Günün Videosu

Günün Videosu

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Az önce youtube'da dolaşırken rastladım , doğrusu çok güldüm :lol:
E-Sky firması oyuncaklarını pazarlama stratejisi olarak malesef Gaui X5'i insafsızca harcamış :lol: :lol:....Aslında mantık çok da itiraz etmiyor da, birden Oğulcan aklıma geliverdi.... :laugh: ....Aman Oğulcanım sakın kızma abicim , bizimkisi sadece latife...Video 12 dakika ama sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim... :lol: :lol:
Gerçekten uzun ama çok keyifli bir tanıtım videosu olmuş :D Her ne kadar gerçekleri pek yansıtmasa da :lol: Bu arada bu modelin ilk versiyondan yanlış hatırlamıyorsam Ömer abimizde de var, iniş takımlarından hatırladım :D

Günün Videosu

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
E-Sky firması oyuncaklarını pazarlama stratejisi olarak malesef Gaui X5'i insafsızca harcamış :lol: :lol:....Aslında mantık çok da itiraz etmiyor da, birden Oğulcan aklıma geliverdi.... :laugh: ....Aman Oğulcanım sakın kızma abicim , bizimkisi sadece latife...Video 12 dakika ama sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim... :lol: :lol:
Yalnız gaui x5 alan adam futaba kumanda alıyor ama esky kumandasıyla uçuruyor :laugh:

Günün Videosu

Geçici olarak bir kaç gündür tabletten Safari ile açıyorum, nedendir bilinmez, videoları ancak "yanıtla" dedikten sonra görebiliyorum. Neyse, zorla falan izledim. Bendeki Belt CP idi ve çoktan rahmetli oldu. Bir de çift rotorlu olandan var, Lama V-4 duruyor. Aynı amaçla almıştım. Ayrıca, GWS'in 4 kanalı Dragonfly'ı var. Ama bunlar bende çok fazla işe yaramadı. Ve heli işinden vazgeçtim. Ancak, video çok güzel ve esprili bir dille anlatmış; doğru başlangıç çok önemli!

Cahit Kaş' Alıntı:
Yalnız gaui x5 alan adam futaba kumanda alıyor ama esky kumandasıyla uçuruyor :laugh:

Futaba 10C alıyor, 8FG ile ayar yapıyor ve E-sky ile uçuş yapıyor! Bu takdire değer doğrusu...

Günün Videosu

Omer Erkan' Alıntı:
Geçici olarak bir kaç gündür tabletten Safari ile açıyorum, nedendir bilinmez, videoları ancak "yanıtla" dedikten sonra görebiliyorum. Neyse, zorla falan izledim.......
Abi bazen Tabletteki SAFARI bunu yapıyor, ben de anlam veremedim :rolleyes: Bİr ara çok düzgün çalışırken, bazen 2 dak önce gösterdiği Youtube videosunu göstermiyor :embarras:

En güzeli Tablette de TAPATALK HD kurmak, kesin çözüm :thumbup:

Günün Videosu

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Videosu

Nasıl yanı ? Şimdi kesiyor muyuz bu horozu, ben tam anlamadım :)

Ynt: Günün Videosu

horoz dile gelmis ya mubarek hayvan kesilirmi hic ;D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
horoz dile gelmis ya mubarek hayvan kesilirmi hic ;D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
İtiraf edeyim ben anlamamıştım :-\ Yanımdakileri sorduğum onlar tercüme ettiler :laugh: :lollol:

Günün Videosu

Müzik süper, görüntüler harika, ee daha ne olsun :halay: Keyifli seyirler arkadaşlar :lol: :lollol:

Günün Videosu

Çoğu zaman hayvan deyip geçiyoruz ama bazen bize insanlık dersi bile verenleri var :-\ :embarras:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:

Abi ben bu kadar bodozlama gitmemis olsam da yinede video da kendimi gordum valla ne yalan soliyim :) oyle yada boyle becericem ama kacari yok bu isin :)

Günün Videosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Çoğu zaman hayvan deyip geçiyoruz ama bazen bize insanlık dersi bile verenleri var :-\ :embarras:

Aslında kuğuların derdi balıkları beslemek değil, yemlikten aldıkları yemi suyun içinde yumuşatmak. (Bizim ördeklerden biliyorum) Tabii, ağızlarından dökülenler oluyor. Balıklar sadece beleşçi! :lollol:

Günün Videosu

Omer Erkan' Alıntı:
Aslında kuğuların derdi balıkları beslemek değil, yemlikten aldıkları yemi suyun içinde yumuşatmak. (Bizim ördeklerden biliyorum) Tabii, ağızlarından dökülenler oluyor. Balıklar sadece beleşçi! :lollol:
Vay demek aslinda kendilerini dusunuyorlarmis :-\ Ben de diyorum bu yardim olayi nerden cikti :laugh:

Günün Videosu

:D zamanında ayar için gelmişti :D şans eseri buldum vidyoyu youtubeta :D 2:10 dan sonrasına dikkat :D

Günün Videosu

Mesut AKIN' Alıntı:
:D zamanında ayar için gelmişti :D şans eseri buldum vidyoyu youtubeta :D 2:10 dan sonrasına dikkat :D
Bu videonun ilk çekilip paylaşıldığını günleri hatırladım şimdi :thumbup: Bir de ben 4 kanal ve mikrodan anlamam diyorsun üstad :laugh: Aslında sen bu işe bizden önce başlamışsın :lollol: :lol: