Gaui nx4 ayar uçuşları.

efsunkar3356

Kıdemli Uye
Bugün sabah yaptığım ayar uçuşları.

İzlenimlerim :
Model in motoru aşırı soğuk çalışıyor. Iğne yi 0,9 Ã kadar sıkmama rağmen 70 geçmedi. Hatta elle de kontrol ettim bi yanlışlık olmasın diye. Daha fazla sıkmak istemedim. Zaten Rodaj için %20 Nitro almıştım. 13. Ü uçuşu da yaptım bugün. 2 depo kaldı bitmesine. Pilot tr den %30 Rapikon yakıt aldım hazır bekliyor. Ondan sonra Governor Gain ini 50 den 60 çıkarıcam. Kafa turunuda. 2700den 2750 yapıcam. Hafta sonu işallah tekrar paylaşırım videoları ve gelişmeleri.

Iyi seyirler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gaui nx4 ayar uçuşları.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Bugün sabah yaptığım ayar uçuşları. Iyi seyirler.
Hafta ici tek kelime ile harika oldu :bravo: Paylasim icin tesekkurler Erhan. Bu arada herhalde ayarlar bitince 8 dak ve uzeri bir ucuz suresi olacak gibi %p

Gaui nx4 ayar uçuşları.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hafta ici tek kelime ile harika oldu :bravo: Paylasim icin tesekkurler Erhan. Bu arada herhalde ayarlar bitince 8 dak ve uzeri bir ucuz suresi olacak gibi %p
Abi %20de Header tane hariç 8 dakika. Tabi Idıl 2 de.

%30 Nitro da azalır mı kısalır bilemicem. [emoji5] [emoji5] [emoji5]

Gaui nx4 ayar uçuşları.

harika olmuş erhan onümüzdeki yaz bir nx4 te bana toplarız artık bir nitro bendede olsun birde uçak projem var :)

Ynt: Gaui nx4 ayar uçuşları.

Muammer Akbulut' Alıntı:
harika olmuş erhan onümüzdeki yaz bir nx4 te bana toplarız artık bir nitro bendede olsun birde uçak projem var :)
Çok sağol Muharrem. Bu işler kısmet. Ama ilk defa uçarken daha inmicekmiyim diye Kumanda dan zamana baktım. 8 dakka uçuş mükemmel bişey.

Gaui nx4 ayar uçuşları.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Çok sağol Muharrem. Bu işler kısmet. Ama ilk defa uçarken daha inmicekmiyim diye Kumanda dan zamana baktım. 8 dakka uçuş mükemmel bişey.
8 dak uçmaktan insan sıkılır be Erhan :) :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kendimi geliştirmem için bulunmaz fırsat. [emoji48] [emoji48] [emoji48]

Gaui nx4 ayar uçuşları.

Güle güle kullan Erhan, maşallah güzel model.

Gaui nx4 ayar uçuşları.

tamerkaymakci' Alıntı:
Güle güle kullan Erhan, maşallah güzel model.
Hiç sorma Tamer, bugünlerde popülerliğini ne yazık ki iyice kaybeden nitro heliler ile ilgili yeni bir pencere açtı sağolsun Erhan kardeşimiz :thumbup: Al sana durduk yere bir iş daha :laugh: :D

Gaui nx4 ayar uçuşları.

Erhan eline sağlık, uçuşlar harika görünüyor tabi bunun sebebi elbette modelin iyi olması ama burada pilotajında seninki gibi olması lazım bu lezzeti yakalayabilmek için. :bravo:

Artık uçuş süresi yönünden sınırlar tamamen kalktı diyebiliriz sanırım, yorgunluktan stickleri tutamayana kadar uçulabilinir. :lollol: :lol:

Hayırlı uğurlu olsun bence çok doğru bir karar verdin, senin gibi bir pilota böyle bir model şart. %p

Türker Akgün' Alıntı:
Erhan eline sağlık, uçuşlar harika görünüyor tabi bunun sebebi elbette modelin iyi olması ama burada pilotajında seninki gibi olması lazım bu lezzeti yakalayabilmek için. :bravo:

Artık uçuş süresi yönünden sınırlar tamamen kalktı diyebiliriz sanırım, yorgunluktan stickleri tutamayana kadar uçulabilinir. :lollol: :lol:

Hayırlı uğurlu olsun bence çok doğru bir karar verdin, senin gibi bir pilota böyle bir model şart. %p
Abi sen ne yaptın ya. Plotoj senin gözüne iyi gelmiş. Ama bu modelle baya geliştiricem işallah. Çok oturaklı bit model ona bişey diyemem. Cidden sanki 700 boyutunda bir model kullanıyorum. Adana da bile bu MOTOR %20 Nitro ile bu performansı veriyorsa. Bilmiyorum başka yerlerde ne olur.

Gaui nx4 ayar uçuşları.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hiç sorma Tamer, bugünlerde popülerliğini ne yazık ki iyice kaybeden nitro heliler ile ilgili yeni bir pencere açtı sağolsun Erhan kardeşimiz :thumbup: Al sana durduk yere bir iş daha :laugh: :D

Mehmet abi evet nitrolari malesef cereyan carpti ama benim aklim hala ilk modelim olan raptor 50 de :)

Ilk hoverda bacaklarimin titremesi aklimdan cikmiyor :)

Gaui nx4 ayar uçuşları.

DUNKON ABİMİZİN VİDEOSUNU İZLEDİM AZ ÖNCE NE YAPSAM ACABA BİLEMDİM.

Gaui nx4 ayar uçuşları.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
DUNKON ABİMİZİN VİDEOSUNU İZLEDİM AZ ÖNCE NE YAPSAM ACABA BİLEMDİM.
En güzeli bu tür videoları görmezden gelip, seyretmemek :lol: Ben yıllardır bu metodu kullanıyorum Erhan :lollol: :lol: