Günün Fotosu

Günün Fotosu

Levent Suberk' Alıntı:
Bu sene Macaristan'da yapılan F2C yarışmalarında Rus modelcinin yakıt tankını doldurmak için kullandığı düzenek.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Nasıl bir düzenekmiş öyle Levent abi :eek: :rolleyes:

Günün Fotosu

Adam Formula 1 pit ekibi disiplininde, eh olabildiğince hızlı bir şekilde uçağa yakıt ikmali yapıp yeniden uçuşa yollaması lazım... :)

F2C tel kontrolde yapılan 100 turluk bir yarışma. Depo hacmi de kurallarla sınırlandığı için bir depoyla 100 turu tamamlamaları imkansız, sonuç, pitstop yapmak gerekli... Pitstopta geçen süre de kayıp zaman, ne kadar kısa o kadar iyi.

Paylaşım için teşekkürler Levent Bey :)

[emoji29]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günün Fotosu

Ali Yalçın' Alıntı:
[emoji29]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç hatırlatmayın, yaklaşan artık harbinden KARA CUMA :angry:

Günün Fotosu

Dövizde müthiş artış var.Yakında hobyshop larda yapıştırır zamları bu gidişle.Alım gücümüzü iyice zorlaştırıyorlar malesef :-\

Murat Evitan' Alıntı:
Dövizde müthiş artış var.Yakında hobyshop larda yapıştırır zamları bu gidişle.Alım gücümüzü iyice zorlaştırıyorlar malesef :-\
Ben babamın hayrına evi dükkana çevirmedim bu günleri düşünerek stok yaptım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alternatif ürün dedikleri bu olsa gerek :lollol: :lol:

Günün Fotosu

Adam ''geniş ürün gamı" tabirini biraz yanlış anlamış gibi :laugh:

Günün Fotosu

Levent Suberk' Alıntı:
Bu sene Macaristan'da yapılan F2C yarışmalarında Rus modelcinin yakıt tankını doldurmak için kullandığı düzenek.

(Fotoğraf: Aeromodeller dergisi Aralık 2017)
Bu da 2014 yılındaki yarışmanın videosu. Depo dolumunu videonun basında görebiliyoruz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Fotosu

Üçünün aynı yerde dönüp durması komik aslında! :laugh: Ama adamların başları dönmeden o kadar dönmeleri az buz şey değil doğrusu... Yalnız o nasıl bir motor öyle arkadaş?... Biz bütün yazı motor çalıştırmaya uğraşmakla geçirdik, hem de starterle, adamın motor çalıştırması yakıt doldurma dahil bir kaç saniye sürüyor... :eek: Helal olsun valla! :bravo:

Bas donmesine karsi son ayakta kalan kazaniyor [emoji23]

Oyle zannettim basta ama pit-stoplar falan derken baya strateji isiymis olay. Ama izlemesi cok komik, amcalar baya komik [emoji1]