[Foto]: 3. ANKARA BULUŞMASI

Arda Erkan' Alıntı:
Recep kardeşimin çektiği bir diğer uçuş videom. Kendisinin eline sağlık özelikle kadrajı çok beğendim. Umarım sizlerde beğenirsiniz. [emoji106]

Telemetri alarmı yüksek sicaklık için ötüp durdu. Bu beni biraz tedirgin etti sicaklıktan dolayı ama pek aldırış etmedim. [emoji38] Max 150 derece görmüş lakin inişten sonra motor bloğum buz gibiydi.
Tam tersi zengindi motor. Parmak usulünü baz alıp, sensörün cilveleri diyorum. :laugh:

Ankara'da bahar yeni geldiği için motor bu kadar sicak havaya göre ayarlı değildi haliyle fakat motor ayarı yapmayada üşendim, performans düşüktü tabi. Stickleride ona göre çektim. :laugh:

Ayrıca 7 dk'ya yakın uçması tabi ki harika fakat işin upload tarafınıda düşünmek gerekiyormuş. [emoji38]

İyi seyirler. :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
ahaha aynen kardeşim upload kismi harbi sikinti malum 1 gb i geçiyor :D

Videolar kısmı güncellenmiştir:

İyi seyirler :)

Isa Sarı' Alıntı:

ellerine saglik video cok guzel olmus :) hocam

Guzel bir bulusmaydi herkeze tesekkurler modeli son anda toparlayip geldim 3 pil ucabildim Recep hocamin ucagi gormedim gorseydim
Musa ile pesine takilir guzel bi kol kanat ucusu yapardik minilerle birdahaki sefere insallah iki videoda bende var vakit bulurisim editleyecem
terkrar ucmak gorusmek uzere beyler herkeze tesekkurler ozellikle Arda hocama uzun zaman sonra nitro kokusu tattirdi bize guzel bir ucus esliginde

Recep Şurgun' Alıntı:
ellerine saglik video cok guzel olmus :) hocam

Aynen harika olmuş. :) Seninde eline sağlık kardeşim. Çok güzel olmuş uçuş :halay:

mehmet kocak' Alıntı:
Guzel bir bulusmaydi herkeze tesekkurler modeli son anda toparlayip geldim 3 pil ucabildim Recep hocamin ucagi gormedim gorseydim
Musa ile pesine takilir guzel bi kol kanat ucusu yapardik minilerle birdahaki sefere insallah iki videoda bende var vakit bulurisim editleyecem
terkrar ucmak gorusmek uzere beyler herkeze tesekkurler ozellikle Arda hocama uzun zaman sonra nitro kokusu tattirdi bize guzel bir ucus esliginde

Mehmet hocam teşekkürler beğenmenize sevindim. :thumbup:

mehmet kocak' Alıntı:
mehmet hocam valla pistten dolayi tereddut vardi ama insallah bir dahaki sefere hep beraber ucariz :)

Arda Erkan' Alıntı:
Aynen harika olmuş. :) Seninde eline sağlık kardeşim. Çok güzel olmuş uçuş :halay:

Mehmet hocam teşekkürler beğenmenize sevindim. [emoji106]
Sağol kardesim senin yerini tutmaz ama :) iyi kotu uctuk bizde

Recep hocam ben ucagi gorseydim kesin musaya soylerdim pesinden gidelim diye guzel bide video cekerdik arsivlil olurdu bidahaki sefere

Isa Sarı' Alıntı:

Elinize sağlık İsa bey, buluşmalar böyle videolarla taclanınca tadına doyum olmuyor. :halay:

Türker Akgün' Alıntı:
Musa senin içinde helici ruhu var, gel inat etme alalım sana bir heli rahat rahat yaparsın invert'ünü. :laugh: :lol:
Süper. :bravo:

Abi haklısın Heli ayrı bir keyif... ama FPV de ayrı. Ben en iyisi FPV li bir HELİ toparlıyim :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Elinize sağlık İsa bey, buluşmalar böyle videolarla taclanınca tadına doyum olmuyor. :halay:

Teşekkürler Türker Bey. "Neden daha fazla video çekmedim?" diye pişman oldum açıkçası. Bundan sonraki buluşmalar için daha iyi videolara söz vereyim şimdiden :)

Yeni videoları ancak az önce izleme fırsatım oldu arkadaşlar :)

Recep öncelikle tebrikler iniş özellikle pistin durumu göz önüne alındığında gerçekten bence çok başarılı idi.

Musa'nın da maşallah var :halay: Quadro uçuşlarını görünce insan keşke helici olsaydı demekten alamıyor :laugh:

Arda Erkan' Alıntı:
Recep kardeşimin çektiği bir diğer uçuş videom. Kendisinin eline sağlık özelikle kadrajı çok beğendim. Umarım sizlerde beğenirsiniz. :thumbup:
....
Ayrıca 7 dk'ya yakın uçması tabi ki harika fakat işin upload tarafınıda düşünmek gerekiyormuş. :lol:
Arda daha önce belirtmiştim ama bu video çok net ortaya çıkmış. Güneşe doğru gerçekten iyi uçmuşsunuz ki oldukça zor olabiliyor bu pozisyon. Bu uçuşta Recep kardeşimizin kadraji ile farklı ve güzel olmuş ellerine sağlık.

Bu arada Türker'in Nitro ile yaptığı 7-8 dak uçuşlar sonrası benzer sıkıntıları ben de yaşıyorum :laugh: Bu nedenle çekim sırasında yorulunca, ki 4 dak falan yapıyor, çekimi yarıda kesiyorum :laugh:

Isa Sarı' Alıntı:
Teşekkürler Türker Bey. "Neden daha fazla video çekmedim?" diye pişman oldum açıkçası. Bundan sonraki buluşmalar için daha iyi videolara söz vereyim şimdiden :)
Bu sözü unutmaz ve hatırlatırız haberin olsun Isa :laugh: Şaka bir yana, senin de ellerine ve emeğine sağlık, tekrar teşekkür ederiz :thumbup:

Isa Sarı' Alıntı:
Videolar:

Emeği geçen tüm arkadaşlara bu güzel etkinliği bizlerle paylaştıkları için teşekkür ederim.

Bir quadcopter meraklısı olarak Serdar senin o uçağı takip videonu ayrıca çok beğendiğimi belirtmek isterim. Artık Burak'ın cessnasını da böyle çekmen dileği ile. (Tabii eğer uçağı uçurmayı öğrenirsek ve havada kalmayı becerebilirswk :thumbup: )

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yeni videoları ancak az önce izleme fırsatım oldu arkadaşlar :)

Recep öncelikle tebrikler iniş özellikle pistin durumu göz önüne alındığında gerçekten bence çok başarılı idi.

Musa'nın da maşallah var :halay: Quadro uçuşlarını görünce insan keşke helici olsaydı demekten alamıyor :laugh:
Arda daha önce belirtmiştim ama bu video çok net ortaya çıkmış. Güneşe doğru gerçekten iyi uçmuşsunuz ki oldukça zor olabiliyor bu pozisyon. Bu uçuşta Recep kardeşimizin kadraji ile farklı ve güzel olmuş ellerine sağlık.

Bu arada Türker'in Nitro ile yaptığı 7-8 dak uçuşlar sonrası benzer sıkıntıları ben de yaşıyorum :laugh: Bu nedenle çekim sırasında yorulunca, ki 4 dak falan yapıyor, çekimi yarıda kesiyorum :laugh:
Bu sözü unutmaz ve hatırlatırız haberin olsun Isa :laugh: Şaka bir yana, senin de ellerine ve emeğine sağlık, tekrar teşekkür ederiz [emoji106]
Mehmet abi senden boyle duymak cidden beni sevindiriyor abi :) cok sagolasin :yuppi: güneşe karsi ucma konusunda cidden abi zor oldu bi ara model inverte mi gecti acaba diye şüphe bile ettim valla :D ama cok sukur sıkıntı olmadi eskisehir bulusmasina sakliyorum asil abi valla iple cekiyorum desem yeridir :D

Bu da Google+'ın bizlere (daha doğrusu Arda'ya) bir süprizi :) (yüklenmesi için biraz bekleyiniz).

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol