Günün Videosu

Günün Videosu

Buyuk gecmis olsun Mustafa ama buyuk bir şans eseri Allah'tan yine kontrol geri gelmiş. Cepten izlediğim kadarı ile devirde bir değişme olmamış. Bu durumda bence sıkıntı kuyruk servosunda. Buyuk ihtimal daha önceki bir kırım sonrası dişliler hasar gormus olabilir. Icini açıp dişlileri kontrol etmekte fayda var.

Tekrar gecmis olsun :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Günün Videosu

Haklısın abi kontrol şart ona bakıcam, her ne kadar bu olayın üzerine 2 pil uçuş yapmış olsam da dediğin gibi kontrol edeyim dişlileri. :saygilar:

Günün Videosu

Kandaki adrenalin seviyesi oldukça yükselmiş olsa gerek. :eek:

Geçmiş olsun Mustafa neyseki kaza, bela, kırım hiçbirşey olmamış. :halay: :halay:

Günün Videosu

Aynen abi videoda 3-5 sn gibi ama yaşarken daha uzun sürüyor sanki nabızda otomatik tavan yapıyor o ara :lollol: uzun zamandır kırım yaşamadım ama sanki yavaş yavaş geliyor gibi alttan alttan ;D çekirge misali bu seferde sıçradık bakalım hayırlısı.

Günün Videosu

Mustafa gerçekten geçmiş olsun , genelde kuyruk ile alakalı en küçük sorunlarda , düzelse bile oryantasyon kaybına bağlı kırımlar olur ama sen gerçekten iyi savuşturmuşsun... :thumbup:
Azcık da şansın yardımıyla şükür kırım olmamış.... :halay:

Günün Videosu

Sağol Hakan abi, heliyi bir şekilde toparlayıp kırımı atlatmakta iyi geliyor insana, şimdi kaldığımız yerden devam :halay: :halay:

Günün Videosu

YUUUHH ARTIKKKKK...... :lol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Videosu

Merhabalar, Herkese iyi bayramlar diliyorum.
Şu ana kadar gördüğüm en estetik uçuş video'sunu paylaşmak istedim.
Şimdiye kadar Alan Szabo , Tarıq AlSaadi vb gibi kişilerin align 800 ve goblin vb. helikopterlerle uçtukları başka videolarını da izledim.
Kişisel görüşüm şu, sanırım artık yapılabilecek klasik hareketleri aştıkları için, çok daha ekstrem, daha sert
ve keskin manevralar yapıyorlar.
Bilemiyorum ama, bu eski video'daki hareketler bana çooook daha estetik geldi. Kareografi, geçişler, yapılan hareketlerin netliği ne bilim,
inanılmazzzz hoşuma gitti uçuş stili. Sizce nasıl ? :)

Günün Videosu

Benim de gerek model gerek uçuş alanı ve gerek uçuşun sonu doşayısıyla en beğendiğim uçuşlardan biri şu

Günün Videosu

:thumbup: :thumbup: :thumbup: O kadar kendinden emin uçuyordu ki, sonunun böyle bitmesi beni şoke etti :) Gerçi adam heliyi kurtardı o hengamede sanırım o da inanılmaz bir başarı :)

Günün Videosu

Raquel'in röportajda bahsedilen Rimini Heli Splashdown event'inden bir klip :)

Günün Videosu

Hoverboard :)

Günün Videosu

Yine Almanlar... Hadi ayarlanabilir pitch yaparsın da, uçarken motor açısı değiştirmek nedir ya? :bravo: :thumbup: (Şahane iniş içerir..)

Günün Videosu

Bunun yalnızca pil parasıyla biz kimbilir kaç tane model yaparız! Allah ıslah etsin bunları, ne diyeyim?