Günün Videosu

Günün Videosu

Bu pilotlara RC modelleri önerilerim bence :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Günün Videosu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Adamlar RC model gibi kullanıyorlar zaten[emoji16]
Aynen öyle abi. Gercek modelle bunları yapan çılgınlar RC ile neler yapar merak ettim dogrusu :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Günün Videosu

Bu Ali Arkadaş bu işin ustası ve iyi pilot baya katkı sunarak bir çok videosu var.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Videosu

Tartışmasız Ali Shamano. Adamın test etmediği uçurulabilir cisim yok gibi.

Emeğinize sağlık.

Günün Videosu

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Tartışmasız Ali Shamano. Adamın test etmediği uçurulabilir cisim yok gibi. Emeğinize sağlık.
Aynen Ali Bey. Ali Shamano bu piyasanın renkli simalarından birisidir. Fakat ne hikmetse uzun süre uçmayı beceremedi :laugh: :D

Günün Videosu

:lol: :lol: Bu Ali'nin videoları beni öldürüyor gülmekten ..... :lol: , bu kadar zamandır uçuruyor , hatta tüm oyuncak sınıflarının bile reklamlarını yaptı bitirdi , adam artık bir 700 uçurur değil mi....... :lollol: Belki gelişememesinin sebebi , reklamını yaptığı markaların ürünlerinin yetersizliği de olabilir mi acaba.. :lol:

Günün Videosu

Timsah :D

Günün Videosu

Hayatın bir takım gerçeklerinin ulusal bir TV kanalında yayınlandığını, bunun da RTÜK tarafından yasaklanmadığını öğrenince affınıza sığınarak sizinle paylaşmak istedim.

Uçma, RC ile doğrudan ilgili olmasa da izlemenizi tavsiye ediyorum.

Günün Videosu

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Hayatın bir takım gerçeklerinin ulusal bir TV kanalında yayınlandığını, bunun da RTÜK tarafından yasaklanmadığını öğrenince affınıza sığınarak sizinle paylaşmak istedim.

Uçma, RC ile doğrudan ilgili olmasa da izlemenizi tavsiye ediyorum.
Bakalım daha neler göreceğiz diyeceğim ama bu bile şu ana kadar yapılanlar için de gayet masum kalıyor ne yazık ki :-\ Bu arada ben en çok "70 yaşındaki kadın" benzetmesini beğendim :D