Günün Fotosu

Günün Fotosu

:laugh: ;D :thumbup: :bravo: :halay: :lollol: :lol: :)p

Günün Fotosu

Uzun bir aradan sonra geçtiğimiz hafta sonu Yuvacık semalarında 700 Nitroyu görmek bizleri gerçekten çok mutlu etti. Gerçekten özlemişiz dumanını :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Nette dolaşırken aklıma geldi. Türker kardeşim nitroyu sahaya getirmediği zamanlar benim 570 şu smoke takayım dedim. Gerçi nitro sesi olmayacak ama en azından dumanı ile nefsimizi köreltmiş oluruz :laugh: :lollol:

Günün Fotosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
...Nette dolaşırken aklıma geldi. Türker kardeşim nitroyu sahaya getirmediği zamanlar benim 570 şu smoke takayım dedim...
Süper olur Mehmet abi. :thumbup: Zaten biliyorsun büyük buluşma olmadıkça benim nitro evde güzel duruyor, 570'le yaparız dumanlamayı. :laugh:

Günün Fotosu

Kds firması Agile 7.2 için 3 lü rotor cıkarmıs dün gördüm
Yeni konu acmadan model için ne fayda sağlamaktadır yada avantajmı dezavantajmı sormak istiyorum

Buna benzer model olarak goblin urukay var o konuda 3 PAL + ve - leri sanırım konuşulmuştu bu biraz da ona rakip olabilmek amacıyla yapılmış gibi geliyor bana.Ben rotora scale helise kullanabilir mıyız diye yaklaşıyorum.

Türker bu modellerin rotorları daha uygun oluyor bugün 600 veya 700 size scale rotorlara 600 USD den fazla fiyat çekiyorlar Goblin urukay'ın 3 blade rotoru swashla birlikte 250 USD diye duydum.

Günün Fotosu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Buna benzer model olarak goblin urukay var o konuda 3 PAL + ve - leri sanırım konuşulmuştu bu biraz da ona rakip olabilmek amacıyla yapılmış gibi geliyor bana.Ben rotora scale helise kullanabilir mıyız diye yaklaşıyorum.

Celalettin abi bu konunun konusulduğu linki bulamadım acaba sen biliyor musun? Merak ettimde :laugh:

Günün Fotosu

B.B. King imzalı Gibson ve yakın bir zamanda filoya katmayı hedeflediğim X5

Günün Fotosu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Fatih bir link var mi fiyatı ile ilgili.
Celalettin abi ürün deneme aşamasındaymıs fiyat alamadım tahminimce urukaydan cok ucuz olacağını düşünmüyorum

fatih yıldırım' Alıntı:
Celalettin abi ürün deneme aşamasındaymıs fiyat alamadım tahminimce urukaydan cok ucuz olacağını düşünmüyorum
Ucuz olmayacaksa urukay'dan daha kaliteli olacağını zannetmiyorum zira lama sınıfı scale helilerde ecuriel de 3 PAL lazım.