GAUI & HALO BLADE & DRYFLUID SPONSORLUK - Doğukan Ocak

Cumartesi günü yüz yüze kutlayacak olsam da, şimdiden de tebrik ederim! Yetenek, azim ve gençlik bir araya gelince böyle güzel sonuçlar çıkıyor. %p

Tebrikler hayırlı olsun %p

Doğukan hayırlı olsun kardeş. İnşallah daha iyi yerlerde görürüz seni......

Doğukan hayırlı olsun gurur duyduk[emoji106]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tebrikler güzel kardeşim, başarılarının devamı gelir umarım.

:saygilar: Doğukan hayırlı olsun,kutlarım seni , bana dişi yağından hemen 2 kutu ön sipariş yaz , gelince haber verirsin , iyi günler diliyorum, :agreed:

Tebrik ederim Doğukan.. :saygilar:

Hayırlı olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dahası ?
Doğukanın Her hafta sonu uçuşlarına canlı canlı şahit olduğumuz için bunlar çok az TR' nin en iyisine ;)

çok kısa sürede gelecekler sana :)p hepsi ;)

Bi taraftan takdirimizi edelim, bi taraftan gerçekçi olalım ve çalışmalarında teşvik edelim :)

Bunu Doğukan da biliyor, bizler de... Şimdi youtube'dan onlarca "isimsiz", "tanımadığımız", "takım pilotu olmayan" kişilerin videolarını paylaşmaya gerek yok.

Belki az ama başlangıç için güzel gelişmeler bunlar :) Daha iyileri de zamanla olacaktır inşallah, tabii ki Doğukan da zamanla daha iyi olacaktır kesinlikle :saygilar:

Hayırlısı olsun. Tebrik ederim. :halay: :halay: :bravo: :bravo: :bravo:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bi taraftan takdirimizi edelim, bi taraftan gerçekçi olalım ve çalışmalarında teşvik edelim :)

Bunu Doğukan da biliyor, bizler de... Şimdi youtube'dan onlarca "isimsiz", "tanımadığımız", "takım pilotu olmayan" kişilerin videolarını paylaşmaya gerek yok.

Belki az ama başlangıç için güzel gelişmeler bunlar :) Daha iyileri de zamanla olacaktır inşallah, tabii ki Doğukan da zamanla daha iyi olacaktır kesinlikle :saygilar:

Rasim haklısın fakat isimsiz, tanımadığımız kişilerin çoğunun babası veya ailesi modelci. Çocukluktan ellerine kumanda veriliyor. Biz bisiklete binerken onlar model uçuruyordu. :laugh:

Bir dunkan bossionda ancak öyle olunuyor. Bunları geçtim çoğu genç çocuklar ve babalarının parası çok. ;D Ayrıca bizim gibi dolar farkından dolayı bir model alınca maaşının tümünü değil yarısını veya belki daha azını veriyorlar. ;D

Şimdi bu ülkede bu vatandaşları getirin. İnanın çoğu hobiyi filan bırakıp geçim derdine düşer. :D

Onların pilotajı iyi olsada bizim bahenemizde çok :hoppa:

Herkese tekrar çok teşekkür ederim , bütün gün yoldaydım Zonguldağa geldim o yüzden cevap atamadım kusuruma bakmayın , tekrar teşekkür ediyorum :saygilar:

Rasim abi o konuda haklısın, daha çok yolumuz var birazda şansımız iyi gitti bu kadarına ulaştık. İnşallah daha iyileride olur, Türkiyede ki imkanlarımız tabikide kısıtlı elimizden gelenle yetinmeye çalışıyoruz. Çalışmalara devam, simülasyona devam :D

Sen bu mütevazı duruşundan ödün vermeyerek çalısmalara devam et, insallah gerisi de gelecek kardeşim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk