[Foto]: 3. ANKARA BULUŞMASI

Herkeze selamlar bugün cidden çok güzel bir buluşma oldu :halay: Arda kardeşimle beraber alana gittik ordaki arkadaşlar abiler sohbet muhabbet çok keyifliydi ankara semalarında ilk kez piper'ı havalandırdık çok şükür kazasız belasız indirdik :lollol: pis tam bir uçak pisti olmasada genede çok güzeldi :thumbup: Arda kardeşimde :RCKolik: tshirt'u ie Cidden modelleri konuşturdu 600 nitro ile 7 dkklık son uçuşu göz doldurdu. Bu arada Mehmet abi elimizde fazla varsa bende istiyorum abi tshirt'ten :laugh: borcumuz ne ise bildirirsin abi :saygilar: buluşmayı organize eden İsa bey'e tekrardan teşekkür ederim tüm Rckolik ailesinede saygılar :saygilar:

Benim telefon ile çekilmiş bazı görseller : :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ooo videoya bayıldım abi valla. Eline , emeğine sağlık :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Arda kardeşim her zamanki gibi pilotajını konuşturmuş yine. :bravo:

Türker abi Arda'nın maşallahı var valla nazar deyecek diye korkuyorum :)

Mehmet abi çok teşekkürler. Tişörtümüzü havaların ısınmasıyla beraber severek giyiyoruz. :thumbup: Ayrıca tişörtümüzün kadrajda olduğu güzel bir video daha var elimde, onuda ben eklerim. :)

Türker abi çok teşekkürler. Biraz gözlerimiz ağrıdı ters ışıktan dolayı, güneşe doğru uçtum ama güzel görüntüler çıkmış. :)

Tekrar gelen herkesin ayağına sağlık.:thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
ooo videoya bayıldım abi valla. Eline , emeğine sağlık :saygilar:

Teşekkürler Arda :)

Bu arada, Recep, Piper videosunu da yüklüyorum şimdi. Daha doğrusu yüklemeyi başlattım, sabaha kadar açık kalacak bilgisayar. Uyku moduna giriyorum yavaş yavaş :laugh:

Isa Sarı' Alıntı:
Teşekkürler Arda :)

Bu arada, Recep, Piper videosunu da yüklüyorum şimdi. Daha doğrusu yüklemeyi başlattım, sabaha kadar açık kalacak bilgisayar. Uyku moduna giriyorum yavaş yavaş :laugh:
merakla bekliyorum :) iyi geceler hocam :)

Süper bir buluşma olmuş gerçekten videolar fotolar harika gözüküyor. Herkesin emeğine saygı kumanda stiklerne sağlık süper :D :RCKolik: :RCKolik: :saygilar:

Recep sana ölçü olarak L olur XL mı. Normalde kalmadı tişört ama bir seyler ayarlamaya çalışalım inşallah :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu arada Ardacim yine nitro ile sahana bir uçuş yapmışsın, tebrikler kardeşim :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Recep sana ölçü olarak L olur XL mı. Normalde kalmadı tişört ama bir seyler ayarlamaya çalışalım inşallah :)

mehmet abim valla benim beden L ama ne olursa abi [emoji1]

Bu güzel buluşmaya gelemediğimiz için oğlum ile oturup ağladık. :'( :'( :lol: :saygilar:

HAKKETTEN ANKARA PATLADI GİTTİ VALLA:):):)

ARDA PİLOTAJIN MÜKEMMEL GELİŞMİŞ ESKİŞEHİRDE BULUŞURSAK CANLI İZLEMEK ÇOK İSTERİM.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
HAKKETTEN ANKARA PATLADI GİTTİ VALLA:):):)

ARDA PİLOTAJIN MÜKEMMEL GELİŞMİŞ ESKİŞEHİRDE BULUŞURSAK CANLI İZLEMEK ÇOK İSTERİM.

Benimde canlı izlemeyi çok istediğim pilotajlardan biriside sensin Erhan.

Sizin beğenileriniz beni mutlu etsede ben o kadar geliştiğini düşünmüyorum hobideki 4.senem fakat
sanıyorum en aktif yılım bu. :laugh: Eskişehir'e kısmet olursa geleceğiz. :)

Recep kardeşimin çektiği bir diğer uçuş videom. Kendisinin eline sağlık özelikle kadrajı çok beğendim. Umarım sizlerde beğenirsiniz. :thumbup:

Telemetri alarmı yüksek sicaklık için ötüp durdu. Bu beni biraz tedirgin etti sicaklıktan dolayı ama pek aldırış etmedim. :lol: Max 150 derece görmüş lakin inişten sonra motor bloğum buz gibiydi.
Tam tersi zengindi motor. Parmak usulünü baz alıp, sensörün cilveleri diyorum. :laugh:

Ankara'da bahar yeni geldiği için motor bu kadar sicak havaya göre ayarlı değildi haliyle fakat motor ayarı yapmayada üşendim, performans düşüktü tabi. Stickleride ona göre çektim. :laugh:

Ayrıca 7 dk'ya yakın uçması tabi ki harika fakat işin upload tarafınıda düşünmek gerekiyormuş. :lol:

İyi seyirler. :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol