[Foto]: Yuvacik Heliport Buluşması - 09.08.15

Kırım yaşayanlara geçmiş olsun. En kötüsü böyle olsun.
Geçenlerde Ayvalıkta iken birden bire bu böceklerin saldırısına uğradık. Yüzlercesi etrafımızı sardı ama kısa sürede uzaklaştılar.

Mehmet abi paylaşım için teşekkürler , size imrenmemek elde değil. Masa , şemsiye , çiğ köfte , helikopter , muhabbet , dostluk daha ne olsun :D

Su sıcak günlerde güzel buluşma yapmışsınız, tebrikler. İz mir ekibi olarak biz biraz kaytardık 1-2 aydır. :)

Kırım yasayan arkadaşlara geçmiş, birdaha ki buluşmanız da eğlenceli olsun :)

evet arda teşekkürederim 450 yi aldığım günden beridir ben daha önce sanki hiç model uçurmuyormuşum.450 nin duruşu uçuşu gayet keyifli ve diğer uçurduğum mikrolarla alakası olmadığından onun verdiği uçuş hızı benide biraz havaya soktu similatörde yaptıklarımı denemek istedim tona güzeldi mehmet abinin dediği gibi 2. yi atmayacaktım sonuç rescuıe üstünde olmayınca elimiz büyük ders oldu.
sonuç çok keyifli bir gün ardından enkısa zamanda heliyi aktif hale getirmek. :RCKolik:

şemsiyeler 10 numara altta karpuzlar eksik %p getiren arkadaşın eline sağlık.o kadar yükü getirip kurmak taşımak arabaya yüklemek gerçekten büyük eziyet.sizleri bi arada görmek çok güzel.ekip baya büyümüş mehmedim.Türkere selam söyle.bi ara sizleri ziyaret etmek isterim.gerçi yaklaşık iki yıldır bende uçaklara el sürmedim ya olsun. ha bu arada benim böcek ne alemde. şunu bi ayarla artık 3 sene oldu yeminle

Güzel yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Ortamı az da olsa sizinle paylaşıp aktarabiliyorsak ne mutlu bize :halay:

Cahit Kaş' Alıntı:
Kırım yaşayanlara geçmiş olsun. En kötüsü böyle olsun.
Geçenlerde Ayvalıkta iken birden bire bu böceklerin saldırısına uğradık. Yüzlercesi etrafımızı sardı ama kısa sürede uzaklaştılar.
Cahit hocam bizde de aynen öyle oldu. Birden geldiler ve kısa süre sonra ortadan kayboldular. 2 Senedir bu alanı kullanıyoruz, ilk defa gördük böyle bir şey :rolleyes:

Hüseyin GENCER' Alıntı:
şemsiyeler 10 numara altta karpuzlar eksik %p getiren arkadaşın eline sağlık.o kadar yükü getirip kurmak taşımak arabaya yüklemek gerçekten büyük eziyet.sizleri bi arada görmek çok güzel.ekip baya büyümüş mehmedim.Türkere selam söyle.bi ara sizleri ziyaret etmek isterim.gerçi yaklaşık iki yıldır bende uçaklara el sürmedim ya olsun. ha bu arada benim böcek ne alemde. şunu bi ayarla artık 3 sene oldu yeminle
Sağolsun Murat bu işi hallediyor, üşenmeden :halay: Valla biz de seni özledik abi. En kısa süre içerisinde bir planlama yapta hasret giderelim ;) Unutmadan sen o kadar zaman arayıp, sormayınca senin böcek (HK Heli) hakkın rahmetine kavuştu :lollol: :lol:

Sen nasrettin hocadan örnek almadınmı ilk doğuracak sonra ölecek..ilk işim sizleri görmek gelince.sevgilerimle

Hüseyin GENCER' Alıntı:
...Türkere selam söyle
Biri beni mi andı nedir, kulaklarım çınlıyor. :laugh: İlk fırsatta görüşmek üzere Hüseyin abi, özlettin kendini iyice...

gardaşlarım sizde gelip gitmediniz hiç ..oturup bi özlem gidersek.ömer abiyle taner abiyide alın gelin eylülde kokoreçler benden

recep babayıda alın ha

Hüseyin GENCER' Alıntı:
gardaşlarım sizde gelip gitmediniz hiç ..oturup bi özlem gidersek.ömer abiyle taner abiyide alın gelin eylülde kokoreçler benden
KOKOREÇLER sendense hemen geliyoruz abi :laugh: :bravo: :halay: