Günün Videosu

Günün Videosu

Buda çok güzel bence gayet iyi işlemişler konuyu ve çevreyi :laugh:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Videosu

Furkan Selim' Alıntı:
Buda çok güzel bence gayet iyi işlemişler konuyu ve çevreyi :laugh:.....
Bu arkadaşların hiç işi gücü yok galiba :lol: Kimbilir ne kadar emek veriliyor böyle bir video hazırlamak için :lollol:

Günün Videosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arkadaşların hiç işi gücü yok galiba :lol: Kimbilir ne kadar emek veriliyor böyle bir video hazırlamak için :lollol:

Hazırlanışı tam komedi :lol: :lollol:

Günün Videosu

Günün Videosu

Daha önce izlemiştim ama hatırlatma olarak iyi oldu Celalettin abi :thumbup: Şu ana kadar gördüğüm en başarılı gece uçak shovu. Özellikle göl üstündeki yansıma müthiş :bravo:

Günün Videosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Daha önce izlemiştim ama hatırlatma olarak iyi oldu Celalettin abi :thumbup: Şu ana kadar gördüğüm en başarılı gece uçak shovu. Özellikle göl üstündeki yansıma müthiş :bravo:
Bu video gerçekten başka birşey, çok etkileyici insanın uçak alası bile geliyor. :laugh:

Günün Videosu

:lollol: :lol:

Günün Videosu

Otorotasyon Show, ;D

Günün Videosu

Gerçekten çok hoşuma gitti, helal olsun güzel bir INDOOR Show olmuş :thumbup:

[vimeo]http://vimeo.com/54932747[/MEDIA]

Günün Videosu

Bende daha önce görmüştüm belki sizde görmüssünüzdür. Arada bazen seyrediyorum baya gülüyorum :D ;D ;D ;D ;D

Günün Videosu

Az önce youtube'da dolaşırken rastladım , doğrusu çok güldüm :lol:
E-Sky firması oyuncaklarını pazarlama stratejisi olarak malesef Gaui X5'i insafsızca harcamış :lol: :lol:....Aslında mantık çok da itiraz etmiyor da, birden Oğulcan aklıma geliverdi.... :laugh: ....Aman Oğulcanım sakın kızma abicim , bizimkisi sadece latife...Video 12 dakika ama sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim... :lol: :lol: