[Foto]: Yuvacik Heliport Buluşması - 25.01.15

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Dunku ruzgarli havadan sonra bugun hava biraz daha guzel ve gunesliydi. Biz de firsati kacirmadik ve Turker kardesim ile beraber Yuvacik heliportta kactik :halay:

Bugun forumumuza yeni katilan Kocaeli'nden Sercan kardesimiz de bizlere katildi, kendisi ile tanisma imkanimiz oldu.

Videodan da gorulecegi uzere sagolsun Turker bizleri kirmayip Sercan kardesimize el verdi :laugh: Insallah ilerleyen gunler de Sercan'in muthis ucuslarini da izleme imkanimiz olacak :thumbup:

Gunun diger guzel bir gelismesi ise Goblin 570 ile ILK FUNNEL denemelerime basladim. Boylece koskoca 2014 yilini hepi topu 3 yeni hareket (Half piro, Hurricane, Funnel) ile kapatmis oldum :laugh: ;D Bu hizla gidersem 70 yasinda Tareq gibi ucabilecegim :lollol: :lol:

Ucus videolarimiz yarina insallah.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mükemmel bir gündü benim için çok çok çok iyi oldu :)

Mehmet abi ve Türker abi ye sonsuz teşekkür ediyorum buradan

Ellerinize sağlık , Mehmedim daha ne olsun , bu yaştan sonra bu seviyeye gelmek bile mucize , asıl ben şunu merak ediyorum , Tareq bizim yaşlarda başlasaydı bu işe acaba nasıl uçardı :D Forumlarda başlık açardı artık ,'' helimin flybarı kırıldı uçmuyor '' diye... :lol:
Eeee Sercan , ustaların yanındaydın bugün , nasılmış , yerinde olsam bir güzel tedrisatlarından geçerdim.Çok şanslısın...
Keşke ben de oralara yakın bir yerlerde yaşıyor olsaydım da , Türker ve Mehmet kardeşlerimin motivasyonlarından ve bilgilerinden yüzyüze istifade edebilseydim... :'(

Gerçekten keyifli bir gün olmuşa benziyor. Sercan arkadaşımızda çok şanslı. Keşke istanbul avrupa yakasında da böyle ustalarla görüşme imkanı olsa.

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Gerçekten keyifli bir gün olmuşa benziyor. Sercan arkadaşımızda çok şanslı. Keşke istanbul avrupa yakasında da böyle ustalarla görüşme imkanı olsa.
Ahmet Avrupa yakasında yaşayan birisi olarak sen de çok şanslısın aslında.

Kemerburgaz ve Hazerfen grupları var o tarafta ve her hafta düzenli olarak buluşuyorlar ;)

Hezarfen grubunu daha çok uçakçıların olduğu bir grup olarak biliyorum da Kemerburgaz grubunu hiç duymadım :)

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Hezarfen grubunu daha çok uçakçıların olduğu bir grup olarak biliyorum da Kemerburgaz grubunu hiç duymadım :)
Mordo abimiz sana yardımcı olacaktır Ahmet ;)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Eeee Sercan , ustaların yanındaydın bugün , nasılmış , yerinde olsam bir güzel tedrisatlarından geçerdim.Çok şanslısın...
Keşke ben de oralara yakın bir yerlerde yaşıyor olsaydım da , Türker ve Mehmet kardeşlerimin motivasyonlarından ve bilgilerinden yüzyüze istifade edebilseydim... :'(

Çok güzel bir gündü benim için. Yeni olmamdan kaynaklanan bir sorun vardı sadece :) . Kendileri çok teknik konuştukları için biraz yabancı kaldım sanırım :)

ama gerek Türker abi gerek Mehmet abi ellerinden geldiğince bana en ince ayrıntıya kadar bır cok seyi anlattılar , bilgi sahibi ettiler. Bundan sonra onlar benden bıkana kadar sanırım hep buluşmalarına katılıcam gibi gözüküyor :)

Sercan ADAK' Alıntı:
Çok güzel bir gündü benim için. Yeni olmamdan kaynaklanan bir sorun vardı sadece :) . Kendileri çok teknik konuştukları için biraz yabancı kaldım sanırım :)

ama gerek Türker abi gerek Mehmet abi ellerinden geldiğince bana en ince ayrıntıya kadar bır cok seyi anlattılar , bilgi sahibi ettiler. Bundan sonra onlar benden bıkana kadar sanırım hep buluşmalarına katılıcam gibi gözüküyor :)
Bu kısmı atlamış olabiliriz Sercan :laugh: Ama inan 1 aya kalmaz aynı dili konuşmaya başlarız ;) Tekrar hosgeldin aramıza ve her daim bekleriz buluşmalara :)