Günün Fotosu

Günün Fotosu

bu fotoları facemden aldım aslında çok güzel fotolar var ama harddisk yanımda değil annemdeyim

bu arada herkeze selam arkadaşlar ben çokkkk özledim sizleri :saygilar:

Günün Fotosu

iskender Yenimol' Alıntı:
bu fotoları facemden aldım aslında çok güzel fotolar var ama harddisk yanımda değil annemdeyim

bu arada herkeze selam arkadaşlar ben çokkkk özledim sizleri :saygilar:
Valla bizde özledik. :thumbup: İnşallah seni aramızda daha sık görürüz bundan sonra. :halay:

Arada kulaklarını çınlattık forumda İskender olsa bilgi verirdi falan diye. :laugh:

Günün Fotosu

yeni evde ve cepte internet yok giremiyorum forumlara ancak anneme veya kardeşime gittiğimde girebiliyorum.

Günün Fotosu

Türker Akgün' Alıntı:
Kaç cc bilmiyorum ama benim araba 4 silindirliyken bunun 7 silindirli olması gerçekten manidar. :laugh:

Her bir silindir 50 cc falan olsa en az 350 cc olsa gerek. :)
Türker abi ne ara saydın o kadar silindirii :)

Günün Fotosu

Zafer SAHIN' Alıntı:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tamam, kabul ediyorum, fotoğrafın kendisi pek ilginç değil :). Ama belki de ilk radyo kontollü araç olan ve 1898'de Tesla tarafından tanıtımı yapılan Radyo Kontrollü botun resmi.
Türker kardeşime aynen katılıyorum Tesla dünyalı olamaz, olsa olsa o bir ALIEN ' dır :lollol: :lol:
Şaka bir yana modelin üstündeki antenimse şeyler ne işi yarıyordu acaba ??? :rolleyes:

iskender Yenimol' Alıntı:
yeni evde ve cepte internet yok giremiyorum forumlara ancak anneme veya kardeşime gittiğimde girebiliyorum.
İskender hos geldin %p Gerçekten de epeydir sesini duyamıyorduk. İnşallah bundan sonra daha sık görüşürüz ;)

Günün Fotosu

Yok hava soğuk bu hafta uçuş olmaz derdine son :laugh: :lollol: :lol:

Günün Fotosu

bizim Özgür boş durmamış şoplamış amcayı hemen :D Battal arkadaşımızı montajlamış :D :p

Günün Fotosu

Mesut AKIN' Alıntı:
bizim Özgür boş durmamış şoplamış amcayı hemen :D Battal arkadaşımızı montajlamış :D :p

Özgür'ün ellerine sağlık, güzel bir montaj olmuş %p

Günün Fotosu

Buda benden olsun :yuppi:

Günün Fotosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hayırlı olsun Deniz, gördüğümüz kadarı ile TREX 150 yapmışsın bir tane :D Hayırlı olsun ;)
Aynen abi yine yarım trex oldu :D teşekkür ederim :)

Günün Fotosu