: :lol:

[Foto]: 09.05.2015 - Ankara // Bizim Ekipten Eskişehir Provası :laugh:

Arda Erkan' Alıntı:
Yok abi şaka diyorum zaten 3gx'e bu kadar vefalı olduğum yeter. [emoji106]

Sipirit özelikle aklımda. :)

3gx düşmanı. ;D

700'e 3gx takarsam sen uçuşlara gelmezsin artık 600'ü arabanın içinden izlediğiniz gibi [emoji38] [emoji38]
Ahahah yok be kardeşim :D hava şartları diyelim biz ona :D

Arda ya 700 ü verirkende geçti bu muhabbet buna da kesin 3GX takar arda dedik ama 600 e kıyamıyorum olduğu gibi kalsın yoksa bunada takardım gibi bi tepki geldi :)

ogulcan acar' Alıntı:
Arda ya 700 ü verirkende geçti bu muhabbet buna da kesin 3GX takar arda dedik ama 600 e kıyamıyorum olduğu gibi kalsın yoksa bunada takardım gibi bi tepki geldi :)
Benim 700'de 3GX var bunda şaşırılacak birşey yok ki. :laugh: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Benim 700'de 3GX var bunda şaşırılacak birşey yok ki. :laugh: :lol:
Abi nedir bu 3GX aşkı ah bi anlasam :) hemde bu kadar muazzam üniteler varken her ikinizinde elinin altında :)

Türker beyin 180 ni 3sx var 700 de 3gx bende olsa tam tersi olurdu :)

SM-G900F cihazımdan gönderildi

ogulcan acar' Alıntı:
Abi nedir bu 3GX aşkı ah bi anlasam :) hemde bu kadar muazzam üniteler varken her ikinizinde elinin altında :)
İlk ünite hiçbir zaman unutulmaz Oğulcan, senin tabirinle ilk aşk diyelim. :)

Türker Akgün' Alıntı:
İlk ünite hiçbir zaman unutulmaz Oğulcan, senin tabirinle ilk aşk diyelim. :)

tamam abi anladık ihanet etmek istemiyosunuz ilk aşkınıza ama bare X3 e falan takıp uç niye 700 :)

ogulcan acar' Alıntı:
tamam abi anladık ihanet etmek istemiyosunuz ilk aşkınıza ama bare X3 e falan takıp uç niye 700 :)
Benim görüşüme göre rescue sistemli FBL ünite en çok uçtuğun, hareket denediğin heli de olmalı. Çünkü en çok kırım riski bana göre o modelde. Benim 700 genelde evde güzel duruyor :laugh: sahaya nadiren geliyor. Üzerine taktığım BD-3SX'in evdeyken kime ne faydası var diye düşünüyorum. :lol:

Gönül isterki her helide olsun ama malum duygusal sebepler. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Benim görüşüme göre rescue sistemli FBL ünite en çok uçtuğun, hareket denediğin heli de olmalı. Çünkü en çok kırım riski bana göre o modelde. Benim 700 genelde evde güzel duruyor :laugh: sahaya nadiren geliyor. Üzerine taktığım BD-3SX'in evdeyken kime ne faydası var diye düşünüyorum. :lol:

Gönül isterki her helide olsun ama malum duygusal sebepler. :laugh:

Senin durum şimdi oldu abi tamamen katılıyorum sana ama arda da durum biraz farklı tabi :)

Turker abiyle nesen seviyoruz 3gxi bu kadar soyleyim. :laugh: Cunku tam anlamiyla plug and play bir unite. :)

*Pc ye baglamadan sahada aci olceriniz olsun ayar yaparsiniz.Gain ayarlarini potlardan yapabilirsiniz.
*Cift sattalite destegi var.Ve ustundeki muazzam dugme sayesinde hem dsmx hem dsm2 olarak gosterebiliyorsunuz.Dogru bindda her seferinde sorunsuz tanir.
*Telemetrinizmi var takin direk calissin.
* Dahili governoru var.Sensoru takin direk calissin.

3gx Y kablo filan gerektirmez.Her boyutta nitro ve elektrikli heli icin uygundur.Tam anlamiyla tak ve calistir bir unite. :thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
Turker abiyle nesen seviyoruz 3gxi bu kadar soyleyim. :laugh: Cunku tam anlamiyla plug and play bir unite. :)

*Pc ye baglamadan sahada aci olceriniz olsun ayar yaparsiniz.Gain ayarlarini potlardan yapabilirsiniz.
*Cift sattalite destegi var.Ve ustundeki muazzam dugme sayesinde hem dsmx hem dsm2 olarak gosterebiliyorsunuz.Dogru bindda her seferinde sorunsuz tanir.
*Telemetrinizmi var takin direk calissin.
* Dahili governoru var.Sensoru takin direk calissin.

3gx Y kablo filan gerektirmez.Her boyutta nitro ve elektrikli heli icin uygundur.Tam anlamiyla tak ve calistir bir unite. :thumbup:

Bak bu konuda kesinlikle kardeşim haklısın ben bu kadar pratik bir ünite daha görmedim ama uçuş farkıda ben değil sen tecrübe ettin kardeşim :halay: :laugh: