Goblin 500 üzümüzü Aldik Darisi Maiden a

Halil ibrahim Kalay

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Adanadan Erhan Kardesimizin bizim icin topladigi modeli baska bir arkadastan ben satin aldim. Belki ilk helikopter icin cok yanlis bir secim oldu ama ucagada cok hizli bir giris yapmistim bayada hizli ilerledim insallah buradada oyle olur.....

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı olsun :saygilar:

Hayırlı olsun.

Model ve ozellikle kurtarma ozellikle SPIRIT bence oldukca dogru bir tercih :thumbup:

Gercek ucus oncesi bolca sim calismani tavsiye ederim Halil ;) Ozellikle kurtarma kismini pratik etmemde buyuk fayda var. Bu konuda yine sim sana yardimci olacaktir. Sim calismasi sirasinda kurtarma ozelligine de aliskanlik haline getirmende buyuk fayda var.

Kurtarma ozelligi Next ve RF7'de mevcut. Mutlaka bu ozelligi pc de calisir hale getir ;)

Mehmet Abi rael flight 7.5 de sürekli çalışıyorum hatta Doğukana whatsapptan Video da yolluyorum arada Kıskanıyo ama olsun......... :laugh: :laugh: :laugh:

halil kalay' Alıntı:
Mehmet Abi rael flight 7.5 de sürekli çalışıyorum hatta Doğukana whatsapptan Video da yolluyorum arada Kıskanıyo ama olsun......... :laugh: :laugh: :laugh:
O Zaman aynen devam ;) Maiden videosunu da mutlaka bekliyoruz, haberin olsun :)

Mehmet Abi Bosşan eyere çıtayı yükselttim gibi....... Doğukana yetişmem için 6 fırın ekmek yemem lazım...... Ama bu gazla bir seyler çıkacak gibi

Estağfurullah abi , hayırlı olsun tekrar :agreed: :agreed:

Doğukan Şu Halil Abi Nerden Başladı Helikoptere diyon demi :laugh:)))))

Ne soru Bitiyo ne derdim

Hayırlı olsun Halil. :thumbup:

Sim ve rescue olduğu sürece bence sorun olmaz. :RCKolik:

Hocam Kumandaya uzak biri değilim bayadır uçak ile ilgileniyordum fakat gerek uçuş pistinin bana olan uzaklığı, gerekse baya büyük size uçak kullanıyordum ve yoruldum.......

Sim rf 7.5 de zaten 3 aydır çalışıyordum ( Zemin hazırlıyordum Heliye geçmek için İnşallah pişman olmam )

halil kalay' Alıntı:
.... ( Zemin hazırlıyordum Heliye geçmek için İnşallah pişman olmam )
Pişmanlığın olacak malesef, ama heliyle alakalı değil uçakla alakalı. :lollol: :lol: