[Görseller]: Arslanbey Buluşması - 04.10.15

Arkadaşlar öncelikle yeni araçla alaklı hayırlı olsun dilekleriniz için herkese çok teşekkür ederim. :saygilar:

" Daha güzelleri sizlerin olsun inşallah... "

10 yıldır kullandığım aracımı renault kadjar ile değiştirdim, Allah kaza bela vermesin inşallah. Açıkçası uzun zamandır uzak kaldığım adrenalin sporlarına olan özlemimde sanırım bu aracı seçmemde etkili oldu. :laugh: Rasim teaser'ını paylaşmış, artık kendimiz olamıyoruz bari arabamıza biraz atraktif olsun dedik. :lollol: :lol: :lol:

Bir unboxing yapmadık işte o bir hata oldu haklısınız, valla aklımıza gelmedi. ;D

Konuya dönersek bugün çok güzel bir gün oldu. Gölyaka'dan beri uçmamıştım, 4 pil uçtum çok iyi geldi. :halay: Benim uçuşlar belirli bir süre farklı bir sebepten biraz tutuk gelecektir eski uçuşlarımı izleyenlere. Başıma resmen iş aldım ;D bir ara ayrıca detayları paylaşırım inşallah. ;)

Bugün Mehmet abinin uçuşlarını çok beğendim. :bravo: Özellikle kuyruk çevirmelerle, low pass geçişleri çok hoşuma gitti izlerken her zamankinden farklı bir keyif verdi. :thumbup:

Murat'ın pilotaj aldı başını gitti zaten, ona birşey bile demiyorum artık. :coolxf: Önümüzdeki sezon bizi geçmiş olur büyük ihtimalle. Aynen devam. :bravo:

Bir de üstüne Evrim, Mustafa ve Mustafa'nın babası Mehmet abi muhabbet etmek için gelince tadından yenmez bir buluşma oldu tabi. :RCKolik:

Türker abi, Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun.

Uçuşlar bahane dostluk şahane valla.:) Uçuşlarıda keyifle izledim. Elinize , pilotajınıza sağlık. :thumbup:

Çok güzel buluşma olmuş, her şey için ellerinize sağlık.
Bu arada araç güzel Türker Abi. Rabbim kazadan beladan masraftan korusun. Daha da iyileri olsun abime yakışır :thumbup:

Tebrikler uçuşlar güzel ellerinize sağlık.

Bizimde sezon açılacak işallah buluşmalara başlamayı düşünüyoruz. :)

Ellerinize saglik, ucamiyoruz biz bu aralar, iyi geldi :)

Turker araba hayirli olsun, gule gule kullan. Bir ara kritigini yapalim, benim de arac yonunden kasintim var bu aralar :) Bu arada basina aldigin isi merak ettim fena halde. Ne ola ki?

Bizim ekipte bir suredir hareket yok, en son iki hafta once uctum, daha iki hafta da ucamayacagim, resmen yine bir ay bosa gececek. Donuste pespese bulusmalar var, iple cekiyorum. Donusumuz muhtesem olsun :D

Goblin almadan gelme başkan :D Memleketine gittin...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Goblin almadan gelme başkan :D Memleketine gittin...
Valla doğru dedin Rasim. Emre Italya'dan getirilecek en güzel hediye Goblin :laugh: :D

Roma'ya gecince bi bakicam :) ama alabilsem bile getirmek kolay olmayacak. Alitalia havayolu cok acayip. Valla thy on numaraymis [emoji16] Neyse bi surpriz yapabilirim yilbasi gibi. Ama marka veremem su an [emoji16]

Türker abi, hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullan. :)

Çok güzel bir buluşma olmuş, elinize sağlık. Uçuşlar, muhabbetler, herşey on numara. :thumbup: :RCKolik:

Emre Kaman' Alıntı:
Neyse bi surpriz yapabilirim yilbasi gibi. Ama marka veremem su an [emoji16]

Merakla bekliyoruz :)

Gaui olmasın da yine ;D ;D ;D

Emre Kaman' Alıntı:
... Neyse bi surpriz yapabilirim yilbasi gibi. Ama marka veremem su an [emoji16]
Bak ya, şimdi işin yoksa merak et dur :laugh: :D :rolleyes: :rolleyes:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
... siz bugün uçarken ben de evde boş durmadım , biraz sonra konusunu patlatırım....Forum bayadır durgun gidiyordu , elinize sağlık , azcık hareket görelim........... :thumbup:
"Biraz sonra" geçeli epey oldu :laugh: ;D ama hala konu yok ortada :rolleyes: ??? :lollol: :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
"Biraz sonra" geçeli epey oldu :laugh: ;D ama hala konu yok ortada :rolleyes: ??? :lollol: :lollol:

Tamam abi , haklısın , dün baya bir yorulmuşum , eksik bir kaç fotoğraf da vardı , ben şimdi açayım konuyu , akşama doğru ya da biraz zaman sonra kesin tamamlarım....... :lollol: :lol: :lol:

Hakan abi su buyuk Kocaeli bulusmasina gel artik :RCKolik:

Evrim , nasıl istediğimi bilemezsin , ama işin durumu , yaklaşan kış telaşesi gibi sorunlar olduğu için durumum çok belirsiz , (doğalgazlı evde oturmadığım için halen soba ve yakıt derdi ile uğraşıyorum) , gelebilirsem mutlaka , ama bir işim ya da engelim olursa şimdiden affedin , o yüzden buluşmaya son 3 gün kalana kadar net birşey söylemem malesef mümkün görünmüyor... :(