[Foto]: 09.05.2015 - Ankara // Bizim Ekipten Eskişehir Provası :))

[Foto]: 09.05.2015 - Ankara // Bizim Ekipten Eskişehir Provası :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ilk Mesajdaki videolari henuz yeni izleme firsatim oldu :embarras: unutmadan soyleyeyim ogulcan ilk ucusu ve son HC-3sx videolarini merakla bekliyoruz.

Diger taraftdan hem recepin hem de ogulcanin modeller usta parmaklarda resmen hosmus :halay: 570 su halindeki performansi bence de kesimlikle yeterli :thumbup: Ekip harikasiniz :bravo:

Abi teşekkürler.:) Merakla beklenen titan videosundan sonra 570 in ilk maiden uçuşunuda paylaşırım. :thumbup:

Video bana süpriz yaptı telden yüklenmiş kendi kendine. :lol:

Sicağı sicağına paylaşıyım bende o zaman. :RCKolik:

Goblin 570 / HC3SX / Maiden uçuşu

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arda Erkan' Alıntı:
Video bana süpriz yaptı telden yüklenmiş kendi kendine. :lol:

Sicağı sicağına paylaşıyım bende o zaman. :RCKolik:
Bu durumda kendi kendine yukleme yalan telefona Tesekkur etmek durumundayiz :laugh: :D Evet uniteni performansi hakkinda ne dusunuyorsun. Bir onceki sayfada begendigini yazmistin yanlis hatirlamiyorsam ??

Bu arada aklinda olsun Ikon farkli olarak HC-3sx unite uzerinde hic EXPO yok. Yani ikona gore daha seri olmasi lazim. Zira 570+ikonu biraz sagir bulmustun yanlisim yoksa ??

Bu durumda kendi kendine yukleme yalan telefona Tesekkur etmek durumundayiz :laugh: :D Evet uniteni performansi hakkinda ne dusunuyorsun. Bir onceki sayfada begendigini yazmistin yanlis hatirlamiyorsam ??

Bu arada aklinda olsun Ikon farkli olarak HC-3sx unite uzerinde hic EXPO yok. Yani ikona gore daha seri olmasi lazim. Zira 570+ikonu biraz sagir bulmustun yanlisim yoksa ??

Abi senin verdiğin kumanda ayarlarının aynısını geçirdim.İkon ve brainden sonra gerçekten huzur geldi. Benim için resmen ölü goblindi. :laugh:

İlk mesajdaki uçuş videosunda belirttiğim üzere hardcorea çekip, agilityleri sona dayadık. Ama model hala son derece sağırdı.
Kumandadan, 120 rate ve -50 expo verince o uçuş çıktı ama hala benim 3gx ünitedeki + expolu halinin çeyreği bile değildi. :lollol:

Ben anlamadım ama ünitenin uçuş performansı böyle değildir diye düşünüyorum. Mümkün oluyorsa üniteden expoları sıfırlamak ve cylic açılarını kontrol etmek lazım.Gerçi cylic açılarını tahmini olarak açtık ama sonuç yine değişmedi.

380'de de ikon var mesala bana göre bitik, kimseler yok sticklerde. :laugh:

Allah Allah Ikon Hard 3D modunun bu kadar sağır olmaması lazım ?? Mesela Türker Gaui X3 de Hard 3d biraz fazla atık buldu ve Soft 3d (ismi yanlış olabilir, 2 seçenek diyelim) geçirdi. Bu ayarlar tabii ki tercih meselesi ama sana bu kadar sağır gelmesi enteresan ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Allah Allah Ikon Hard 3D modunun bu kadar sağır olmaması lazım ?? Mesela Türker Gaui X3 de Hard 3d biraz fazla atık buldu ve Soft 3d (ismi yanlış olabilir, 2 seçenek diyelim) geçirdi. Bu ayarlar tabii ki tercih meselesi ama sana bu kadar sağır gelmesi enteresan ??

Abi sadece bana değil Oğulcanada sağır geliyordu zaten. Ya bizim bt ile yaptğımız ayarlar aktif olmuyor yada başka bişe var artık. O üniteleri ben kurmadığım için tam olarak hakimde değilim. Pc ye bağlayıp tüm ayarlarına yeniden bir bakmak lazım.

Arda Erkan' Alıntı:
Abi sadece bana değil Oğulcanada sağır geliyordu zaten. Ya bizim bt ile yaptğımız ayarlar aktif olmuyor yada başka bişe var artık. O üniteleri ben kurmadığım için tam olarak hakimde değilim. Pc ye bağlayıp tüm ayarlarına yeniden bir bakmak lazım.
Yok ben de zaten ünitenin ayarları ile ilgili farklı bir sıkıntı oldugunu düşünüyorum zaten :)

Yok ben de zaten ünitenin ayarları ile ilgili farklı bir sıkıntı oldugunu düşünüyorum zaten :)

Abi butur sikintilar hep benden cikiyo zaten baska yerde aramayin problemi :)

Arkadaşlar kesinlikle ünitenin ayarlarında bir problem olmalı, ikon özellikle de Hard 3D modunda fazlasıyla agresif bir karakter veriyor. Bir kullanıcının atımları zayıf bulması bana pek olası gelmiyor. :rolleyes:

Türker Akgün' Alıntı:
Arkadaşlar kesinlikle ünitenin ayarlarında bir problem olmalı, ikon özellikle de Hard 3D modunda fazlasıyla agresif bir karakter veriyor. Bir kullanıcının atımları zayıf bulması bana pek olası gelmiyor. :rolleyes:
Abi belkide cidden öyle ama cidden stick hareketlerini izleyince model çok sağır kalıyordu hatta ters Expo bile verdik :D gene sağır di :)

Recep Şurgun' Alıntı:
Abi belkide cidden öyle ama cidden stick hareketlerini izleyince model çok sağır kalıyordu hatta ters Expo bile verdik :D gene sağır di :)

Recep her ne kadar öyle olsada ikon ve brain sağır diyemeyiz.

Ben kesinlkle yeniden kurulum ile düzeleceğini düşünüyorum. Adım gibi eminim diyebilirim hatta. :laugh:

Bir gün 380 için masa başı yaparız. :thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
Recep her ne kadar öyle olsada ikon ve brain sağır diyemeyiz.

Ben kesinlkle yeniden kurulum ile düzeleceğini düşünüyorum. Adım gibi eminim diyebilirim hatta. :laugh:

Bir gün 380 için masa başı yaparız. [emoji106]
Kesinlikle kardeşim biz bi yerde hep hata yaptık ama nerde bence hep telefondan bluetooth ile ayar yapmaya çalıştık ondan ünite ayarları tam ya almadı yada bi sıkıntı oldu bence bilgisayardan sıfırdan kurulum yapsak duzelicektir :)

Recep Şurgun' Alıntı:
Kesinlikle kardeşim biz bi yerde hep hata yaptık ama nerde bence hep telefondan bluetooth ile ayar yapmaya çalıştık ondan ünite ayarları tam ya almadı yada bi sıkıntı oldu bence bilgisayardan sıfırdan kurulum yapsak duzelicektir :)

Kardeşim biz bir yerde hata yapmadıkda bt ile gönderdiklermizi kayıt etmiyorsa bilmiyorum. :laugh:

Pc kurulumu ile bakarız bir ara bende merak ettim.Goblin 700 için ikon almayı düşündüğüm için daha çok merak ettim. :laugh:

Olmadı 3gx mi taksam. :lol: :lol:

Gobline bir Sipirit, bir HC-3SX yakışır Ardacim :)

Arda Erkan' Alıntı:
Kardeşim biz bir yerde hata yapmadıkda bt ile gönderdiklermizi kayıt etmiyorsa bilmiyorum. :laugh:

Pc kurulumu ile bakarız bir ara bende merak ettim.Goblin 700 için ikon almayı düşündüğüm için daha çok merak ettim. :laugh:

Olmadı 3gx mi taksam. [emoji38] [emoji38]
Yok artık kanka 3gx mi yakışır o modele skookum takalim kardeşim :) :halay: